lukasz947
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest cwaniactwo.
3
Oni wygrali 3lm. Maja prawo mieć teraz zacięcie. Zasłużyli na czas, wymianę zawodników - swoje wygrali
0
Live grało mecz o 3pkt do ostatniej minuty a chłopaki z Barcy mojemu dziadkowi cały tydzień na budowie pomagali, bądźcie wyrozumiali
3
Gdyby Salah i Firmino był to myśle, że ten dwumeczy mógłby się już od nowa zacząć.
Niech was nie zmylą nasze okazje. Live atakuje i się odkrywa. Tylko to wynika z ich gonienia wyniku,a nie naszej dobrej gry. My przy piłce nie potrafimy się utrzymać na ich połowie.
Powtórzę - Vidal ZŁOTA PIŁKA
1
Vidal złota piłka
0
Wyobraźcie sobie, że jest Firmino i Salah..
0
Leo zagina rzeczywistość. Tylko dzięki niemu było 3:0. Tylko on zrobił różnicę na CN
0
Skandaliczny mecz. Brama Essiena jak i Iniesty przepiękne. Pamiętam do tej pory te wszystkie chwile. Jak wspominam ten mecz mam przed sobą obraz Ballacka, który pod koniec meczu biegnie obok sędziego.
0
Ale śmiejmy się dalej z Psg, City, „Katarczyków”, że tylko srają kasą xd
0
Co xD obaliłeś to piwko z rana na pusty żołądek, przyznaj się
0
I może cały sezon obejrzę? Mówimy o jednym, konkretnym meczu. Moze jeszcze mam Real zobaczyć w LM?
0
Nie no cały piłkarski świat uważa, ze to był skandal prócz fanatyków barcy. Dziwne.
0
Oglądałem z całę ekipą. Osoby, które kibicują przeróżnym klubom, wszyscy byliśmy jednego zdania.
Jednak oczywiście zwykły fan Barcelony nie widzi nic w tym dziwnego. Jak można mieć takie klapki na oczach.
0
Komentarz usunięty
1
Lej wodę i jak nie jesteś czegoś pewny to nie pisz - aby nie popełnić tego błędu, po którym nie oceniają Ci całego tekstu (zapomniałem jak się nazywa).
W sumie co byś nie napisał to i tak pkt do zdania otrzymasz. Podziel po prostu tekst na wstęp, rozwiniecie, zakończenie i tyle.
0
Właśnie dlatego LM jest taka cenna. 1 błąd i pozamiatane. W lidze może się przytrafić wiele błędów nam jak i przeciwnikowi. W LM są jeszcze rewanże, a takie MŚ? MElub Copa? I tam grasz z najlepszymi z najlepszych
1
To tak jakby Bayern, PSG czy Juve mówili, że LM mają gdzieś bo liga to wyznacznik formy xd
0
Wygrywanie z Bayernami, Live, PSG, Juve,City < ogrywanie Getafe w lidze. Racja.
0
Pamiętacie ile raz Barca za czasów Guardioli dominowała a drużyna przeciwna uzyskiwała korzystny rezultat? Tez mówiono o nas a nie o zwycięzcy.
1
Messi złota piłka?
0
XD hahaha chłopie serio idź do lekarza. Tych objawów nie powinieneś lekceważyć.
0
Live strzeliło ponad 80 bramek w lidze tracąc tylko 20. Nie w lidze ogórków tylko PL. Proponuje od razu 5:0 dla Barcy.
2
To nieźle. Proponuje aby nie grali tego meczy tylko Live dało walkower bo mają tylko 1lepszego zawodnika na pozycji xd
0
No tylko taki Hazard, De Bruyne, Salah, Firmino, Aguero, Kante, VVD, Kane, Eriksen itd.
Radziłbym pójść do lekarza. Takich objawów nie wolno lekceważyć.
0
W tym roku pisze, ze się pogubili. O LM walczyli w poprzednich latach. Oni sami sobie zabrali szanse na lwygranie ligi praktycznie. Dodatkowo Sam piszesz -Zrobiliśmy przewagę nad Realem i wszystko było jasne. Nie ma innego klubu w Hiszpanii, który mógłby nam zagrozić (ewentualnie Atletico raz na ruski rok)
Tymbardziej wolałbym zająć 4miejssce w lidze a wygrać LM.
1
Ostatnie 2 lata Real skupiał się na LM, w tym sezonie stracili Ronaldo i ewidentnie się pogubili. W takim wypadku z kim Barca ma w lidze rywalizować? Jak jeden klub z dwójki Real-Barca ma dola to drugi ligę wygrywa. Jednak patrząc na wyczyn Realu w LM zapomina się o naszej lidze, tymbardziej, że ostatnio sami w LM byliśmy jak dzieci we mgle.
0
To stawiaj chałupę na wygrana Barcy w LM :]
0
Zabawa pod własna bramką? Zapomniałeś jak wyglądała gra po strzeleniu na 1:0 na wyjeździe? Gdzie była obrona jak typ z 5m czysto główkował (i jaki kanciasty łeb musi mieć ze nie trafił). Dodajmy do tego powolna gre manu. Na chwile obecna taki Ajax, Live czy City w napadzie 2x szybciej tworzą sytuacje.
1
Potworem? Gdyby nie Messi w wielu meczach byłoby ciężko. Zauważ jakie błędy w obronie były w dwumeczu z mułami. Aż dziwne, ze serio bramki nie wsadzili żadnej - to tylko pokazuje ich słabość, a nie nasza siłe. Oczywiście inne drużyny nie są bezbłędne ale przypomnijmy chociażby ligę np z Villa 4:4 czyli drużyna spadkową. Tak jak w napadzie Messi trzyma poziom ofensywy to pomoc i obrona nie jest stabilna. Gdyby nie brać pod uwagę historie oraz Messiego, który sam może 1 zagraniem wszystko zmienić to taki Ajax moim osobistym zdaniem byłby faworytem. To jak grają i ile biegają - dobrze, ze dopiero w finale możemy na nich trafić i tam Messi może zamknąć mecz.
0
Przypomnijmy jak to było wcześniej gdy 3 z4 drużyn były angielskie. Manu vs Chelsea finał, następny rok Chelsea wygrywa. Nie oszukujmy się, ze ostatnimi czasy po prostu angielskie kluby miały problemy. Real o Barca to zawsze trzymają jakiś poziom w LM. Muły po odejściu Fergusona nie odnalazły drogi, Chelsea zagubiona, Live dopiero od Kloppa zaczyna grać swoją piłkę.
Ten rok może być oznaka powrotu angielskich drużyn na europejskie rejony.