lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Laporta jest znany z tego, że robi wszystko po swojemu jeżeli uzna ze Nagelsmann jest lepsza opcja to trzeba mu zaufać a rozliczmy go za kilka lat.
0
@BarcaInfo jeżeli miałby to być właśnie Nagelsmann to jak najbardziej jestem za, jego mysl taktyczna plus to jak pracuje z zawodnikami indywidualnie i jakie oczekiwania im stawia, mogło by mieć bardzo dobry wpływ na młodych.
0
@NaFazieHitman nie znasz tego mema?
0
@tom9001 dlatego Xavi chce przyjść za 2/3 lata jak Ansu, Pedri, Araujo, De jong, Dest będą w najlepszym wieku żeby zacząć być kluczowymi piłkarzami. Cwane cwane, ale kto to zaczął i stara się robić coś z niczego, Koeman a ludzie chcą go zwalniać..
1
@elmayakos a na Świecie jest 7 milionów ludzi, dobry wynik to ponad 50% ludności przetestowało szczepionki!
0
@Emhyr jak by ten człowiek tego dokonał to chyba jakiś cud
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ViscaBarca123 zacznijmy oceniać obrońców za bronienie, a napastników za strzelanie i asystowanie nie mieszajmy tego. To że „pracował” w obronie to za 150mln mało dostajemy.
1
@tom9001 zgadza się, ale no nie ma co prownywac warunków pracy Pepa wtedy a teraz Koemana. Pep wprowadził na dobra sprawę Piqué, Busiego i Pedro reszta to spuścizna po Holendrze.
0
@jeyx77x dwóch młodych ma często racje ale oni oglądają każdy mecz od
dechy do dechy to maja pojęcie o czym mówią.
0
@Kubox albo po prostu niech odpuści bycie „ekspertem” bo ta latka ze były piłkarz to znaczy ze zna się na piłce nożnej i umie się na jej temat wypowiadać jest bardzo przereklamowana.
0
@Simusamu10 ekspert od wszystkich drużyn, a co najgorsze to Pol mu przytakuje i nie przerwa jak prowadzi 15min monolog. Jestem fanem LaLigi a lepiej ogląda mi się jak Boras gada o Bundeslidze.
0
@dammar91 pewnie nikt się tego nie dowie.
0
@maatiixx zbyt op by to było jak by z ławki wchodził i 10 zgarnia
0
Ogląda ktoś z was na Kanale Sportowym LaLigaBonita czy jak to się tam pisze, tez was drażni osoba Kowala tam tak jak mnie?
3
@Homeopata8989 jego zdaniem Klopp na picu jedzie to wiadomo co ma mądrego do powiedzenia.
1
@tom9001 pomyliło mi się trochę z sezonem 09/10 gdzie odpadł z
Lm w półfinale bodajże, a w lidze była jakaś mała różnica coś koło 3 pkt między Barca a Realem.
1
@maatiixx 7 zgrania
3
@amanter co nie zmienia faktu, że porównywanie Haalanda, Mbappe do Messiego czy Ronaldo jest nie na miejscu i nie będzie już takich jak oni. Niech każdy pisze swoją historie.
63
Firpo dziś sprawdza czy wszystko ma w kieszeni „klucze, Mbappe, telefon, portfel”
0
@MaziFCB i 10 razy wole Haalanda niż Mbappe jak już któryś z nich miałby trafiać do nas.
0
@MaziFCB te „hehe” miało być takim przymróżeniem oka właśnie ze bardziej prawdopodobne jest ze to Messi pójdzie tam. Chociaż myśle ze to bardzo ciężkie by było
11
@Worny ale co tu się śmiać wejdź na stronę białych tam są mocarne obliczenia, żeby zgarnąć Haalanda, Mbappe, Camavinge oni tam Ci tak podziela dodadzą wymnożą, że jeszxze zostanie na wypłatę dla Bale
0
@paweldunajecfcb ty po 3 wojskach czy co?
2
Mbappe jakie fotki z Messim wstawia na insta, chyba chce do Barcelony przyjść hehe
3
@Filipfcb2000 tym meczem dostanie następna szanse ze jest warty gry u nas
0
@mikokarla nie no sezon jak najbardziej jeszcze jest do ugrania 2 puchary to dobry wynik w takiej sytuacji, że nadal i nie walczymy.
1
bardzo dobra informacja
0
@Cwaniak4 nie będzie drugie Rijkarda, ani drugiego Guardioli :(
0
@arasz1819 błędów nie robił, ale lubił ryzykować śmiało można powiedzieć ze postawienie kiedyś na Pepa było ryzykiem. Pamietam jak w tamtych czasach mówiło się o Jose Mou w Barcelonie co było bardzo rozsądna dezycja, ale Laporta postawił na Pepa i wyszło mu to wiadomo jak. Oby podjął dobra dezycję tyle powiem.