1

To jest cwaniactwo.

3

Oni wygrali 3lm. Maja prawo mieć teraz zacięcie. Zasłużyli na czas, wymianę zawodników - swoje wygrali

0

Live grało mecz o 3pkt do ostatniej minuty a chłopaki z Barcy mojemu dziadkowi cały tydzień na budowie pomagali, bądźcie wyrozumiali

3

Gdyby Salah i Firmino był to myśle, że ten dwumeczy mógłby się już od nowa zacząć.
Niech was nie zmylą nasze okazje. Live atakuje i się odkrywa. Tylko to wynika z ich gonienia wyniku,a nie naszej dobrej gry. My przy piłce nie potrafimy się utrzymać na ich połowie.
Powtórzę - Vidal ZŁOTA PIŁKA

1

Vidal złota piłka

0

Wyobraźcie sobie, że jest Firmino i Salah..

0

Leo zagina rzeczywistość. Tylko dzięki niemu było 3:0. Tylko on zrobił różnicę na CN

0

Skandaliczny mecz. Brama Essiena jak i Iniesty przepiękne. Pamiętam do tej pory te wszystkie chwile. Jak wspominam ten mecz mam przed sobą obraz Ballacka, który pod koniec meczu biegnie obok sędziego.

0

Ale śmiejmy się dalej z Psg, City, „Katarczyków”, że tylko srają kasą xd

0

Co xD obaliłeś to piwko z rana na pusty żołądek, przyznaj się

0

I może cały sezon obejrzę? Mówimy o jednym, konkretnym meczu. Moze jeszcze mam Real zobaczyć w LM?

0

Nie no cały piłkarski świat uważa, ze to był skandal prócz fanatyków barcy. Dziwne.

0

Oglądałem z całę ekipą. Osoby, które kibicują przeróżnym klubom, wszyscy byliśmy jednego zdania.
Jednak oczywiście zwykły fan Barcelony nie widzi nic w tym dziwnego. Jak można mieć takie klapki na oczach.

0

Komentarz usunięty

1

Lej wodę i jak nie jesteś czegoś pewny to nie pisz - aby nie popełnić tego błędu, po którym nie oceniają Ci całego tekstu (zapomniałem jak się nazywa).
W sumie co byś nie napisał to i tak pkt do zdania otrzymasz. Podziel po prostu tekst na wstęp, rozwiniecie, zakończenie i tyle.

0

Właśnie dlatego LM jest taka cenna. 1 błąd i pozamiatane. W lidze może się przytrafić wiele błędów nam jak i przeciwnikowi. W LM są jeszcze rewanże, a takie MŚ? MElub Copa? I tam grasz z najlepszymi z najlepszych

1

To tak jakby Bayern, PSG czy Juve mówili, że LM mają gdzieś bo liga to wyznacznik formy xd

0

Wygrywanie z Bayernami, Live, PSG, Juve,City < ogrywanie Getafe w lidze. Racja.

0

Pamiętacie ile raz Barca za czasów Guardioli dominowała a drużyna przeciwna uzyskiwała korzystny rezultat? Tez mówiono o nas a nie o zwycięzcy.

1

Messi złota piłka?

0

XD hahaha chłopie serio idź do lekarza. Tych objawów nie powinieneś lekceważyć.

0

Live strzeliło ponad 80 bramek w lidze tracąc tylko 20. Nie w lidze ogórków tylko PL. Proponuje od razu 5:0 dla Barcy.

2

To nieźle. Proponuje aby nie grali tego meczy tylko Live dało walkower bo mają tylko 1lepszego zawodnika na pozycji xd

0

No tylko taki Hazard, De Bruyne, Salah, Firmino, Aguero, Kante, VVD, Kane, Eriksen itd.
Radziłbym pójść do lekarza. Takich objawów nie wolno lekceważyć.

0

W tym roku pisze, ze się pogubili. O LM walczyli w poprzednich latach. Oni sami sobie zabrali szanse na lwygranie ligi praktycznie. Dodatkowo Sam piszesz -Zrobiliśmy przewagę nad Realem i wszystko było jasne. Nie ma innego klubu w Hiszpanii, który mógłby nam zagrozić (ewentualnie Atletico raz na ruski rok)
Tymbardziej wolałbym zająć 4miejssce w lidze a wygrać LM.

1

Ostatnie 2 lata Real skupiał się na LM, w tym sezonie stracili Ronaldo i ewidentnie się pogubili. W takim wypadku z kim Barca ma w lidze rywalizować? Jak jeden klub z dwójki Real-Barca ma dola to drugi ligę wygrywa. Jednak patrząc na wyczyn Realu w LM zapomina się o naszej lidze, tymbardziej, że ostatnio sami w LM byliśmy jak dzieci we mgle.

0

To stawiaj chałupę na wygrana Barcy w LM :]

0

Zabawa pod własna bramką? Zapomniałeś jak wyglądała gra po strzeleniu na 1:0 na wyjeździe? Gdzie była obrona jak typ z 5m czysto główkował (i jaki kanciasty łeb musi mieć ze nie trafił). Dodajmy do tego powolna gre manu. Na chwile obecna taki Ajax, Live czy City w napadzie 2x szybciej tworzą sytuacje.

1

Potworem? Gdyby nie Messi w wielu meczach byłoby ciężko. Zauważ jakie błędy w obronie były w dwumeczu z mułami. Aż dziwne, ze serio bramki nie wsadzili żadnej - to tylko pokazuje ich słabość, a nie nasza siłe. Oczywiście inne drużyny nie są bezbłędne ale przypomnijmy chociażby ligę np z Villa 4:4 czyli drużyna spadkową. Tak jak w napadzie Messi trzyma poziom ofensywy to pomoc i obrona nie jest stabilna. Gdyby nie brać pod uwagę historie oraz Messiego, który sam może 1 zagraniem wszystko zmienić to taki Ajax moim osobistym zdaniem byłby faworytem. To jak grają i ile biegają - dobrze, ze dopiero w finale możemy na nich trafić i tam Messi może zamknąć mecz.

0

Przypomnijmy jak to było wcześniej gdy 3 z4 drużyn były angielskie. Manu vs Chelsea finał, następny rok Chelsea wygrywa. Nie oszukujmy się, ze ostatnimi czasy po prostu angielskie kluby miały problemy. Real o Barca to zawsze trzymają jakiś poziom w LM. Muły po odejściu Fergusona nie odnalazły drogi, Chelsea zagubiona, Live dopiero od Kloppa zaczyna grać swoją piłkę.
Ten rok może być oznaka powrotu angielskich drużyn na europejskie rejony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?