0

@Łuk@sz wiadomo jakie podejście ma Lucho do Alby chyba jeden z najbardziej nielubianych zawodników.

0

@krzyrzak69 ktoś pytał?

1

Brzeczek siedzi z browarem ogląda mecz i uśmiech od ucha do ucha.

0

@SonBarcaGoku a tak dla urozmaicenia.

3

„Zamiast myśleć o przereklamowanych gwiazdkach powinnismy myslec realnie, lewandowski, ronaldo czy messi sa w zasiegu reki, przy dzisisiejszej technologii spokojnie moga pociagnac do 40 na najwyzszym poziomie i wygrac w ten sposob kolejne 3 ligi mistrzow. real to wielki klub i potrzebujemy przypieczetowac dominacje w ostatniej dekadzie nie wazne czy z zizu na lawce czy z guardiola!! Hala Madrid
Ps; tacy pilkarze jak hazard pokazuja ze nie warto bawic sie w niewiadome. pozdrawiam, Grzegorz” złoto z Real Madryt.pl dla takich komentarzy warto tam wchodzić.

0

spokojnie, przecież to nie jest oficjalne info. Plus lepiej żeby raz dobrze to zrobili niż co pol roku kontuzja odnowiona. Trzeba trzymać kciuki i czekać na niego.

0

@Explode Todibo gra świetnie w Nicei nie skreślał bym go, został wybrany do 11 u21 w Europie ostatniego miesiąca.

1

@ksawizimens dlaczego?

2

@Gaz Patrz na to tak mamy w pomocy De Jonga Pedriego Moribe Puiga czterech zawodników na x lat. Dodatkowo Busi, który odzyskuje dobra forme u pasuje mu te ustawienie, pozbyć się Cou i Pjanicia i za nich wziąć Wijnaldum, doświadczony wybiegany, za czasów dobrej formy kluczowy zawodnik Liverpoolu. Napewno jest w stanie wnieść pozytywy w naszej grze i mamy 6 pomocników, a na grę co 3 dni jest to bardzo dobre dla nas.

0

@th@les myśle ze jeżeli Koeman byłby wstanie wyciągnąć z Wijnalduma to co najlepsze, taka forme jaka prezentował w Liv ostatnie sezony to będzie dużym wzmocnieniem, coś jak Vidal sezon temu. Pozbyć się dwóch Pjanicia i Cou a wziąć jego i tyle.

0

@ferdas_rawa dziwnie się zrobiło ze teraz mamy aż za duży wybór oczywiście Pjanicia i Cou nie liczę ale De jong pedri moriba puig w środku pola to duży plus. Obrona Araujo, Oscar, Piqué, Umtiti?, Lengle?, oraz przyjdzie Garcia.

1

@UncleDrew tak dokładnie, te ustawienie pasuje dla Busiego bo za plecami ma De jonga, który go asekuruje w obronie gdy ten nie nadąża za akcja. W 4-2-3-1 ciężko było mu łączyć wprowadzanie piłki i łączenie środka pola z obrona.

7

ustawienie De Jonga na takiej pozycji i tak rozkminione wyprowadzanie piłki przez niego świadczy o dużej klasie trener. W tamtym sezonie pamietam jaki był problem wyjść z połowy jak naciskał na nas rywal już przy wybijaniu piłki przez bramkarza. Cóż nic tylko brawa dla Koemana.

2

@Rewolucja123 przypomniam, że pracuje w Barcelonie dopiero jeden niecały sezon, wiec dopiero teraz widać jego prace i w najbliższej przyszłości zobaczymy co z tego wyciągnie.

14

39 na 41 punktów w 2021, Koeman w nowym sezonie musi się martwić o posadę.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Brejłejt>Puig nawet bez podjazdu.

1

@ansukapi 1-5 nerwówka w 77min?

2

oczy przecieram, jestem pod wrazeniem

0

jak widzę tego Konia w obronie znów to buzia się cieszy

2

z perspektywy kamery wyglądało jak brak spalonego.

1

ojj aż się 2010/11 przypomniał jak ta piłeczka poszła od Busiego.

0

@Bobo25 grzecznie zapytałem.

1

gdzie są hejterzy Koemana?

0

@FCB24 hahaha tez słyszałem te historie o pięknym Portugalczyku top 2 Barcelonie.

1

Hejterzy Koemana gdzie jesteście?

6

Alba gra jeden z lepszych sezonów w Barcelonie. A wielu go sprzedawało już po poprzednim sezonie

1

ale ze nasz Dembus czegoś takiego nie strzela to kabaret jest.

2

@Jakchcesz to prawda, nie doceniamy Roberto a on może grać na 3 pozycjach.

5

@Zip jeżeli pozbędziemy się Pjanicia to myśle ze Wijnaldum to wzmocnienie jeszcze dodatkowo za darmo. Nie zapominajmy ze on w formie był kluczowym zawodnikiem u Kloppa i prezentował się znakomicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?