lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr widać ze słabo sledziles jego karierę trenerska to on prowadził VVD czy Mane, których później kupił Liv, a także nasz De Jong błyszczał w reprezentacji która on prowadził. Zreszta cala reprezentacja Holandii złożona z młodych zawodników grała kosmos. Zobaczysz jaki zjazd zalicza dlatego ze Koeman już ich nie prowadzi.
3
@Avatarr ostatnie dwa spotkania to ustawienia 3-5-2 i 4-4-3, gwałcił to Valverde 4-4-2 na skrzydłach rakitic itp.. I nie wydaje mi się ze 4-2-3-1 zakłada grę dwoma defensywnymi pomocnikami patrz Bayern który stawiał Thiago i Goretzke razem. Co do Puiga to pod każdym artykułem czytam czemu on nie gra. Dzieje się to już u 3 trenera, przypominam to oni widzą go na treningach codziennie i może naprawdę coś jest z nim nie tak, jeżeli już któryś z kolei na niego nie stawia. Zresztą Dynamo nie jest jakimś wymagającym zespołem. Alena na Barce jest za słaby przypomina mi Munira, na którego tez liczyliśmy, ale nadaje się do średniaka i tego nie da się ukryć. Fernandes to pomyłka Bartomeu i dawnego zarządu, sprzedać i zapomnieć o nim. Konrad dostanie swoją szanse wspomnisz moje słowa. Za kadencji Koemana wyrosła nam najwieksza perełka ostatnich lat obok Ansu czyli Pedri na którego trzeba chuchać i dmuchać żeby się dalej rozwijał. Plus solidny Araujo, który na ten moment jest pierwszym wyborem na środku obrony. Warto wspomnieć, że Dest, Mingeza tez spisują się dobrze chociaż co do tego drugiego nie jestem przekonany. Koeman ma nosa do piłkarzy i tego mu nikt nie ujmie. Z pod jego ręki wypłynął VVD czy Mane, których później kupił Klopp.
0
@Korek365 Ogólnie trenerzy z niemiec teraz to topka. Szedł bym w tę stronę, na miejscu Barcelony, a Nagelsmann to moim zdaniem ewenement taktyczny i to jak wykorzystuje technologie w swojej pracy. Ogólnie polecam obserwować Lipsk bo bardzo fajny projekt.
12
@jedrek7000 ja serio mam Ci tłumaczyć lub wymieniać kto był w Barcelonie w sezonie 08/09? Bo chyba nie wiesz kto wtedy grał tam i ile mieli lat Ci piłkarze. Barcelona była w tysiąc razy lepszej sytuacji finansowej a teraz liczymy każdy grosz to nie wina trenera tylko Bartka którego już tu nie ma przez to. Guardiola dostał takich piłkarzy jakich chciał i widział w swoim projekcie a Koeman dostał Desta za 20mln to tyle. O każdego zawodnika musi prosić i liczyć każdy cent.
16
@Jojko wystarczy zdrowy rozsądek, zwalnianie każdego trenera co pol roku piszą ludzie którzy nie mają pojęcia o piłce. Szkoda słów żeby im tłumaczyć, Xavi przyjdzie będzie chciał grać Tiki-take która była mocna 10lat temu lub jest mocna w Arabii jaki jest tam poziom każdy wie. Mogę się założyć ze jeseli Xavi by trafił w lm na jakiś niemiecki zespół lub któryś który lubi biegać, każdy pisał by tu ze Xavi się nie nadaje. Jeżeli już zmienił bym Koemana to tylko i wyłącznie na jakiegoś niemca (Nagelsmann) to moje marzenie żeby zobaczyć go u nas, ale raczej nigdy to się nie stanie
10
@jedrek7000 Gość dostał zlepek drużyny z emerytami i gwizdami którym się biegać nie chce. Pracuje pol sezonu, daj mu troszke czasu. Nie każdy trener to Guardiola ze od razu cuda będzie robił.
7
@Jojko to prowokacja jest ten komentarz, nawet nie bierz tego na poważnie
3
@Avatarr kolega po Wojaku chyba
2
@Tomek54321 no racja, ale każdy wie o co chodzi. Moim zdaniem dużo plusów można znaleźć w pracy Koemana w Barcelonie przez te pol sezonu.
9
@Abominacja a ktoś powiedział ze mamy wygrać coś? Zespół jest w totalnej przebudowie i każdy o tym wie. Taka logika to nigdy nikt nie zagrzeje miejsca na ławce trenerskiej i nie wprowadzi swojej filozofii i pomysłu na drużynę. Popatrz na Chelsea tam trener jest zmieniany średnio co półtorej sezonu i jak to wyglada? Lamparda tez już każdy zwalnia a dobrze sezonu nie zaczął. W Manchesterze tak samo każdy chciał Olka zwalniać a teraz walczą o pierwsze miejsce w tabeli u ich gra wyglada bardzo dobrze.
11
@RobsonPL ludzie myślą ze to kariera w Fifie, pol sezonu kupujesz kogo chcesz i wygrywasz wszystko XD
0
@jedrek7000 Czemu taki pesymistyczny?
32
@Abominacja masz jakieś dojścia w Barcelonie ze piszesz takie bzdury? Skad info ze zostało mu 6 miesięcy? Chętnie posłucham
1
@PACO89 mam to samo
0
@Rajek99 znaleźć napastnika który jest prawdziwa 9 plus lewego obrońcę, chciałbym zobaczyć Gaye u nas za bo Jordi już młodszy nie będzie. Reszta składu wyglada obiecująco
2
@liberoFCB chyba meczy nie oglądasz skoro mówisz ze Dembele do sprzedania.
0
@MESSI CECE a mówiłem na początku sezonu ze da dla Atl 20 bramek w lidze to się śmieli, a tu prosze jak ładnie punktuje
0
cieszy Dest, Araujo,Pedri, De jong i Dembele z młodych. Messi gra swoje, Alba, Lenglet bez błędów narazie.Busi i Martin do zmiany. Jeżeli za Busiego grałby Puig a za Martina jakiś młodziak na napadzie to myśle ze skład wyglada solidnie
0
@bulbo74 mówiłem ze strzeli 20 bramek tak czy siak w tym sezonie laliga
1
wytłumaczy mi ktoś jak to możliwe że ktoś idzie na wypożyczenie i oni nie ustalają czasu gry jaki ma otrzymać w sezonie
0
@nioton powinien wypalić? Mówisz mi ze obasadzenie stanowiska dyrektora sportowego młodym Cruyffem który w swoim CV ma prace na tej posadzie w takich potęgach jak uwaga AEK Laranka i Valletta. Samemu chyba możesz sobie odpowiedzieć jak to wyglada. Przestańmy stawiać na nazwiska, a zatrudniajmy fachowców którzy się tym zajmują naprawdę dobrze. Postawienie na Xaviego to odgrzewanie kotleta który kiedyś się udał(Pep,Lucho) ale nie ma żadnej gwarancji ze to teraz wypali. Spoko Xavi napisał piękna historie jestem jego fanem ale niech się sprawdzi chociaż w przeciętnym klubie w Europie wtedy może zacząć myśleć o Barcelonie. Czemu Barcelona nie stara się wyciągać trenerów którzy naprawdę rokują dobrze i maja określony styl plus sprawdzili się w europie, chciałbym u nas Nagelsmanna za każde pieniądze.
3
obsadzenie młodego Cruyffa na takim stanowisku od razu skreśla jego projekt moim zdaniem
1
@VeB77 prawda Cruyff bym dyrektorem sportowym w takich wielkich klubach jak Valletta i AEK Laranka także no samemu można łatwo wyciągnąć wnioski jakie ma CV
2
@Avatarr To struktura projektu czy obsadzanie sobie losowych ludzi na wysokie stanowiska. Syn legendy to od razu może być dyrektorem no pewnie tak dalej a Barca za 5 lat będzie w większej dupie niż teraz
2
@nioton tak i kolesiostwo i stanowiska za to ze ktoś jest synem legendy. Nazwiska nam nic nie pomogą, trzeba zacząć zatrudniać ludzi którzy się znają na tym co robią. Już mamy nauczkę po Abidalu. Jedyny słuszny wybór to Laporta
2
@Janas11224 otóż to jak zwykle chcą dać sobie stołki jak najwyżej bo ktoś ma nazwisko. Tak było z Abidalem bo przecież zwyciężył ciężka chorobę i napisał piękna historie w Barcelonie to od razu dali mu dyrektora. Nie tedy droga zatrudniajmy specjalistów w danej dziedzinie a nie ludzi za zasługi. Dlatego jedyny słuszny wybór to Laporta
0
@DJ6 prawda brakuje takiej świeżości u zawodników jaka maja młodzi, już się powrotu ansu nie mogę doczekać
0
@daro22 al sad a barca to chyba złe porównanie
0
@Pawlusek jeżeli chcemy trenera to Nagelsmann za każda stawkę
0
@BigVu tak i co sezon ryzyk fizyk z trenerem, ludzie wyszło z Pepem i Lucho ale to nie znaczy ze każdy ex piłkarz Barcy będzie zajebistym trenerem. Czemu Barca nie sięga po niemieckich menadżerów? Taki Nagelsmann to byłby diament. Taktyk niesamowity plus jego zawodnicy zapier.. na boisku i każdy wie o co gra.