1

@monsterrize tez tak myśle, plus będzie duży hype na USA jak będą tam mistrzostwa świata i samo USA zaczęło inwestować w piłkę nożna oraz maja kilka perełek już w Europie takich jak Pulisic czy Dest. Myśle ze USA to dobry kierunek.

2

@ACRAB95 pamietajmy ze Liverpool w tym sezonie to cień poprzednich 3 lat, niestety

11

Dobrze chłopak wybrał, w bieli by mu nie do twarzy było.

4

ktoś go pytał o zdanie?

0

@Marcin199310 już już kolega udzielił normalnej odpowiedzi wyżej. Wiec bez pajacerki :)

0

@KORTIS jutro tak?

0

kiedy losowanie następnej rundy lm?

0

@Barca_Big_Moment pożyjemy, zobaczymy.

0

@Barca_Big_Moment bayern? chelsea?

10

Cieszę się ze Tuchel poszedł do Chelsea, a nie trafił do np Realu, bo gość niesamowicie odmienił grę Londyńczyków. 13 spotkań 3 bramki stracone.

0

@MessiTheBesst mieszanie polityki do takich nagród to niezłe odklejenie. Nie wiem skad to słyszałeś ale nieźle ktoś musi mieć na bani, wciągając takie rzeczy do piłki.

1

@Coutinho007 nie no hiszpańskich sędziów nie ma co oceniać to już wiemy od kilku lat.

0

@mcsarna Pep nie weźmie Haalanda nie ten profil napastnika, który on chce.

6

@Kamill10 przecież Haaland i Mbappe mogą na zmianę czyścić lewy i prawy but naszego rodaka. Rok temu powinien dostać złota piłkę i jak dojedzie z taka forma do końca sezonu to w tym tak samo nagroda dla niego.

0

@Pilka_jest_okragla ale przecież wiadomo, że Dembele nie gra jakiś super spotkań u nas i to widać i myśle, że dużo osób go krytukuje bo nie dojeżdża na wiele spotkań i nie kończy tego co powinien. Ale u nas jest jeszcze Fati, który myśle ze ma większy potencjał niż Vini, Rodrygo i Dembele razem wzięci.

3

takie małe spostrzeżenie, fajnie jak by na stronie Barcy tez się pojawiały info na temat treningów Barcy, tak jak dają na stronie Realu. Jakieś info co robią i kto trenuje itp.

2

@JarekS wow niezły staż kolega ma w kibicowaniu naszemu klubowi.

0

@Trigged a Barca zweryfikuje Real w lidze, wspomnisz moje słowa.

1

@sintesox jedna drużyna nie świadczy o sile całej ligi.

0

@Trigged idz na swoją biała kafelkowa stronkę tam pisz z kolegami :)

2

@Worny Francuska to nie powinna się znajdować w top 5 ligach.

0

@xBoMBoWiECx moim zdaniem na papierze są faworytami, obok Bayernu.

5

@budel17 niech City albo Bayern dadzą im i będzie weryfikacja.

2

@Dzemix111 oj GTA to się ogląda jak serial na Netflix

3

@masq media lubią postarać atmosferę, oni pewnie kawkę piją i tylko czekają na formalność.

4

jak wybory będą od nowa to ja skacze na główkę pod prysznicem

0

@czar007 myśle ze nie realne, bardziej już Nagelsmann.

0

@czar007 Mam inne spojrzenie na prace Koemana, ale każdy ma swoje zdanie. Ciekawi mnie kogo byś widział za niego?

0

@czar007 kolego, widać ze pojęcie o piłce masz znikome. Nie wiem czy ta dyskusja wgl ma sens, skoro uważasz ze trener który dostaje zlepek drużyny z emerytami i ego gwiazd, którym ciężko biegać po boisku, układa coś na nowo wprowadzając 5/6 młodych zawodników w wieku około 20 lat w pol sezonu, otrzymuje jednego zawodnika o jakiego poprosił (Dest), jest w klubie bez zarządu, bez dyrektora sportowego, mimo to jest w walce o mistrzostwo kraju i w finale pucharu. Zdobył 31 na 33 punkty w ostatnich 11 meczach ligowych. Jeszcze powiedz, że Xavi od następnego sezonu byłby lepszym wyborem i już wiem wszystko...

0

@czar007 ty mówisz ze Koeman się nie sprawdza i nie jest poważnym trenerem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?