lukasz947
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq rozumiesz, że pomógł w złapaniu typa? Chcesz fair play i wszystkie przepisy dokładnie przestrzegać? Ok. Mam nadzieje, że za każdą dyskusje z sędzia i symulke Luis będzie dostawał minimum żółtko.
3
@Wilczeq kierując się przepisami. Z drugiej strony bardzo dobrze zrobił. Typ przeszkadza w meczu i psuje całej widowisko. Normalnie to ten kibic pierwszy złamał przepis, ponieważ nie powinno go tam być.
Suarez w formie widzę. Najpierw słyszę o akcji z ręką bramkarza i karnym, teraz to. Tylko wymuszanie karnych i kartek. Niech ten typ sie weźmie w końcu za gre
0
@adasko1998 odchodził jako pajac i wraca jako pajac
0
@Mario96w jesli to nie jest Messi to według LR nie zasługuje na ZP. Ludzie narzekają, że ZP dają za hype a Messiemu sami z bomby dają. Chyba nie rozumieją, że zawodnik, który strzela 30bramek może być niż ten co ma 20. Wiadomo, bramki dają wygraną, lecz na całokształt cała drużyna pracuje. Wyznacznikiem jest to jak zagrasz w najważniejszych meczach sezonu przeciwko najlepszym. Tak było z Salahem w LM, tak było z Modriciem na MŚ. Przypomnijmy, że ten boski Messi ani w lM się z Romą nie popisał ani na MŚ.
0
@Kompletny Wygrali Puchar Polski i grają w 2 rundzie. Jeśli odpadną mam nadzieje, że UEFA dożywotnio zabroni im grać w europejskich pucharach, bądź PZPN to zrobi aby nie kompromitować kraju
0
@PrinceDamonSzkoda, że Messi co pół roku podpisuje nowy kontrakt z wyższą pensją.. przecież tak kocha barce.
0
@Kamiloza91 to chyba nie znasz się na sporcie i nigdy w nic nie grałeś. Osobiście wolałbym mieć Ronaldo w drużynie niż Messiego (pod względem mentalnym). Ronaldo jest jaki jest ale zawsze pokazuje zaangażowanie i to, ze musi wygrać. Nawet jakby miałby się popłakać wolałbym takiego kolegę w drużynie niż takiego co głowę spuszcza i przechodzi obok meczu.
2
@Kamiloza91 Różnica jest taka, że Messi przyćmiewa nawet swoich kolegów a Ronaldo od nich wymaga. Wszyscy liczą na Messiego i są w niego wpatrzeni, jak nie idzie to ten pochyla głowę o już w ogóle wszystko się sypie.
Ronaldo jak nie idzie to krzyczy, wścieka się, pobudza, wymaga zaangażowania. Myśle, że on powoduje to coś co chłopaków z drużyny mobilizuje i się tak jakby boją go zawieźć, są zmuszeni do dania z sibie wszystkiego.
1
@malicinho Serial top 3 jakie widziałem jeśli nie najlepszy. Pierwsze 2 odcinki wbiły mnie w kanapę i czułem niepokój jakby to obok mojego domu wybuchł reaktor.
Wydarzenia od środka? Miałeś jak na widelcu przedstawione co robiły osoby odpowiedzialne za test, strażaków, osoby, które musiały zapobiec dalszej katastrofie. Jak mieli to bardziej przedstawić. Widziałeś co się działo np ze strażakami? Nie wiem czy wiesz ale w dalszej chorobie taki strażak wypróżniać się ponad 30razy dziennie pod siebie nie mając zadnej kontroli.
Serial polityczny? Nie. Po prostu przedstawiona komuna w taki sposób jak wyglada naprawdę. Droga do władzy, olewanie szarych ludzi, niedbalstwo o nich, tuszowanie niewygodnych spraw.
Rozumiem Twoją krytykę i to, że Ci się nie podobał. Może po prostu taki film nie trafia w Twoje gusta. Mi się strasznie podobał, akurat z rodzicami go oglądałem i dużo refleksji w nas zbudził. Porozmawialiśmy też o tym jak obi to odczuli. Np. Mój tata akurat grał w zawodach szkolnych w piłkę. Odwołali w trakcie zawody i wrócił do szkoły aby jod wziąć i zostać puszczonym do domu.
0
Ostatnio ktoś pytał o strone bukmacherską "Betsson". Niestety wątek i odpowiedzi przegapiłem. Jakby ktoś mógł opisać czy warty polecenia buk, czy wypłaty dochodzą, czy jest cashout itd. Może być tutaj lub na pw.
Z góry dzięki
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@DeynaKaka jak nierealnych? Myślisz, że szejk Psg czy City nie ma 300mln aby wyłożyć? Pozatym rozmawiamy o tym jakby w świecie rzeczywistym pojawiła się taka oferta. No chyba, że cały czas mówisz o wirtualnym, to tak. W FM i fifie możesz dac nawet za Leo miliard.
0
@DeynaKaka FFP
0
@DeynaKaka do PSG? Kosztem Mbappe i Neymara chyba? To dobry byłby deal? No chyba, że chcesz ich 3 w jednym klubie utrzymać to pozdro
0
@DeynaKaka to chyba się mylisz. Real negocjuje cenę za Hazarda i wyrywają gościa w formie, 28 lat za 115mln funtow. Już widzę jak dają 200mln za gościa w tym wieku. Messi w wieku 40 lat? Już teraz truchta i Żnina w niektórych meczach.City? Lep zrobił z City maszynę. Już widzę jak opycha na rynku naprawdę lkilku dobrych grajków aby dostać Messiego. Szrotu nie sprzedaż bo trzeba pamiętać ile Leo zarabia. To wywalasz polowe składu aby Leo mieć?
0
@Maniek9444 już to widzę xd maks to jakieś 150, jeśli nie 130.Po pierwsze. Wydaj 300mln, polowe składu musisz sprzedać, oszczedzasz na ławce. Do tego pensja. Pomijam fakt, że Leo pogra 3 sezony a potem kto go kupi?Chwalą go, ale żaden znaczący klub nie kupiłby Messiego po wysokiej cenie. Pozatym jak sami widzieliśmy w LM 1 zawodnik trofeum nie wygra. Już widzę jak klopp oddaje Mane i Salaha kosztem Messiego. Śmiechem.
0
Serio myślicie,że jakiś klub dałby tyle za Leo? xd
31
@Avada Kedavra dramat to jest to, że nie potrafisz zrozumieć, że sam Hazard chce do Realu
0
@joloskyy dobrze, że sędzia nie jesteś.
0
@adrian89 tak jak Cristano?
0
@NeroTFP wiele reprezentacji miało słaba formę, Niemcu, Hiszpanią, brak Włochów.. mimo wszystko taka Japonią z Belgia dała dobry mecz.
1
@joloskyy to niezły karny, piłka obydwu ich przeleciała i odbiła się od ręki. Ani zagrożenia ani specjalności.
4
@NeroTFP to była najlepsza LM od lat xd
0
@AboveYou a u mnie wręcz przeciwnie. Tymbardziej, że klub mu powiedział, że w 1 składzie grać nie będzie. Tak samo Lampard jak odszedł do City. Na pewno wolałby frac przeciwko innej drużynie. To misi być dla niego bardzo trudne. Gdyby na Chelsea się wypiął to ok ale on podobno po karierze ma mieć w Chelsea jakiś wpływ, wiec nadal się utożsamia z klubem, w którym jest legenda. Nie wypiął się na kasę, nie olał tylko chciał grać.
0
Jak ja szanuje tego Cecha.. pamietam jak grał w Chelsea i był po prostu kierowcą tego autobusu. Wspaniały piłkarz.
1
@Croocers no na bank przy zakazie oddadzą takiego grajka, dodatkowo kapitana. Myśl
0
@aspider ja wielbiłem Lamparda w Chelsea, odszedł do City ale z szacunkiem. Można zmienić klub nawet na „wrogi” jednak trzeba mieć trochę przyzwoitości.
Ps. Szkoda, że ja nie trenuje z Neymarem. Za takie coś od razu w następnej akcji łokieć by dostał. Czekam aż ktoś go wreszcie ustawi.
1
@lukaszbarca15 użyj mózgu. Po 1 golu w rewanżu wszelka nadzieja przepadła. Nawet bez tego gola ciężko było wierzyć w cud. Barca z Live nawet przegrywając 4:0 miała szanse to odwrócić, to nadal TYLKO 1 gol. Ale jak oni od początku od stanu 0:0 do 4:0 grali tak samo. Widziałeś kiedyś aby w najważniejszym meczu sezonu piłkarze sobie chodzili? Messi w ataku? Co z tego. Jak drużyna przegrywa 3:0 to pressing. Pamiętacie Chelsea za czasów „autobusu”, z którego drwiliśmy? Tam nie było świętych krów, Drogba to pamietam jak dziś sfaulował Messiego na karnego (którego Messi nie strzelił). Drogba, napastnik w swoim polu karnym. Żaden rożny czy akcja. Dlatego im było strzelić chociażby 1 bramkę tak ciężko. Oni walczyli, biegali, mieli ambicje.
0
@AmigoBlancos zbyt dużo zmian tak szybko. Jednak oni zachłysnęli się porządnie trofeami. Po wygraniu 3 LM wiadomo, że koedyś trzeba skład przebudować, odświeżyć. Przecież 20lat z rzędu nie będę wygrywać. Normalny kibic czy prezes powinien to zrozumieć i dziękować za to co wygrali. Jednak wiadomo jak bestialski jest sport pod tym względem. Odpadli naprawdę z dobrym Ajaxem i już tragedia. W lidze to nadal top3. Ps. Oni to się zachłysnęli LM 3 razy z rzędu i większość dobrym wynikiem na MŚ. My LaLigą..
16
@wachaFCB odleciałeś