lukasz947
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
Tylko, że tam ludzie zakładają firmy od 0. U nas sporo gości ma kontakty z rządem ;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
hmm chyba bardziej jak lekko gorzkie? Jak twaróg. Dobry z czymś słodkim np. uwielbiam z jabłkami jeść.
0
Ale czemu porównujesz LM, gdzie gra własnie tylko Real, Barca i Atletico? Jaki hiszpanski klub inny zaistniał w LM? Ostatnio Monako doszło do półfinału co nawet Barcie się nie udało, więc?
Tylko z kasy? Bo kasa teraz gra. Zobacz ile Twój Leo zarabia i nie zabraniaj innym się bogacić. To, że Barca czy Real od lat mają pieniądze, nie oznacza, że jak inni je zdobędą to od razu są P$G, $ity itd.
Jestem ciekawy ilu naszych zawodników by grało jakby klub był biedny. Chyba Błaszczykowski musiałby przyjść bo nie byłoby nikogo.
Nikt nie przychodzi do Barcy i zarabia mniej czy się myle? Prestiż? OK. Jednak im większy klub tym też bogatszy (wyłączając jakieś Chiny itp.). Dlaczego piłkarze marzą np. o Realu? Bo będzie grał za milion i miał prestiż? Lepszy klub, większy hype, większy hajs, większe kontrakty sponsorskie.
0
A na kiego wbijasz tu CRa?
0
PSG łatwo by tutaj osiągnęło top 4 nawet ze mną na ławce trenerskiej.
1
Łatwo sprawdzić, ze od roku 84/85 mistrzostwo kraju zdobywała Barcelona,Real lub Atletico, pomijając raz Deportivo i 2x Valencie.
Może poziom w Hiszpanii większy ale nie przesadzajmy. Jeszcze tydzień temu fani tutaj obawiali się ledwo 3druzyny z ligi ogórkowej. Bramki trzeba umieć strzelać czy tam czy tutaj. Tymbardziej Francuz pokazał w Monako i na MŚ jak się to robi, więc umniejszanie mu jest moim zdaniem bardzo dziwne.
0
Haha xd no tak. Bo w Laliga poziom jest taki wyrównany. Jest Barca, jest Real i czasami Atletico. Real stracił najlepszego strzelca, problem z trenerem i Barca ma autostradę po mistrzostwo.
We Francji brakuje tylko odpowiednika PSG i równego konkurenta jakim dla Barcy jest Real. Nic więcej.
8
Przypomnę tylko, ze jakieś 2 miesiące temu większość komentarzy pod meczem była „Messi znowu spaceruje”, „Messi gra w 1 składzie tylko dlatego, ze to Messi”
Poczekajmy na LM. Tam będzie sprawdzian i czy uda się Messiemu pociągnąć drużynę do kolejnego trofeum.
4
Niestety ale racja. Pamietam jak kiedyś się z kumplami dyskutowało o wynikach i mówiło „był karny, wow!” Teraz to praktycznie w co drugim meczu karny i zazwyczaj za jakieś gowno. Większość osób jak czytam tutaj komentarze w trakcie meczu chce za każdy kontakt w polu karnym karnego. Piłka nożna to sport kontaktowy, a nie kazdy kontakt to od razu faul. Trzeba o tym pamiętać.
0
Rozpierdalaja mnie tam „znawcy”, którzy jak im film nie podpasuje to dają od razu 1. Gdzie film oceniony jako 1to powinien być tani szajs, z gowniana obsada i fabuła. Po prostu film, który nie idzieogladac apanaże tam dają taka ocenę bo „mi się nie podoba” i tyle xd
0
a jak Ronaldo Juventusowi wjebał z przewrotki to też pisałeś o efektywności?
0
ale zdajecie sobie sprawe, że Ronaldo strzelił na MŚ przeciwko Hiszpanii a Messi przeciwko Betisowi? Czuć różnicę?
0
A co w tym dziwnego, że uważają CRa za lepszego? Większość z was podaje argument jako „ma większa decyzyjność i może zmieniać losy meczu”. Szkoda, że akurat w finałach tych meczy nie przesądził. Głównej mierze bierze się pod uwagę najlepsze rozgrywki i jak sie tam gra.
MŚ>LM>jakieś ligi.
Do tego dochodzi jak daleko doszła drużyna. Wszędzie tak jest. MVP turnieju prawie zawsze zostaje zawodnik z wygranej drużyny, ewentualnie top4 i bez różnicy czy to piłka można, siatkówka, koszykówka.
I nie ma to różnicy, ze gość mógł sam mecze w fazie grupowej wygrywać skoro odpadów ćwierćfinale. Tak było, jest i będzie.
1
Rozumiem, że jesteś podniecony Varciniakiem ale żeby dać tak żałosnego karnego na Suarezie a potem domagać się żółtka za symulke Fekira xd tutaj i tutaj powinno być po kartce zaś symulke i tyle.
0
Nie każdy kontakt w polu karnym to faul. Tymbardziej takie coś co się wczoraj odwaliło. Marciniak to niech sędziuje naszą ligę
1
i komentator ma racje
0
Komentarz usunięty
0
Dziś ostatnia drużyna ligi hiszpańskiej odpada
0
W sportach walki też jest tak, że osoba broniąca może zadać nokautujący cios i wygrać. Za piękną grę nikt pucharu nie dostanie. Wolałbyś aby Barca w pięknym stylu jutro odpadła z Lyonem czy po gorszych meczach wygrała LM? No właśnie.
Mój profesor mówił, że są 2 taktyki:
1. Strzelić o bramke/gola/punkt więcej od drużyny przeciwnej/
2. Stracić o bramke/gola/punkt mniej od drużyny przeciwnej.
Skoro Atleti lubuje sie w grze defensywnej to mają iść na całość bo tak chce widownia?
Gladiator wygrywał ten co przeżył ostatni, a nie ten, który walczył sam na 10,
w lekkiej nie wygrywa ten co pół dystansu prowadzi tylko ten co przekroczy 1 linie mety.
Dla kibica rzecz jasna -akcje są najważniejsze, lecz dla piłkarzy awans i to w jakich sposób to robią ich nie obchodzi.
0
Co ty bredzisz. Prawdziwy fan piłki nożnej potrafi docenić defensywny styl gry. Tutaj co prawda stylu nie ma, jednakże Chelsea za swoich czasów to majstersztyk obrony z Terrym na czele.
Nikt pucharu za ładne granie nie dostaje. Jakby Barca z Romą potrafiła grać defensywnie to może by przeszła dalej i zdobyła puchar.
Dla laika to wiadomo. Tylko piłka do przodu i akcje bramkowe. Defensywa jak i piłkarze defensywni są niestety mało doceniani.
1
Stary i dobrze. Uwierz mi, że taka panienka musi się „wyszaleć”. Też miałem dziewczynę 3 lata i byliśmy w podobnym wieku. W pewnym momencie chciała dwôch tygodniu przerwy. Od razu ją zostawiłem, mocno cierpiałem ale to było lepsze niż jakieś podchod. Z czasiem się okazało, że pisała z gościem, z którym się raz spotkała i nie podpasowało. Teraz z źródłem różnych wiem, ze przez te 4 lata co już razem nie jesteśmy zrobiło ja pół miasta rodzinnego i pół tam gdzie studiowaliśmy :D
Ja zrobiłem sobie rok przerwy od związku, potem znalazłem moja obecna dziewczyna, z która nam w lato mija 3 lata. Ogarnięta, ułożona i nie ma żadnych pierdół - nie widzimy świata poza sobą ;)
0
Jakby mu urwał to zapewne czerwona, tak samo jak zawodnik Japonii bodajże dostał za perfidne zagranie ręką. Jednak jeśli faul jest powiedzmy lekki i nie jest jakiś niesportowy/brutalny to w takiej sytuacji sędzia powinien pokazać tylko wapno. Na pewno będzie brał też pod uwagę to czy dany zawodnik ma już żółtko czy nie. Gdyby czasy były inne a zawodnicy bardziej „męscy” to pewnie inaczej by to wyglądało. Teraz większość dotknięć to napastnik się kładzie, a za tym idzie słuszność do podyktowania karnego bez dodatkowego karania piłkarza i drużyny
2
Moim zdaniem dobra decyzja i tak też byli pouczani sędziowie podczas MŚ, aby podwôjnie nie karać drużyny.
0
No ale niestety obrońcy nie są tak doceniani, aszkoda. Chętnie bym zobaczył obrońcę ze ZP
0
Tylko,że messi w najważniejszym meczu LM zawiódł, na MŚ się nie wyróżniał, tam Hazard pokazał klasę.
0
Przecież gość rok temu osiągnął prawie wszystko. Brakło tylko wygranej w finale MŚ. Kto miałby ją dostać? Jakby Ronaldo to płacz. Rozumiem, że tylko Messi, lecz w najważniejszych meczach zawiódł. Co z tego,że robi różnice i jest najlepszy, lecz to trzeba udowodnić wynikami. Bolt musiał wygrać sprint żeby dostać medal, nikt „bo on jest najlepszy” nagród nie przyznaje. Ogarnijcie się trochę. Rozumiem być fanem ale nie w takiej skrajności.
0
Zazwyczaj ZP zdobywa najlepszy/najbardziej rozpoznawalny piłkarz drużyny, która osiągnie sukces. Jesli Messi nie wygra CA ani LM zapewne nie wygra złotej piłki. Tymbardziej, że póki co nie robi kolosalnej różnicy. Ewentualnie w jakimś półfinale ktregoś turnieju hattrick albo inny błysk geniuszu to szansa będzie. Śmiejecie się, że CR wiele razy nie zasługiwał tak samo póki co Messi na chwile obecną nie zasługuje na zp.