0

Najlepszy zawodnik powinien być w jednej z najlepszej drużyn sezonu. Logiczne. W czym był Messi lepszy aniżeli, któryś zawodnik City, który gryzł trawę ale odpadł?

0

W tym sezonie liga angielska ma 39 kolejek

0

Było już kiedy w półfinałach LM były 3/4 angielskie drużyny, potem finał Manu Chelsea (wygrany przez Manu), następny sezon Chelsea zgarnia tytuł.

0

Komentarz usunięty

1

a kto niby większy? my?

0

Nie hiszpańska gniotła tylko Real.

0

No i w kontekście Europy Ci tłumacze. Klasowi piłkarze w Anglii dzieła się na 6 klubów, w Hiszpanii na 2, wiec nie dziwota, że kluby z Hiszpanii osiągają trofea.

0

Gościu zapomniałeś co się działa w okolicy lat 2010? Pozatym dodajmy to, że w LM jest tylko zrealizować, Barca i Atletico. W Anglii jest top6, które na przestrzeni lat się wymieniają.
Porównajmy również składy. Idąc do Hiszpanii dobry zawodnik kogo wybiera? Barca, Real. Do Anglii? Top6 i w sumie dużej różnicy nie ma. I to jest właśnie ta rywalizacja. Stwórz z klubów angielskich 2 jedensatki odpowiadające Barcie i Realowi.
Po prostu moc się rozkłada na kilka klubów.

0

Po prostu angielskie kluby wracają na właściwe tory. Przyjscie Guardioli, Kloppa wzmocniło kluby. Tylko czekać, aż Manu znajdzie trenera godnego zastąpić Fergusona, Chelsea nareszcie ustabilizuje się z trenerem itd i mogą wrócić czasy z okolic 2010, gdzie zawsze finalista był angielski klub a w półfinałach 3/4 to anglicy

0

LE była zlewana przez angielskie kluby aż nie wprowadzono nagrody w postaci miejsca w LM dla zwycięzcy. Większy profit kluby miały z wyższego miejsca w lidze aniżeli LE.

0

Tylko, że te trofea zdobywa tylko Real i Barca. (LM). Atletico się stara m, a dalej jest przepaść. City nie było w półfinale tylko dlatego, że inna angielska drużyna ich wyrzuciła. Pamiętasz lata 2010? 3 angielskie drużyny w półfinale, 2 finały z rzędu Manu bodajże, a potem 2 finały Chelsea. Po prostu ostatnio mieli sporo zmian - trenerzy (m.in. manu po Alexie zagubione). Real i Barca to wyjadacze, Atletico groźne, a dalej nic. W Anglii jak nie ma Chelsea to Totki grają, jak nie Manu to City, jak nie Arsenal to Live. Taka różnica.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obie drużyny miały tyle samo pkt co 3 drużyna grupy.

0

Normalne. Wracają lata posuchy.

1

Z jednej strony żałuję, że wczoraj nie awansowaliśmy. Myślę, że buki dałyby dobry kurs na Ajax w finale i mógłbym łatwo zarobić.
Te dzieciaki naszych zawodników wkręciliby w murawę niczym kleszcza. Pewnie po meczu Valdek musiałby ich wyciągać smarując masłem.

0

No pewnie, że chce. Jednak każdy klub chce a trofeum jak na lekarstwo. Czy City nie zasłużyło na awans? Czy Live nie zasłużyło na LM? City już bez szans, Live może wygrać ale nie musi, jednak styl w jakim grają to nie jest hańba nie wygrać.
Czasami decydują o tym pojedyńcze błędy, przypadki (patrz. Finał LM rok temu).

0

W półfinale to nawet jak nie jego styl czy cokolwiek to powinien pomóc. Takie mecze wygrywa się bieganiem. Rozumiem, że w lidze może tak grać jednak tutaj sam mówił, że pragnie w tym sezonie LM. Stojąc, patrząc się jak drużyna sobie nie radzi w defensywie?

0

Nie ośmieszaj się bardziej niż nasi piłkarze wczoraj.

0

Akurat wczoraj się nie starał. Rozumiem przy 1:0 nadal dreptanie ale przy 2,3?
Powinien pomagać w defensywie. Widziałeś jakiś jego agresywny pressing? Odbiór? Powrót? Nie. Mane strzelał, biegał w ofensywie i potrafił zrobić rajd pod własne pole karne za naszymi piłkarzami.

0

Tak jak grają to mogą nawet finały przegrywać. Kibice The Reds na pewno są dumni i nie mają po co płakać. Sport jest czasami niesprawiedliwy i tyle.
Mamy mistrza w lidze 2 klubów, w której akurat ten drugi klub ma doła.
A ten klub co nic nie wygrał wczoraj napluł nam w twarz

0

Liga.. 2 drużyny, gdzie Real sam sie w sumie z niej wyeliminował. Jednak oni wygrali 3razy LM, stracili Ronaldo. Mają prawo mieć gorszy sezon.
Myśle, że ja jako trener Barcy na spokojnie top3 bym osiągnął.
Wystawiasz Messiego i on sobie niech sam dobierze skład i top3 murowane.

1

Suarez w formie czy Neymar to był atak. Teraz to jest kpina.
Obecnie Neymara nie ma, a jeśli chodzi o Suareza to obrońcy bardziej się martwią aby go nie dotknąć w polu karnym bo ten sie wywróci aniżeli przejmowali jego grą.

6

Rozumiem, że powinien spytać się naszych zawodników czy są gotowi?

0

Nie no jasne. Nie ma to jak wygrywanie z Huescą. Piłkarski świat tylko poklaskuje Barcelonie.

0

Ty jesteś upośledzony xD dopuścili do sytuacji bo musieli się odkrywać? Wysoki pressing, atak dużą liczbą zawodników to chyba oczywiste, że będą kontry.
4:0 i guzik prawda, że zagrali zajefajny mecz :D hahahah nie no padam.
Myśle, że przy wyniku 20:0 można mówić o dominacji Live.

5

8 gra w obronie? My nawet autobusu nie potrafimy postawić. Ani to atak ani obrona. Śmiejemy się z Chelsea, Interu itd. ale im wjebać chociaż 2 bramki to był cud w tamtych czasach. Nawet mając Inieste, Xaviego, Messiego nie mogliśmy sforsować obrony.

4

W sumie jedyne co mnie bawi to jak wrócę myślami do LR przed meczem i te komentarze:
„Za 20lat tez będziecie Romę przypominać?” „Mamy już tryplet praktycznie” itd
Ale MVP to naigrywanie się z kibiców Live, którzy wierzyli w awans xd

0

Masz gdzieś info kto dokładnie ile przebiegł?

0

Nie fer xd Typ ośmieszył nas i to w prosty sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?