lukasz947
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To wyobraźcie sobie, ze Chelsea miała Lukaku, De Bruyne i Salaha. Połączcie to z Kante i Hazardem.
2
Dlatego lepiej jest zgwałcić i chociaż mieć za co iść siedzieć. Polecam.
0
Brawo. Robie SS i udostępniam jako czarna dziura umysłowa. Przełom w świecie nauki.
1
Ja rozumiem wielbić Messiego ale być takim człowiekiem..
Zapomniałeś chyba jak wyglądała mina Messiego jak ten beznadziejny Modric na mundiali ładował bramkę.
0
Rozumiem, że po przechodzonym meczu Barcy z Romą nawet gracze Romy byli lepsi niż Messi? Wy serio chyba macie IQ małp
0
nawet się uśmiechnąłem
0
ta i z przewrotki strzelić. Wstawił noge przed niego i do tego trafił w piłkę
0
oby cofnął bo żenada a nie karny
0
hahahahha ja pierdole ale faul XDD
0
I prawidłowo. Rotować trzeba cały sezon, a nie przed 1 meczem. Niby odpoczynek ok ale różnie to działa na zawodników. Połowie to dobrze zrobi, a połowa może wypaść z rytmu.
2
No ale nikt tego nie zrozumie.
W mojej miejscowości nauczyciele co roku w maju robią mityng „Nadzieje Olimpijskie”. Takich wydarzeń było już ponad 20. Lekkoatletyka z rzutami włącznie. Szkoła na to hajsu nie da, jesli da to mało. Od lat przed zawodami nauczyciele jeżdżą po sponsorach, papiery, SAMI jeździli na stadion malować linie (jak był jeszcze żużel) lub kosić trawę.
Na szczęście uprzedzenie do nauczycieli maja tylko Ci, którzy w szkole sobie nie radzili i myślą ze to wina uczących a nie ich.
Ja osobiście po latach widzę, ile mógłbym się nauczyć gdybym z klasą uważał zawsze i wykonywał polecenia zamiast odwalać jakieś pierdoly, używać telefonu, nie przychodzić na zajęcia itd.
1
wszyscy nauczyciele źli bo Ty nic nie rozumiesz. Coś wydaje mi się, że to nie wina osób uczących tylko wina odbiorcy
6
Nauczyciele wf jak się okazuje prowadzą sksy, zajęcia uzupełniające i dodatkowe, jeżdżą na zawody z dziećmi po godzinach lub w weekendy. Niektórzy nawet robią kartkówki - jak chcesz grać w kosza skoro zasad nie znasz?
Pozatym jesli myślisz, ze nauka wf jest prosta to Cię zdziwię. Są różne klasy, różne dzieci. Niektórym potrzebne są dodatkowe ćwiczenia aby je czegoś nauczyć, nie w kazdej klasie przeprowadzisz taka sama lekcje mimo, ze masz taki sam temat.
Ale co ja mogę wiedzieć, gość, który zapewne jedynie co z nauczycielem WF miał odczynienia to na lekcji w szkole się wypowiada jak pracuje nauczyciel.
0
I nie widzisz co piszesz? Musi być Messi na boisku aby Barca wygrała z jakakolwiek drużyna. To chyba zarządu, ze nie ma godnego zastępcy bądź reszty zawodników, którzy nie potrafią sobie bez niego poradzic.
0
VallecNo 3:1
Lyon
Sevilla 6:1
leganes 3:1
Levante 3:0
Eibar 3:0
Celta 2:0
Levante 5:0
Espanyol 4:0
To m.in. Wyniki gdzie Messi grał pełne 90minut ;)
0
Haha a czyja to wina, że musi grać podstawowa 11 aby zdobyć punkty w lidze? Terminarzu? Xd To tylko pokazuje brak rôwnej ławki skoro jak sam mówisz, 2-3 zmiany i mecz w plecy może być.
Nie no rozumiem, że drużyna, która aspiruje po tryplet, faworyt LM musi grać podstawowa 11 na Villareal bo gra o utrzymanie xd
0
No faktycznie, dlatego ma drużyna 20zawodnikow w składzie aby na najważniejsze mecze być przemęczony. To żadne usprawiedliwienie. Po to jest trener i ma całe zaplecze fizjoterapeutów aby zawodnicy było w 100%gotowi. Zacięty mecz z Villareal? Po co wchodził Messi? Drużynę, która broni się przed spadkiem powinien ograć 2 garnitur nasz. Jednak jesli ta drużyna bez Messiego, Pique nie istnieje to inna sprawa. Jak mecze rozstrzygnięte są to dlaczego Messi gra zawsze 90minut? Można go zdjąć wcześniej. Lepiej niech strzela bramki w lidze czy fazie grupowej Lm aby w najważniejszych meczach dreptał.
2
To wszystko jest tak ciężkie do pojęcia.. te liczby, dystanse, siły..
Jak jeszcze sobie próbuje wyobrazić podróż w przyszłość to ok,jest tak jak piszesz.
Jednak ciekawi mnie podróż w przeszłość? Jak zrobienie zmian w przeszłości wpłynie na teraźniejszość? Załóżmy, ze cofam się do czasów kiedy się jeszcze nie urodziłem i zabijam swoją mamę. Znikam? Jak mogę zabić kogoś skoro jeszcze się nie narodziłem, czy to jest jakiś równoległy wszechświat wtedy. Co jesli w jednym czasie 2 osobypodrozuja albo więcej.
Wykracza poza moją skale rozumowania..
0
Przypomnę Ci wypowiedzi la rambli jak po delikatnym dotknięciu piłkarz Barcelony pada na murawę - "był kontakt pierwszy z nogą? był"
3
Wnioski:
1. Wynik lepszy niż gra
2. Pique MOTM
3. Alba pajac
4. Busi dno dna +czerwo
5. Messi jakby serio był jakimś bogiem. Objawia się na sekunde, potem znika i tylko opowieści o nim zostają.
6. Young słabe wrzutki
7. Przy wybiciu piłki przez Pique w polu karnym, w odwrotnej sytuacji połowa LR by chciała rzutu karnego, gdyż "pierwsza była noga"
8. Dobrze, że jest Var
9. Wczoraj było śmianie z City, Barca idzie po tryplet, faworyci LM. Po dzisiejszym meczu nie jestem pewny korzystnego wyniku na CN.
10. Odnośnie czerwa dla Smallinga. W 15sekundzie jakoś widać jak uderzenie następuje już po wejściu. Raczej przypadkowe trafienie
1
2 tygodnie - okres zatrudnienia krótszy niż 6 miesięcy,
1 miesiąc - okres zatrudnienia równy lub dłuższy niż 6 miesięcy,
3 miesiące - okres zatrudnienia co najmniej 3 lata.
6
Sam miałem praktyki i wiem jak praca w szkole wygląda (nie jestem nauczyciele i raczej nie mam zamiaru być). Wielu nauczycieli chętnie by siedziało 8h dziennie w szkole jeśli by miel prawo wyprosić niegrzecznego ucznia z obowiązkiem zabrania go ze szkoły przez rodzica. Dlaczego nauczyciel ma się wkurzać, denerwować przez dziecko, które nie wyniosło z domu podstawowych zasad jak chociażby szacunek.
Jak ktoś mi mówi, że nauczyciele to łatwa praca to tylko się uśmiecham. To trzeba przeżyć na własnej skórze. Osobiście mam porównanie, pracowałem już jako promotor, kierowca, kurier, w sklepie odzieżowym, w sklepie ze zdrową żywnością, na magazynie, na budowach pomagałem i powiem jedno, wolałbym stać 8h na kasie w sklepie niż 5godzin prowadzić lekcje. Wiadomo - są dni w pracy przerąbane tak jak i są klasy, z którymi się gładko i miło pracuje. Mówię jednak o średniej.
ps. sorry za błędy, piszę stojąc w korku :D
1
Rozpoznawalność i marka? A Barcelona ja wyrobiła z piłkarzami, którzy grają charytatywnie? Po prostu Barcelona miała pieniądze wcześniej i stworzyła markę. Jesli klub nie ma historii nie znaczy, ze nie może jej napisać, a bez pieniędzy to jednak trudne. Leicester osiągnęło sukces, aby w następnym okienku sprzedać czołowych piłkarzy, gdyż nie byli wstanie ich utrzymać.
Powiedz Messiemu niech zarabia polowe tego co obecnie, przecież Barca to marka, wiec powinien być wdzięczny ze tutaj gra.
1
Niby przykre ale jaka historia i odwrócenie sytuacji. On strzelił w 1 meczu bodajże samobója. Na bank wiadro pomyj na niego polecialo, osobista frustracja aby w rewanżu strzelić bramkę na wagę awansu. Do tej pory pamietam to zbliżenie na niego jak siedział po meczu na ławce i płakał z emocji.
Dla nas przykre, dla niego i większości kibiców piękna historia.
0
Po prostu, niektórych boli to, że inne kluby mają większe poeniądze. Niestety jeśli klub chce się liczyć w obecnych czasach to potrzebuje pieniędzy. Argument, że klub nie ma historii? To znaczy, że nie może jej napisać? Zobaczcie jakie Chelsea kroki zrobiła od czasów przejęcia przez rosjanina. Przykład Leicester - zrobili coś wielkiego bo bez transferów wygrali PL, a potem wyprzedaż zawodników bo nie ma kasy na ich utrzymanie (bądź po prostu lepsze oferty innych klubów). Już wyobrażam sobie jak taki Messi, iniesta, Xavi, Pique grają dla Barcy przez tyle lat jakby proponowali im kilkakrotnie mniej, a w tym czasie inne kluby dawałymajątki ;)
4
Najdroższy transfer MCity - Kevin De Bruyne (76mln euro)
Barca - Dembele i Coutinho (120 i 135mln)
6
Przecież to norma. Suarez pół sezonu gra piach, od meczu bodajże z Lyonem strzela bramki i najlepszy napastnik na świecie, najlepiej 200mln warty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tak jak Lyon, a po rewanżu połowa tu zgromadzonych już wznosiła LM
0
Komentarz usunięty