lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@monsterrize tez tak myśle, plus będzie duży hype na USA jak będą tam mistrzostwa świata i samo USA zaczęło inwestować w piłkę nożna oraz maja kilka perełek już w Europie takich jak Pulisic czy Dest. Myśle ze USA to dobry kierunek.
2
@ACRAB95 pamietajmy ze Liverpool w tym sezonie to cień poprzednich 3 lat, niestety
11
Dobrze chłopak wybrał, w bieli by mu nie do twarzy było.
4
ktoś go pytał o zdanie?
0
@Marcin199310 już już kolega udzielił normalnej odpowiedzi wyżej. Wiec bez pajacerki :)
0
@KORTIS jutro tak?
0
kiedy losowanie następnej rundy lm?
0
@Barca_Big_Moment pożyjemy, zobaczymy.
0
@Barca_Big_Moment bayern? chelsea?
10
Cieszę się ze Tuchel poszedł do Chelsea, a nie trafił do np Realu, bo gość niesamowicie odmienił grę Londyńczyków. 13 spotkań 3 bramki stracone.
0
@MessiTheBesst mieszanie polityki do takich nagród to niezłe odklejenie. Nie wiem skad to słyszałeś ale nieźle ktoś musi mieć na bani, wciągając takie rzeczy do piłki.
1
@Coutinho007 nie no hiszpańskich sędziów nie ma co oceniać to już wiemy od kilku lat.
0
@mcsarna Pep nie weźmie Haalanda nie ten profil napastnika, który on chce.
6
@Kamill10 przecież Haaland i Mbappe mogą na zmianę czyścić lewy i prawy but naszego rodaka. Rok temu powinien dostać złota piłkę i jak dojedzie z taka forma do końca sezonu to w tym tak samo nagroda dla niego.
0
@Pilka_jest_okragla ale przecież wiadomo, że Dembele nie gra jakiś super spotkań u nas i to widać i myśle, że dużo osób go krytukuje bo nie dojeżdża na wiele spotkań i nie kończy tego co powinien. Ale u nas jest jeszcze Fati, który myśle ze ma większy potencjał niż Vini, Rodrygo i Dembele razem wzięci.
3
takie małe spostrzeżenie, fajnie jak by na stronie Barcy tez się pojawiały info na temat treningów Barcy, tak jak dają na stronie Realu. Jakieś info co robią i kto trenuje itp.
2
@JarekS wow niezły staż kolega ma w kibicowaniu naszemu klubowi.
0
@Trigged a Barca zweryfikuje Real w lidze, wspomnisz moje słowa.
1
@sintesox jedna drużyna nie świadczy o sile całej ligi.
0
@Trigged idz na swoją biała kafelkowa stronkę tam pisz z kolegami :)
2
@Worny Francuska to nie powinna się znajdować w top 5 ligach.
0
@xBoMBoWiECx moim zdaniem na papierze są faworytami, obok Bayernu.
5
@budel17 niech City albo Bayern dadzą im i będzie weryfikacja.
2
@Dzemix111 oj GTA to się ogląda jak serial na Netflix
3
@masq media lubią postarać atmosferę, oni pewnie kawkę piją i tylko czekają na formalność.
4
jak wybory będą od nowa to ja skacze na główkę pod prysznicem
0
@czar007 myśle ze nie realne, bardziej już Nagelsmann.
0
@czar007 Mam inne spojrzenie na prace Koemana, ale każdy ma swoje zdanie. Ciekawi mnie kogo byś widział za niego?
0
@czar007 kolego, widać ze pojęcie o piłce masz znikome. Nie wiem czy ta dyskusja wgl ma sens, skoro uważasz ze trener który dostaje zlepek drużyny z emerytami i ego gwiazd, którym ciężko biegać po boisku, układa coś na nowo wprowadzając 5/6 młodych zawodników w wieku około 20 lat w pol sezonu, otrzymuje jednego zawodnika o jakiego poprosił (Dest), jest w klubie bez zarządu, bez dyrektora sportowego, mimo to jest w walce o mistrzostwo kraju i w finale pucharu. Zdobył 31 na 33 punkty w ostatnich 11 meczach ligowych. Jeszcze powiedz, że Xavi od następnego sezonu byłby lepszym wyborem i już wiem wszystko...
0
@czar007 ty mówisz ze Koeman się nie sprawdza i nie jest poważnym trenerem?