0

W obronie? Napisałem post wyżej?

0

22 bramki stracone w lidze przez Liverpool. Prawie 2 mniej niż Barca. Niezły absurd aby obrońca, który jest właśnie w finale LM i może ją wygra dostał ZP

0

Komentarz usunięty

0

Żaden z zawodników City nie zbliżył się poziomem? Po czym stwierdzasz?po bramkach? A może sprawdźmy km przebiegnięte? Różnica polega też na tym, że w innych zespołach atak składa się z kilku piłkarzy, którzy mają gdzieś statystyki indywidualne. W Barcie wszystko grane jest na Messiego -patrz.taki Alba chociażby.
W każdym sporcie najlepszy gracz jest w finałach. Polska w siatę MŚ - Kurek MVP, NBA, NHL to samo. Messi ma złotego buta -git, bramek nastrzelał i super ale ZP=\ złoty but.

0

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że za strzelanie ogórkiem nikt ZP nie daje. Najlepszy zawodnik musi być w najlepszej drużynie, bądź jednej z lepszych. Barcelona z półfinalistów wypadła najgorzej, wręcz się ośmieszyła.
Skoro za występy na krajowym podwórku dawać ZP to dlaczego ktoś z City ma nie dostać? Niesamowity sezon, wygrali wszystko co było możliwe, z LM odpadli po walce do samego końca.

0

Komentarz usunięty

1

Zanim objął City, to te wygrało ligę. Po prostu wzmocnił skład i poukładał jeszcze lepiej. Niech przejmie jakiś gorszy klub i wtedy ligę zawojuje. Mimo wszystko wygranie ligi z Barca, Bayernem czy City wydaje się nie być trudne.

0

W Hiszpanii jesteśmy jednym z 2 najbogatszych klubów. Mamy najlepszych piłkarzy, największe płace, zaplecze itd. Nic dziwnego, że mamy 1 miejsce przy takim Realu. W Europie gdzie takich klubów jak my jest więcej znowu się ośmieszany. Nie odpadami jak MCity czy Ajax -po walce tylko jak leszcze i przegrywy.

0

I w tym meczu o nic wystawia się prawie pierwszy skład xd

0

Na pewno dzisiejsze 90minut da mu dodatkowych sił

0

CA czek, przyszły sezon czeka. Zamiast przeznaczyć ten czas na regenerację, odpoczynek to będzie grał w nic nieznaczącym meczu, aby potem dreptać w najważniejszych momentach sezonu. Jeszcze tylko czekać aż kontuzje dziś złapie

0

Ktoś mi powie po co w takim meczu wystawiany jest Messi?

0

Zdecydowanie tak. Barca obecnie jest jak PSG. Wygrać ligę i ośmieszyć się w LM

0

Ale kogo obchodzi co my sądzimy?

0

Tylko 2 mecz był rozstrzygnięty po 1 golu w rewanżu. Dalej to już wiara wszelka przepadła. Mecz do dogrania tylko. Pozatym Bayern wtedy był nie do zatrzymania.
Z Live nawet przy 3:0 było wszystko możliwe jednak naszym biegać się nie chciało. A rożny tylko pokazał nasz upadek

2

Kompromitujący to rożny z Live

0

Ja kupiłem za 26zl i śmiga elegancko. Chyba tydzień temu zakupilem

0

Już były oceny za rewanż z Live? Ominąłem?

0

Zwłaszcza jeśli przegra to w jakim stylu. Po karnych? To VVD nadal, jednak jeśli Tottenham rozbije 3:0 a obrona Live będzie zagubiona włącznie z VVD to będzie ciężki wybór.

4

Dajmy Messiemu, który z ekipą znowu się zbłaźnił w LM. Nagrody indywidualne były i będą zależne od sukcesu drużyny. Kurek dostał MVP turnieju bo Polska wygrała MŚ. Jakbyśmy zajęli 4 miejsce myślisz, że by dostał?
Ogarnijcie się już i to zrozumcie. Pozatym piłkarskiego świata nie interesuje ile Messi władował bramek Huesce (oprócz kibiców Barcy i Messiego). Piłkarski świat skupiony jest na LM i pojedynkach gigantów (w tym roku Real to 0, więc nie było tez takiego hype”u na klasyk).
W półfinale się zblaznilismy, na Anfield Live nasrało na nas, a Messi się na to przyglądał.
(Tak 3 podania przy tak ofensywnie grającym Live. Brawo. Ile podań miał po wyrównaniu strat? Jak zareagował przy 4;0?)

0

Prawdopodobnie wybrali go bo to dla Noego był ostatni dzwonek. Przez lata trzymał w ryzach Real i miał również b. dobry sezon. Półfinał MŚ z Chorwacją(?!), 3 LM z rzędu. Varane myśle, że z powodu wieku został pominięty i tyle. Jednak mówienie, że nie zasłużył za taki rok to kpina.

0

Modric wygrał LM również. Wiec jak nie miał prawa zdobyć?

0

Już wraca. Widzę jak PSG wydało 200mln aby go nam oddać. Chyba, że więcej zaproponujemy. Stać nas? Nie. Nawet jakby opchnąć szrot to co z pensją? Leo ile zjada kasy to dodajmy Neya jeszcze.

0

I tak jest dla wybrańców. Kto nie ma kasy może liczyć na przebłysk - patrz. Leicester lub Ajax. 1 sezon i już połowa jest kupowana. Na dłuższą mete takie kluby potrzebuja kasy jakiegoś szejka aby nie wyprzedać. By coś się zmieniło trzeba zmienić przepisy typu - ograniczyć liczbę transferów w sezonie (np. klub może oddać 2 graczy i 2 kupić na okienko) lub zakończyć kupowanie pieniędzmi i zrobić tylko i wyłącznie wymiany piłkarzy.
Jednak z oczywistych względów nigdy to sie nie zdarzy

0

Ciężki typ. W Live i w Totkach siły rozkładają się równomiernie i w typ problem. W Barcie praktycznie jest Messi jako zazwyczaj równy gracz dający bramki a dalej jest gówno.
W rewanżu na Anfield Messi miał 12 pojedynków z czego tylko 5! Wygranych. 3 kluczowe podania, jednak to był mecz gdzie Live goniło wynik. Jaka różnice zrobił Messi przy 3 lub 4:0?
Wróciłbym do czasów gdzie nie tylko liczyły się bramki, efektywność, zaangażowanie itd. Chetnie zobaczyłbym jakby VVD zgarnia złotą piłkę.
Spytasz czemu? M.in. Dzięki niemu w najtrudniejszej lide świata Live przegrało tylko 1 mecz, finał LM+ ośmieszenie nas

0

Luzik. Pewnie w twojej wyobraźni barca nadal ma szanse na tryplet. Nie mam zamiaru się kłócić.
Spoiler - z Messim w składzie za rok tez nie wygramy LM

0

3 setek, gdy Live goni wynik i się odkrywa. Szacuneczek. Jak Messi nawet w barce nie był najlepszy (czyt. Vidal) a co mowa o meczu. Już widzę jak u trenera typu Klopp, Pochettino czy nawet Mourinho, bądź Simeone pozwalają sobie na dreptanie w środku pola przy takim wyniki.

1

Ten najlepszy zawodnik świata 2 lata z rzędu kompromituje się w LM. Nie odpada po walce. Przygląda się jak jego drużyna odpada. Zrobił wiele dla Barcy, jednak stracił jakiś czar. Gdy idzie- dobija, gdy nie idzie -olewa. Smutna prawda

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?