lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie masz argumentów czysto piłkarskich, to musisz kombinować. Też jestem spokojny. Jak zagramy na swoim wysokim poziomie to jutro wywozimy punkty z Bernabeu :)
6
@Borneo Przede wszystkim Yamal w wieku 17 lat ma dojrzałość jakiej Vini raczej nie będzie miał jak będzie kończył karierę. Druga sprawa to szacunek do przeciwnika, o to u Vinego bardzo trudno, a Yamal to ma bo jest dobrze wychowany. To takie podstawy do przejścia o półkę wyżej w zawodowym sporcie. Tam gdzie Vini ma sufit, Yamal ma podłogę. Oby tylko zdrowie dopisywało to mamy topowego grajka na lata :)
2
@Borneo Dokładnie pamiętam mecze Viniego jak miał 17 lat, on wtedy kopał się po czole. Nie potrafił wykorzystać żadnej sytuacji, ale prawdą jest, że potrafił do niech mimo wszystko dojść. Ale nic poza tym, w wieku 17 lat był "jeźdźcem bez głowy" i można było mieć dobry ubaw, jak w doskonałych sytuacjach zamiast do bramki kopał po trybunach.
2
Czekamy na świetny występ. Asysty i bramki na Bernabeu mile widziane :)
0
@DAM1ANOo Real zagrał w tej rundzie na przyzwoitym poziomie około 10% czasu gry, pozostałe 90% czasu gry to w ich wykonaniu piach. Zagrali faktycznie dobrą drugą połowę z BVB (siódmą drużyną Bundesligi). My wygraliśmy po świetnym meczu z Bayernem - liderem Bundesligi. Jesteśmy w gazie, mamy kim straszyć i rotować. Jestem spokojny przed tym meczem. Jak zagramy na podobnej intensywności jak z Bayernem to wszystko w naszych głowach i nogach, żeby ten mecz w sobotę wygrać. VeB :)
1
Już się nie mogę doczekać jak tak pobiegamy na Bernabeu - ciekawe co na to Vini z Mbappe, czy będą mieli siły presować ;)
5
Powiem Wam, że dziwnie spokojny byłem przed tym meczem i podobnie jak Robert przewidywałem 3:1. Teraz za ciosem i po 3 pkt na Bernabeu :)
0
@ambienT Liczę na +6 w tabeli LL, z pasją i zaangażowaniem po 3pkt na Bernabeu
0
W futbolu na najwyższym poziomie nie ma gry bez ryzyka. Jak chcesz wygrywać, musisz ryzykować, mimo, że czasami przegrasz bo akurat tak się mecz ułoży. Natomiast jak nie ryzykujesz i przyjmujesz postawę obronna to często kończy się tak jak wczoraj w Madrycie. BVB miała mecz pod kontrolą w I połowie, w II zamiast grać to samo, to zaczęli się bronić i wracają z niczym.
1
Zapowiada sie super widowisko, liczę na swietną grę, dużo bramek i zwycięstwo 3:1 :)
2
@Joeblack1989 Zgadzam się z pierwszą częścią. Natomiast jeszcze dodałbym aspekt aklimatyzacji w drużynie w trybie meczowym. Wczoraj Wojtek 1 raz był na ławce Barcelony, mógł poczuć boisko po dłuższym czasie nieobecności. To jest właśnie wprowadzanie powoli nowego zawodnika do gry. Myślę, że już niedługo zobaczymy Wojtka w bramce i niekoniecznie to będzie wynikać z "babola" Peni, a gotowości do gry i wygrania rywalizacji. Co ważne, miło słyszeć, że między Wojtkiem a Iniakim jest dobre porozumienie :)
0
Szkoda, ze jednak De Jong nie w pierwszym, ale najwidoczniej nie jest jeszcze gotowy na caly mecz
9
Hansi, przede wszystkim jest na każdym treningu, i wie najlepiej kto jest w jakiej dyspozycji, dlatego nie wpadalbym w paranoje, ze Inaki nam bedzie zawalal mecze. Jeśli bedzie w slabszej dyspozycji to będzie bronił Tek.
4
Pierwszy mecz może być trudniejszy, ale przy pełnej koncentracji powinno być jak trzeba. Trzymamy kciuki Wojtek!
4
Miło popatrzeć. Super, że panowie porozmawiali, co by nie mówić, Xavi ma dużą wiedzę na temat przeciwników, wiec taka rozmowa powinna wyjść nam na plus. Zaczyna się trudny tydzień, ale będziemy dobrze przygotowani. Liczę, na dobre mecze i punkty w najbliższych meczach
1
@tbas Dokładnie, powolutku i stopniowo powinien być wprowadzany do gry :)
1
@Kamiloos Jeżeli przyjmujemy, że nie chcemy sobie strzelić "samobója" to ma to sens. i takie zagranie jest traktowane jako przypadkowe od kolegi. Gdy strzela przeciwnik, to pewnie ma w zamiarze stworzyć sytuację bramkową i w takim przypadku powinna być korzyść w postaci rzutu karnego. Choć też uważam, że ręki z około metra nie powinno się gwizdać, gdyż, bardzo trudno takiej sytuacji, często uniknąć.
0
Myślę, że po bardzo dobrym meczu wygramy z Gironą
2
Przyznam się Wam, że liczę w tym roku po cichu na finał Ligi Mistrzów - a tam już tylko 1 mecz i wszystko może się wydarzyć :) Dlaczego? Możemy sobie mówić, że to dopiero 4 kolejki, ale naprawdę widać dużą zmianę gołym okiem. Ta drużyna ma ogromny potencjał, a coś czuję, że Herr Flick przywróci nam jeszcze Ansu Fatiego. Chłopaki powoli będą wracać po kontuzjach, oby tylko nie było jakiegoś kolejnego załamania w tym temacie to będziemy konkurencyjni w tym roku dla każdego :) . Pozwolę sobie jeszcze zacytować słowa trochę mądrzejszego: Arsène Wenger po zwycięstwie Barcelony 7-0 nad Valladolid : "Nie chcę przesadzać, ale futbol, który prezentuje Flick, można porównać tylko do futbolu Pepa Guardioli. Ten trener jest jednym z najlepszych na świecie, a z nim Barcelona nie tylko wygra La Ligę, ale zobaczymy ją również w Lidze Mistrzów jako drużynę, z którą nikt nie chce się zmierzyć. Mówię to, ponieważ mentalność tego człowieka jest wyjątkowa. Kiedy Barcelona strzeliła siódmego gola, widziałem, jak Flick mówił Lamine'owi, żeby bardziej naciskał, żeby zdobyć ósmego. Ten człowiek zmienił Barcelonę w inną drużynę w ciągu zaledwie jednego miesiąca"
3
Z przyjemnością się to ogląda