3

Ciekawy to bedzie najblizszy sezon. Przy dobrych wiatrach bedziemy w stanie wygrac wszystko :)

3

@Litman Joan Garcia to okazja rynkowa i inwestycja w przyszlosc, wiec bardzo dobry ruch. Gdyby Mats byl/jest naprawde w porzadku to powinien zgodzic sie na odejscie i mamy po temacie.

0

@Pomimo27 Tez mam w planie pojechac na mecz, wiec trzeba dac temu stadionowi kilka spotkan do rozegrania i mozna wtedy jechac :)

6

@yoli Kolego, czy ty z choinki sie urwales? Przecież wiadomo, ze to kolejne spotkanie jakich pewnie bedzie jeszcze kilka w otwartym okienku transferowym.

0

@delordione zakonczyl dobra kontre PSG na 4:0, jak Makambe lezal..

5

@eMBeeR Tam nie ma druzyny i nie zanosi sie, ze szybko bedzie. Oni nie potrafia zrobic presingu, bo nie kazdemu chce sie tam biegac. Dluga droga przed nimi. My juz mamy zgrana druzyne i licze w najblizszym sezonie na final LM z PSG.

1

@Guillegavira Mlody jest, nauczy sie grac z tak wysoko ustawiona linia obrony. Pozostałe umiejetnosci bramkarskie Top

3

@ACRAB95 Barca realizuje swoj plan. Joan 1, Tek 2. Ter Stegen albo znajdzie sobie nowy klub albo trybuny, wybor nalezy do niego. Trzeba liczyc, ze ma w sobie troche ambicji, odejdzie i przygotuje sie dobrze do MŚ.

9

Inigo, wzór do naśladowania

0

@Guillegavira Sklad na papierze moze maja i lepszy, ale patrzac pozniej na boisko, to Bayern wyglada duzo lepiej niz Real.

0

@Pedryrodryges Nadchodzacy sezon zapowiada sie na bardziej wyrownany, ale czysto pilkarsko znowu bedziemy lepsi :)

0

@Guillegavira Nie zgadzam się. Bayern pilkarsko jest duzo lepszy niz Real, tylko maja problem ze zdobywaniem bramek. No nic, w srode zobaczymy jak Real wypadnie na tle PSG, raczej sa bez szans, ale jak mowia, dopoki pilka w grze, nie wolno nikogo skreslac.

1

@Guillegavira Bez przesady, widac troche wiecej zaangazowania niz w sezonie, lepiej presuja, ale czy to wystarczy, zeby zagrac i wygrac z PSG, nie sadze, mimo, ze Paryz zmeczony i wykartkowany.

4

Wracajac do meczu, to Bayern sporo lepszy. PSG jakby zajechane

1

Czyli wychodzi na to, ze najlepiej i najlatwiej wypozyczyc nam Rashforda, zeby nie bylo problemow z rejestracja do najblizszej Ligi Mistrzow.. Transfery wieksze dopiero na kolejny sezon.

0

@dudek89 Ja bym sprobował wyciagnać za 50 mln € Yıldıza, widzialem ostatni mecz Juve na KMS, to jeden z nalepszych zawodnikow na boisku i ponoc chce do nas przyjsc.

3

@erwimkloss Tak chyba do konca sie nie da, przy obecnym swiecie i mediach zyjacych z klikniec. Dopoki nie ma podpisu to nie ma trasferu. Za szybko wszyscy ten transfer "klepnelismy". P.S. Mbappe tez kilka lat przechodzil do La Liga.

0

@MirusAmisz Za kilka tygodni zobaczymy ;)

2

No to można na spokojnie wypozyczyc Rashforda, dobrac kogos z La Masi, i lecimy po wszystko w najblizszym sezonie

1

@PJ777 Araujo dalbym szanse zlapac forme z Flikiem, bo w formie to jeden z najlepszych srodkowych obroncow

10

100% poparcia, Eric i Fermin to nasi zolnierze, zawsze można na nich liczyc

4

@antimadridista76 Warto wiedziec o slabych stronach przeciwnika

2

@Fermin do przerwy dosc nudny mecz, kilka akcji, a tak to tempo spacerowe.

3

@Eto'o9 R10 Sporo jeszcze wody musi uplynac, zeby w niektorych klubach zapanowala normalnosc :(

11

Fajnie slyszec wypowiedz zawodnika spelnionego i swiadomego swojego potencjalu. Pamietam co bylo rok temu... Szacunek Rapha, mysle, ze spokojnie sie z Nico pomiescicie na boisku. Juz nie moge sie doczekac nowego sezonu ^^

1

@DAM1ANOo Wydaje mi sie, ze to juz polityka. Athletic oczywiscie sie wyglupia, ale przed swoimi kibicami chca pokazac ze walcza o swojego zawodnika. Szkoda, ze nie biora jego zdania pod uwage :(

3

@TheKlucha A ja wierze, ze u Flicka, Ronald zlapie forme i bedzie jedym z najlepszych srodkowych obroncow na swiecie, wiec tak szybko bym nie sprzedawał.

0

@bady48 Trzech ;)?

1

@lysy1015 Czy nic nikomu nie zrobil, niebylbym taki pewny. Niestety macil pod koniec sezonu, gdzie mielismy mega wazne mecze, szczegolnie z Interem, gdyby nie wywieral chorej presji, i Tek obronilby jedna bramke wiecej, i bysmy grali w finale LM z PSG. Warto Marca docenic za lata gry dla nas, ale nadszedl czas na zmiany, mlodego lepszego bramkarza i lepsza atmosfere

0

@Coveta To prawda, tylko trzeba na temat patrzec szerzej, zawodnik idzie do klubu duzo lepszego, bo ma ambicje i chce sie rozwijac. To na pewno dla kibica tego mniejszego jest trudne, ale powinno byc jak najbardziej zrozumiale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?