2

ja w football menagerze rotuje składem lepiej niż nasi trenerzy od 6 lat

37

Pedri Ansu i Trincao plus Dembele jeżeli
oni będą się rozwijać i omijać kontuzje to mamy skrzydła na lata

1

nie odbierajmy dla Ramosa klasy na boisku i ile daje drużynie bo jest top 2 środkowych obrońców na świecie w tym momencie. Wiadomo ma swoje zagrania ale to tak samo jak u nas Alaba czy Piqué, hiszpanie już tak maja we krwi. Ramos jest ostoja i sercem Realu w tym momencie przypomina mi naszego Puyola z czasów Guardioli. Oddałbym wszystko żeby tacy zawodnicy jak Puyol byli teraz w barcelonie

0

@ElCapitano8 Oglądałeś Barcelonę przed meczem z Realem? Widać ze Ronald chce co raz bardziej odchodzić i taktyki dajmy pile dla Leo i patrzmy co zrobi. Wiadac ze zawodnicy tacy jak Ansu czy Coutinho są bardziej obciążeni za rozgrywanie naszych akcji i ciężar gry biorą na siebie

0

szmatławce piszą o punkcie wiary, a w weekend pisały ze Madryt jest tak duży takiego zajebistego trenera ma. Szczerze po dymisji Bartka jesteśmy na lepszej pozycji o ile ktoś przyjdzie z wizja i planem na Barcelonę. Jest z czego rzeźbić i mam nadzieje ze to wyjdzie. W Madrycie nadal myślą ze maja super trenera super napastnika i super drużynę. Jak Ramos odejdzie to odczują to bardziej niż po odejściu CR7 wspomnicie moja słowa ta drużyna bez Ramosa to jak dzieci w mgle. Ale niech dalej żyją w przekonaniu ze pokonanie najsłabszej barcelony od 10 lat to wyczyn.

0

3/4 to niech tu kupy nie zrobi z tym Griezmannem, Trener was nie słyszy jak napiszecie tu żeby siedział na ławce

0

@Scross dest będzie grał na lo

0

@4Fabregas4 moim zdaniem Lautaro jest dobry ale nie jest to taka 9 która dała by tyle co np Suarez. Serio gość zagrał jeden dobry sezon a cena za niego jak za dwóch Wernerów co moim zdaniem to jakiś absurd

3

@Tibu wczoraj z nim grałem w Fifke bo gość ma szybszy dostęp i zapspal na odprawę przedmeczowa

0

@4Fabregas4 Lautaro? powiedz mi co ten chłopak zrobił żeby dać za niego 100mln? Wypychają Dembele? gość sam się wypycha od 3 sezonów, spoko talent ma ale głowy wcale ile było z nim akcji już a to chory a to sraczka na trening nie idzie, a to 10 kontuzja. Depay od 3 sezonów jedzie na jednym poziomie a mówiąc o nim jako Braitw to chyba za dużo nie śledzisz piłki. Plus jeżeli mi ktoś mówi ze Lautaro który zagrał jeden DOBRY SEZON? czyli 16 bramek to chyba trochę pojęcie dobry za 100 mln się tutaj nie zgadza. Następny gość po Dembele Grizz czy Cou za którego wyłożymy sto baniek bo hype jest na niego, taka twoja logika

0

@frogiee oczywiście o karierę trenerska nie ma nic wspólnego jakim był piłkarzem a jakim jest trenerem dwie inne drogi, a miałem na myśli to drugie

0

@slayer chodziło mi o karierę klubowa jako trener oczywiście

0

@slayer ludzie chłodziło mi o karierę klubowa ale jako trener XD

3

No i tak ma być zawodnicy wiedza co trener o nich myśli nawet publicznie to mówi, chciałbym żeby Dembele dostał szanse jeżeli jej nie wykorzysta lub znów kontuzja to niestety musi zacząć szukać innego miejsca. Byłem szczerze tak pol na pol za nowym trenerem ale póki co same plusy. Jego kariera klubowa nie powala na kolana ale może to tu zacznie pisać swoją historie jako menadzer, życzę mu tego i nam kibicom Vamos

0

dembus ostatnia szansa

11

@Krzanu10 ja 21 i moja kariera rozwija się tak samo jak twoja

3

o tym mówiłem od czasu kiedy do nas przyszedł, dajcie człowiekowi jego pozycje a będziemy mieli gościa na kilka sezonów, kreatywny z piłka przy nodze takiego jakiego barca potrzebuje

6

@Alberto1031 nie no Grizz gra, Hazard gra w gabinetach lekarskich

0

@wroclawskifan ojj pamietam te czasy, ale Pinto to był bardziej gość do robienia atmosfery z tego co czytałem o sytuacji w szatni w tamtych latach to on o Alves to tacy goście którzy chodzili cały czas z bananem na twarzy

0

nie sprzedadzą Dembele, to jest taka nakrętka żeby o czymś pisać.

1

zauważcie ze od jakiegoś cxasu mamy szczescie do zmienników na bramce odpukać, kiedyś Ter stegen był zmiennikiem Bravo późnej Cillesen a teraz Neto

0

@wojtek_debiec4 możliwe ja jakaś sympatie mam do niego pamietam go z mistrzostw świata jak grał i chciałbym żeby złapał taka formę u nas

0

@Undertaker87 o widzisz dziś z Celta z która nie wygraliśmy 5 lat na ich stadionie wywozimy 3pkt plus bardzo dobra gra, w tamtym sezonie barcelonę prawdzil gość który nadaje się na przeciętniaków w laliga, w widać ze nowy trener nowy start, wiec nie ma co krytykować tylko póki co trzymać kciuki oby tak dalej

1

@Alberto1031 myśle ze pozycja na której gra grizz jest problemem

0

To tak, obrona to bez zmian środek pola modlę się o Pjanicia z De Jongiem, lewa ansu środek Cou późnej z ławki Griz prawa Trincao z ławki Dembele i Messi napad

0

@Undertaker87 po czym oceniasz ze jest aż tak źle?

0

@MJW Garcia jest cienki, lepiej wziąć kogoś ze szkółki dać szanse Todibo a może za rok z większymi funduszami postarać się o kogoś solidnego

1

no tak a kasa na Brejłajta, Rafinie, alene boatengow i inne wynalazki zawsze się znajdzie.

0

@CrowD gerard mam nadzieje ze jest z nami ostatni rok i wtedy francuz jeżeli zdrowie pozwoli byłby podstawowym

0

@RosjaninBut odpowiedziałeś sobie sam, już wiesz czemu nie można teraz dać 25mln bo właśnie dawali po 150 mln dwa okienka z rzędu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?