lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Łuk@sz wiadomo jakie podejście ma Lucho do Alby chyba jeden z najbardziej nielubianych zawodników.
0
@krzyrzak69 ktoś pytał?
1
Brzeczek siedzi z browarem ogląda mecz i uśmiech od ucha do ucha.
0
@SonBarcaGoku a tak dla urozmaicenia.
3
„Zamiast myśleć o przereklamowanych gwiazdkach powinnismy myslec realnie, lewandowski, ronaldo czy messi sa w zasiegu reki, przy dzisisiejszej technologii spokojnie moga pociagnac do 40 na najwyzszym poziomie i wygrac w ten sposob kolejne 3 ligi mistrzow. real to wielki klub i potrzebujemy przypieczetowac dominacje w ostatniej dekadzie nie wazne czy z zizu na lawce czy z guardiola!! Hala Madrid
Ps; tacy pilkarze jak hazard pokazuja ze nie warto bawic sie w niewiadome. pozdrawiam, Grzegorz” złoto z Real Madryt.pl dla takich komentarzy warto tam wchodzić.
0
spokojnie, przecież to nie jest oficjalne info. Plus lepiej żeby raz dobrze to zrobili niż co pol roku kontuzja odnowiona. Trzeba trzymać kciuki i czekać na niego.
0
@Explode Todibo gra świetnie w Nicei nie skreślał bym go, został wybrany do 11 u21 w Europie ostatniego miesiąca.
1
@ksawizimens dlaczego?
2
@Gaz Patrz na to tak mamy w pomocy De Jonga Pedriego Moribe Puiga czterech zawodników na x lat. Dodatkowo Busi, który odzyskuje dobra forme u pasuje mu te ustawienie, pozbyć się Cou i Pjanicia i za nich wziąć Wijnaldum, doświadczony wybiegany, za czasów dobrej formy kluczowy zawodnik Liverpoolu. Napewno jest w stanie wnieść pozytywy w naszej grze i mamy 6 pomocników, a na grę co 3 dni jest to bardzo dobre dla nas.
0
@th@les myśle ze jeżeli Koeman byłby wstanie wyciągnąć z Wijnalduma to co najlepsze, taka forme jaka prezentował w Liv ostatnie sezony to będzie dużym wzmocnieniem, coś jak Vidal sezon temu. Pozbyć się dwóch Pjanicia i Cou a wziąć jego i tyle.
0
@ferdas_rawa dziwnie się zrobiło ze teraz mamy aż za duży wybór oczywiście Pjanicia i Cou nie liczę ale De jong pedri moriba puig w środku pola to duży plus. Obrona Araujo, Oscar, Piqué, Umtiti?, Lengle?, oraz przyjdzie Garcia.
1
@UncleDrew tak dokładnie, te ustawienie pasuje dla Busiego bo za plecami ma De jonga, który go asekuruje w obronie gdy ten nie nadąża za akcja. W 4-2-3-1 ciężko było mu łączyć wprowadzanie piłki i łączenie środka pola z obrona.
7
ustawienie De Jonga na takiej pozycji i tak rozkminione wyprowadzanie piłki przez niego świadczy o dużej klasie trener. W tamtym sezonie pamietam jaki był problem wyjść z połowy jak naciskał na nas rywal już przy wybijaniu piłki przez bramkarza. Cóż nic tylko brawa dla Koemana.
2
@Rewolucja123 przypomniam, że pracuje w Barcelonie dopiero jeden niecały sezon, wiec dopiero teraz widać jego prace i w najbliższej przyszłości zobaczymy co z tego wyciągnie.
14
39 na 41 punktów w 2021, Koeman w nowym sezonie musi się martwić o posadę.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Brejłejt>Puig nawet bez podjazdu.
1
@ansukapi 1-5 nerwówka w 77min?
2
oczy przecieram, jestem pod wrazeniem
0
jak widzę tego Konia w obronie znów to buzia się cieszy
2
z perspektywy kamery wyglądało jak brak spalonego.
1
ojj aż się 2010/11 przypomniał jak ta piłeczka poszła od Busiego.
0
@Bobo25 grzecznie zapytałem.
1
gdzie są hejterzy Koemana?
0
@FCB24 hahaha tez słyszałem te historie o pięknym Portugalczyku top 2 Barcelonie.
1
Hejterzy Koemana gdzie jesteście?
6
Alba gra jeden z lepszych sezonów w Barcelonie. A wielu go sprzedawało już po poprzednim sezonie
1
ale ze nasz Dembus czegoś takiego nie strzela to kabaret jest.
2
@Jakchcesz to prawda, nie doceniamy Roberto a on może grać na 3 pozycjach.
5
@Zip jeżeli pozbędziemy się Pjanicia to myśle ze Wijnaldum to wzmocnienie jeszcze dodatkowo za darmo. Nie zapominajmy ze on w formie był kluczowym zawodnikiem u Kloppa i prezentował się znakomicie.