0

Chyba, że Pan Laporta ma w rekawie jakiegoś Nagelsmanna to wtedy można się zastanowić.

0

@wroclawianin89 zapakować w karton, przepasać wstążeczką i pod jakiś Arsenal lub innego średniaka podrzucić, że dobry obrońca na lata do wzięcia.

0

@obcy kolego bardzo dobrze, że dostrzegłeś ze Holender robi kawał roboty, oby więcej ludzi przejrzało na oczy.

33

Z top 5 lig na świecie, jesteśmy jedyna drużyna, która nie przegrała w lidze od początku roku kalendarzowego! 10 zwycięstw 1 remis. Taki miły akcent

1

@mikokarla dlatego Koeman mówił żeby ściągnęli mu 9, no ale był Bartek to ciężko o to było oby w następnym sezonie mógł wykonac chociaż z 2 wzmocnienia

7

Koeman najbardziej to się cieszy, że jest Laporta bo tyle w mediach gadać już nie musi.

1

@nitey przecież to najlepszy kierunek na emeryturkę, jeżeli jeszcze jakieś gwiazdy tam pójdą to może być fajny projekt. I wiadomo chodzi o promowanie Amerykańskiej piłki.

1

@Michu94 ja to widzę tak Flick ma 2 lata kontrakt, wiec jest to bardzo możliwe, że pokusił by się na kadrę. Za niego do Bayernu Nagelsmann i każdy zadowolony. Jeżeli Klopp wziął by kadrę to automatycznie Liverpool wyciąga Gerrarda i tez są zadowoleni. Tak mi się wydaje

0

@Paradoks jak nie oni to kto?

0

@Pioter patrząc na to że Niemcy nie lubią ryzykować i lubią mieć kogoś kto wyjdzie przed szereg z autorytetem to myśle, że ciężko z Nagelsmanem będzie. Plus wątpię żeby sam Nagelsmann wziął kadrę bo wiadomo jak ktoś tam zaczyna to automatycznie zostaje kilka/kilkanaście lat. Ostatnie 40lat tylko 6 selekcjonerów..

4

@zodiak_10 smutne, ale prawdziwe

0

odbiegając od Barcy i wczorajszego meczu. Jak myślicie, kto będzie nowym selekcjonerem Niemiec, Klopp? Flick? jakie wasze typowania?

5

@DonMatteo901 uwielbiam patrzeć jak porusza się z piłka widać ze jest to u niego naturalne, tak samo z De Jongiem.

0

@nuter27 kto kwadratem strzela? tylko kółko już chłopowi nie mieszaj w głowie

0

@Alan_fcbfan nie mamy w kadrze defensywnego pomocnika na ten moment za Busiego, a Koeman nie postawi na trójkę Pedri, Puig, De Jong.

0

@Avatarr nie będę zaczynał dyskusji na temat Puiga ponieważ, wiadomo że nie zobaczymy go w wyjściowym składzie. Zagramy składem taki jak wygrał z Sevilla z Busim, De Jongiem i Pedrim.

0

@RosjaninBut mówi się dużo o Mateu Alemany.

0

@Avatarr daj Pan spokój z tym Puigiem w pierwszy...

0

zwierzęta, a nie kibice..

0

Na szczęście nie dyrektor sportowy.

0

@Janas11224 bo nie ma żadnego fenomenu, ma nazwisko i to tyle.

2

@scotti oj czasem Ci 30 latkowie mogą mieć większy wpływ na grę niż się to wydaje. Patrz kiedyś na Pirlo który dołączam do Juve, ZlatN tez pokazuje ze wiek to tylko liczba. Nie warto skreślać, jedynie to normalna płaca, a jak za darmo taki zawodnik to myśle, że warto dać szanse

0

Czekam na moment kiedy kibice będą mieli jakiś wpływ na to w czym biega ich drużyna. Oby to nadeszło.

1

@FutbolToMagia Koeman jeszcze nie skończył tego egzaminu dopiero co go zaczął, wiec daj mu dwa sezony, a wspomnisz moje słowa.

0

@Bagsik88 akurat co do Wolves to dla mnie tez zaskoczenie ich słaba forma ale to może dlatego ze nie maja napastnika.

7

Dla hejterow Koemana, Barcelona na 33 punkty w lidze zdobyła 31 przez ostanie 11 kolejek.

2

@Bagsik88 a daj spokój już szkód gadać tu nasz Pan ekspert piłkarski co wszystko wie a inni nic, który trenuje w lidze okręgowej i był na 2 meczach ekstraklasy. Spokojnie on ma wiedzę piłkarska i no po prostu ma tego nosa do piłkarzy czuć od niego to. Puig=Iniesta, Semedo top 2 w historii na prawej obronie w Barcelonie, Cou=Pedri. To od razu na pierwszy rzut oka widać ze rozmawia się z ekspertem. Nic tylko Panowie uczuć się wyciągać wnioski i z tych merytorycznych wypowiedzi. Może Koeman by to przeczytał to zdał by sobie sprawę jakim jest cienkim trenerem..

1

@tom9001 on ocenia trenera po pol sezonu plus trenera który ma najgorsza sytuacje w klubie od x czasu, brak zarządu, emeryci do pożegnania z ego gwiazd i pensja olbrzymia, brakiem funduszy na jakieś sensowne wzmocnienia. Który trener tak miał wcześniej... no właśnie żaden. Xavi wiedział żeby nie wchodzić w to bo ewentualne niepowodzenie w takiej sytuacji zrujnowało by mu karierę na ławce trenerskiej. Łatwo można wywnioskować kto ma jaja, a kto nie, ale pamietajmy jakim zawodnikiem był Koeman, który pokazuje tez te cechy charakteru jako trener. Szanuje Xaviego ale póki co za jego zasługi na boisku a nie na ławce trenerskiej.

1

@FutbolToMagia Finał pucharu, finał superpucharu, liga nadal do rozstrzygnięcia. Liga mistrzów tez pewnie dużo było takich jak ty którzy Luisa Enrique zwalniali, chłop zrobił remontade wygrał LM i każdy na kolana padł przed nim jaki to świetny trener. Póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Oceniasz trenera po pol roku jeżeli twoim tokiem rozumowania patrzeć to 3/4 trenerow by wylatywało po pol roku nawet taki Guardiola by długo miejsca nie zagrzal. Przypominasz sobie pierwszy sezon Pepa w Barcelonie? No właśnie nie wygral wszystkiego i nie byl w każdym finale. Wtedy pozbyto się nazwisko i teraz tez to zaczęto robić (Suarez, Rakitić, Vidal) i będą następni żeby zwolnić miejsce w budżet. Daj mu czas a taki czas napewno dostanie bo wygrał prezydent z mózgiem, który szanuje Koemana i wspomnisz moje słowa pozwoli mu pracować, a my będziemy mieli z tego efekty. Niech Xavi będzie miał chociaż jakiś jeden klub w europie w którym coś pokaże, czy ta jego tiki taka sprawdzi z mocniejszymi rywalami. Zreszta Xavi jestem pewny ze nie poradził by sobie z taka kadra i takim przemeblowaniu jej, Xavi woli przyjść na gotowca.

0

myśle ze jest to zabieg w stronę przedłużenia kontraktu z Leo, Kun to jego dobry przyjaciel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?