lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PuszkinFan On ma 17 lat, wiec ma jeszcze czas na bardziej zespolowa gre, ma ogromny potencjal, wiec ciagnie go wykanczania akcji samodzielnie. Nauczy sie jeszcze bardziej zespolowej gry, ale na to potrzeba troche czasu.
0
@bady48 Ja ze słow Flika rozumiem, ze w tej chwili przed Fatim to sa wszyscy w kadrze, wiec na ten moment nie ma zadnych szans na jakiekolwiek minuty
0
@RymsonPL Daj mu zlapac rytm, do rotacji w formie bardzo dobry zawodnik
0
@barteq moze tak byc, choc zakladam spora wymiane pozycji na lini Olmo Ferran
0
Licze na dobry mecz Olmo na falszywej "9"
5
@sewciu50 Bernal w tych 3 spotkaniach pokazal jaka dysponuje jakoscia, do tego ma swietne warunki fizyczne. On ma wszystko, zeby być w przyszlosci naszym nowym "Busim". Powoli niech wraca do rytmu i formy, a w przyszlym sezonie juz ogien.
0
@AxelF Pytanie, czy nadmiernym optymizmem jest stawianie Barcy w gronie faworytow. Moim zdaniem nie. Zajelismy 2 miejsce, Liverpoolu juz nie ma. Gramy razem z PSG najlepszy futbol w Europie, wiec na ten moment taki final jest najbardziej realny. Z drugiej strony najpierw trzeba przejsc Borussie, a pozniej Inter/Bayern.
28
@escarabajo Widac, ze jest szczesliwy, kase juz ma, wiec moze w pelni oddac sie przyjemnosci i radosci gry w Barcelonie.
0
@Medium0 Gdzie sprawdzasz ceny tych biletow?
1
@Cule1797 Dlatego w naszej sytuacji przydaloby sie sprowadzic skrzydlowego co bedzie rowniez potrafil zagrac na "9" w letnim okienku.
4
@Cule1797 Dzisiaj troszeczke zabraklo, troche koncentracji, troche decyzyjnosci, ciut szybkosci, ale nie zapominajmy, ze Lewy zawsze absorbuje 2 srodkowych obroncow, co daje miejsce dla Raphy i Lamina, co dzisiaj super chlopaki wykorzystali. Barca to Team, dlatego tak fajnie gramy i wygrywamy :)
2
Liczę na pełna kontrolę meczu, emocji i świetne widowisko i naszą pewną wygraną. VeB
12
Kompletnie nie trzymamy emocji w tym meczu. Mozna to spokojnie wygrac nawet w 10, ale trzeba sie skupic na graniu a nie gadaniu. 2 zolte dla stoperow to skrajna nieodpowiedzialnosc :(
6
@kuz Jak nauczy sie grac w systemie Flicka, to bedzie z niego Top grajek.
1
@Gacek5 Dobrze, ze jest mlody i wygimnastykowany, bo to pchniecie Yamala przy cieszynce Cuby moglo sie nie skonczyc tylko na wywrotce
1
Ciekawy sklad.. dobrze, dzisiaj zapewnic sobie solidna zaliczke przed rewanzem.
2
@Kyonego Na ten moment, Yamal jak sie odpali to robi roznice, jak asysta ostatnia do Olmo. Super jakby taki poziom utrzymywal przez wiekszosc meczu, wtedy mielibysmy duzo wicej radosci, z gry, asyst i pewnie bramek :)
2
@Mieszo Dokladnie i teraz wchodzimy w czas grania co 3 dni, wiec rotacje beda niezbedne.
0
Tak z innej beczki. Zauwazyliscie jaki jest basen na boisku, a w przerwie dalej leja wode. Oczywiscie to nie usprawiedliwa slabej pierwszej polowy, ale ciezko sie gra na takim basenie
1
@4Fabregas4 Cos nie bardzo im to wychodzi do przerwy.. dawno nie widziano tak slabego City
0
@gracianho7 Szybki, dobrze sie ustawia, ale gdyby Mormush byl cwanszy, to dziubnalby te pilke i bylby karny dla City.
0
@RymsonPL No nic w City sie nie zgadza. Brak pressingu, zaangazowania, faktycznie wyglada jakby "dziadki" wyszli i nie chcialo im sie biegac. Do tego kompletnie nie sa przygotowani na szybkie kontry Realu. Nie wiem po co Ederson wychodzil, jak bylo 2 stoperow przy Makambe.. 3 zmiany w przerwie i moze cos strzela, inaczej mozna isc spac i sie wyspac.
0
@snoopy Nie ta intensywnosc, i duzo krotszy kontakt, wiec nie ma mowy o karnym
0
@novy1899 Kontakt byl dosc krotki i niezbyt intensywny dlatego nie bylo karnego z Cubarsim. Spalony w mysl przepisow byl, bo zawodnik Rayo utrudnial dojscie do pilki Inigo, wiec wszystko zgodnie z przepisami. Ale tak mamy fure szczescia, wiec trzeba ogarnac w 2 polowie ten niepotrzebny chaos.
0
@4Fabregas4 W sprawie Fatiego nic sie nie zmienilo, na ten moment przegrywa rywalizacje. Tylko od niego zalezy co zdecyduje, czy odejdzie sie odbudowac, czy liczy, ze jednak wskoczy poziom wyzej i przekona jeszcze Flicka. Na ten moment fakt jest taki, ze jest slabszy od kolegow i nie lapie nie nawet do szerokiego skladu.
1
@Diplo Wyglada jakby dal sie sprowokowac, i nie potrzebnie sie odpalil. Mlody jest jeszcze sie nauczy
0
Ciekawy sklad. Lawka tez wyglada bardzo okazale. Pelna koncentracja i intensywnosc i po 3 pkt dzisiaj
2
@Gronek jest liderem na ten moment, jak bedziemy punktowac w kazdym meczu, to szybko sie zamienimy :)
19
Simeone widzi to co kazdy normalny kibic. Zjadamy kazdego w tej lidze, ale trzeba to w kazdym meczu potwierdzac i zdobywac punkty, a walka o Mistrza staje sie coraz bardziej realna.
2
@Borneo Dokladnie, trzeba dobrze rotowac zawodnikami w formie i zdobywac punkty w kazdym meczu, a walka o mistrzostwo staje sie bardzo realna. VeB