lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FutbolToMagia niezłe odklejenie przejawiasz, powiedz mi gdzie wyśmiałem Guardiole skoro tak napisałeś?
2
@FutbolToMagia zobacz kolejna osoba się ze mną zgadza, widzisz to nie tylko ja mam taki pogląd na twoje rozumowanie i jakie bzdury piszesz
4
@FutbolToMagia gdzie napisałem ze wyśmiewam Guardiole? Wyśmiewam porównywanie Xaviego do Pepa. Człowieku nie układaj sobie swoich teorii w głowie czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne? Naprawde rozmowa z tobą to jak kłócenie się z 11 latkiem ja o jednym ty mi tu od tym ze Guardiole wyśmiewam Dobre dobre
3
@FutbolToMagia wyśmiewam semedo top2 po w historii Barcy i topka obrońców na świecie, wyśmiewam ze Xavi jest dobry jak Pep to wyśmiewam
4
@FutbolToMagia śmieje się na głos już z tego co piszesz, dzięki za poprawienie humoru w sobotni wieczór, coś jeszcze masz ciekawego do powiedzenia na tamte piłki? chętnie posłucham
2
@FutbolToMagia topka ligi czyli jakiś 7/8 najlepszy w pl to topka faktycznie
2
@FutbolToMagia wygoogluj sobie Michael Reiziger i wtedy poczytaj o nim i skończ z tym semedo ośmieszasz się publicznie ignorancja
2
@FutbolToMagia nie znam człowieka co mi lajkuje kom
0
Komentarz usunięty
2
@FutbolToMagia 15 strat prawego obrońcy to przed końcem gwizdka można ocenić ze jest tragiczny
3
@FutbolToMagia skończ gadkę bo szkoda czasu żyj w świecie gdzie semedo to top2 po barcelony w historii
2
@FutbolToMagia zacznij używać dobrych apek i otwórz głowę na piłkę wtedy więcej ludzi zacznie lajkowac twoje wypociny, żyj w swojej fikcji gdzie Xavi jest dobry jak Pep, ale nie pisz tego publicznie bo szkoda tego czytać i Ci tłumaczyć
4
@FutbolToMagia no widzisz na sofascore masz ocenę live widzisz jaka fajna apka nic nie zmyślam :) semedo 15 start dziś w meczu 4 na 12 pojedynków wygranych, błędy skutkujące utrata gola 1. Widzisz jaka fajna apka wszystko masz i to w trakcie meczu a ocena na ten moment 5.9 najgorsza w zespole ale cudny ten Portugalczyk ciągnie tak Wolvs jak Barcelonę wcześniej hehe
3
@FutbolToMagia dziś Semedo solidne 5.9 na sofascore top2 obrońców barcelony daje rade w Anglii plus oglądam ten mecz i naprawdę szkoda ze go sprzedaliśmy
4
@JarekS jarek cieszę się, że nie tylko ja to widzę, ale aż mi włosy na głowie stają jak czytam coś takiego co on pisze. To jest niesamowite jak można mieć pogląd na sytuacje aż jestem w szoku. Starałem się na początku dać argumenty i je potwierdzić, ale wyskakiwanie z tym, że Semedo był i jest dobry to kabaret, a napisanie ze jest top2 najlepszych PO w historii barcy to już arogancja.
4
@FutbolToMagia puchar Kataru hahaha no duży sukces to tak jakby wygrał puchar polski z legia jako trener normalnie fenomen
5
@FutbolToMagia Srednia punktów Xaviego tam to 2.0 na mecz a naszego masakryczne trenera Koemana to 2.13, no ale w Arabii wyższy poziom to Xavi ma pole do większego błędu
2
@FutbolToMagia ps, niezłe talenty już Xavi odnalazł w Arabii?
2
@FutbolToMagia wow, ale skromność no to cóż trzeba iść na ławkę trenerska a nie siedzieć i pisać tutaj, może mamy tutaj polskiego Guardiole, a jacyś eksperci piłkarscy co zajmują się tym całe życie mogą się uczuć i się nie znają. Pewnie Stano dużo by się od ciebie nauczył no i Koeman także
0
@mekston to taki żarcik z tymi 300 jak coś
0
haaland będzie wart z 300mln zaraz
1
@PatrykBarcelona dziękuje dobry człowieku
0
mógłby ktoś dać jakaś stronkę gdzie mecze oglądacie oprócz Vipleague bo mi coś nie działa?
2
@FutbolToMagia polecam sobie puścić jeszcze na koniec Stanowskiego jak mówi o Barcelonie (kto powinien odejść z barcelony) dokładnie minuta 7.15 posłuchaj na temat top 2 obrońcy w Barcelonie i posłuchać opinii kogoś kto się zna na piłce nożnej
3
@FutbolToMagia nie obchodzi mnie gdzie sprawdzasz ludzie co mówili mieli racje bo Semedo jest cienki i takie są fakty
3
@FutbolToMagia już skończyłem dyskusje po tym jak semedo to top2 i zdaniu ze obecna sytuacja Barcelony to wina Koemana a nie poprzedników. Nie ma co bo układasz sobie w głowie swoją teorie a nie przyjmujesz faktów. BARCELONA BYŁA MASZYNA PRZED PRZYJŚCIEM KOEMANA, powodzonka w rozumowaniu piłki nożnej
5
@FutbolToMagia co tu dyskutować z człowiekiem co uważa Semedo za top2 w historii barcelony na po a Michael Reiziger chyba po czole się kopał jak grał w Barcelonie albo nie wiesz kto to, ale google pomogą polecam sprawdzić
4
@FutbolToMagia ty masz coś nie tak ze sobą? Po czym stwierdzasz gdzie mi wygodniej gościu, jak możesz widzieć czy sprawdzam cały rok tam czy gdzie indziej.
5
@FutbolToMagia czego nie rozumiesz? Sprawdzam na sofascore a tam jest inaczej
7
@FutbolToMagia ja się pytam jaka maszyna była barca ze dostała 2-8 z bayernem i dwa lata z Roma i Live? Ty nadal nie rozumiesz ze Koeman dostał emerytów z ego gwiazd którym się już biegać nie chce, a oczekujesz wygrania wszystkiego w 1 sezonie. Przypomnij mi ile wygrał Guardiola w 1 sezonie no właśnie.. Mówisz ze Koeman to słaby trener zerknij sobie jacy zawodnicy wychodzili z pod jego ręki (Mane, Van dijk) za czasów trenowania Świetch. No ale to co się dzieje teraz to napewno wina trenera którego tu nie była jak dostawaliśmy 3 lata z rzędu baty w lm i nikt nie kupował młodych, ba nawet na nich nie stawiał tych ze szkółki.