1

No.nic, trzeba w przerwie nastawic celowniki i 2 polowie cos wdusic

3

@Faro Nie zgadzam sie, caly zespol jest juz podmeczony, wiec moze az tak sie nie wyroznia, ale caly czas trzyma wysoki poziom. Dzisiaj popelnilismy kilka duzych bledow, do tego Celta wykorzystala wysoko ustawiona obrone, wiec to troche zaburza obraz. Przy tak gleboko ustawionej Celcie bylo potrzebne jej rozerwanie, wiec dobrze, ze wszedl Olmo i dokonczyl dziela. 3 pkt i lecimy dalej. Musimy poprawic sie w defensywie i bedziemy zadowoleni

2

Olmo potrzebny do demontazu obrony Celty

0

@Doren01 Według mnie Ronaldowi przede wszystkim brakuje rytmu meczowego, zeby odzyskac forme. Na ten moment widać, ze do top formy jeszcze sporo brakuje, przez co nie ma tej pewnosci siebie, co sprawia, ze w stykowych sytuacjach niepotrzebnie panikuje, przez co popelnia duze błędy. Moim zdaniem z Flickiem wroci do top formy, i jak beda omijac go kontuzje to bedziemy mieli top grajka. Badzmy cierpliwi.

0

@krol211 Moze znowu uda sie wziac kogos z La Masii, jak np. Toni Fernandes

7

Potrzebujemy Yamala w bardzo dobrej formie, zeby misja byla mozliwie najprzyjemniejsza.

0

@Gall Nie lubie za bardzo wracac do przeszlosci bo srednio ma to sens. Najwazniejsze co jest tu i teraz, a obecnie jest ok. Moze pod Flickiem zlapie stabilna forme i bedzie mu sie chcialo

0

@Gall Probka pokazuje, ze Frenky ma nieprawdopodobne mozliwosci, druga sprawa to utrzymanie tej wysokiej formy, trzeba to ustabilizowac i jak najdluzej utrzymac, a bedziemy jeszcze nie raz sie cieszyc w tym sezonie.

0

@tgrzeb Dajmy szanse Daniemu wrocic do zdrowia, licze, ze w przyszlym sezonie bedzie podobnie jak z Pedrim, czyli zamiast sie leczyc, bedzie blyszczal na murawie.

3

@beret faktycznie Araujo narazie nie przekonuje, ale Frenkie w formie z Pedrim tworza duet najlepszych pomocnikow na swiecie, wiec po slabszym meczu wczoraj Frenkiego bym nie skreslal

0

@PietrasCoelho z Ferminem jest tylko 1 problem, super zespolowy gracz, walczy, biega, asystuje tylko jest bardzo nieskuteczny pod bramka, a pozniej to mocno bierze do siebie. Na polfinal ten brak doswiadczenia w wykonczeniu moze byc decydujacy, wiec w takich meczach bardziej widzialbym Olmo w formie.

1

Zostalo nam 11 finalów zakladajac ze bedziemy w tym najwazniejszym czyli Ligi Mistrzow. W najwazniejszych meczach musimy grac na galowo z Inigo, Pedrim i Olmo. W LL trzeba odpowiednio rotowac. Wczoraj bylo za nerwowo, widomo, ze z tylu glowy kazdy mial zaliczke 4-bramkowa, ale to nie zwalnia z koncentracji. Zimny prysznic sie przyda. Potrzebujemy w formie Yamala i Raphe na najwazniejsze mecze. Jestem dobrej mysli, wiec pelna koncentracja i mecz po meczu lecimy po zwyciestwo! VeB P.S No i nie grajmy juz w tych bialych spodenkach bo przegrywamy ;p

5

@czarny20 Kolego, jesli grales kiedykolwiek w piłkę, to powinienes wiedzieć, ze takie mecze sie zdarzaja i jest to jak najbardziej normalne. Masz zaliczke 4 bramek, wiec podswiadomie sie troszeczke oszczedzasz, a przy tak nastawionej Borussi musialo sie skonczyc kilkoma bramkami. Ani przez minute nie mialem obawy, ze mozemy stracic 4 bramkowa zaliczke. To co mnie troszeczke martwi to bylo wczoraj widac, ze ten mecz lekko przytloczyl wielu zawodnikow, szczegolnie mlodych, na plus ze zebrali wczoraj cenne doswiadczenie. W polfinale obowiazkowo musimy zagrac na galowo z Inigo, Pedrim i Olmo, na bokach musza byc w formie Yamal i Rapha i lecimy po ten final! VeB

0

Taki zimny prysznic sie przyda. Za nami slabszy mecz, za nerwowo bylo, ale jak przegrywac tak, ze gramy dalej :) Teraz trzeba nabrac pokory i pelna koncentracja na kolejnych meczach i bedzie jak trzeba.

2

@PJ777 Czemu Lewy przecietnie? Z przodu potrafi przytrzymac pilke i szybko rozegrac. Jeden z najleszych zawodnikow na boisku. Za nerwowo jest ogolnie, Rapha jak nie ogarnie emocji to jest 1 do zmiany.

4

Za nerwowo. Rapha jak nie ogarnie emocji to jest 1 do zmiany. Lewy, Szczena i Gavi najlepsi na boisku

2

Gdybysmy sobie z przodu lepiej podawali, to mielibysmy 3 bramki. Za duzo egoizmu, za malo gry zespolowej

0

@kinioo Bez sensu jest to losowanie gospodarzy meczow. Z klucza pierwsza dwojka powinna grac az do ewentualnego finalu, pierwszy mecz na wyjezdzie, a rewanz u siebie.

0

@teknomaniac w Barcelonie

1

@Coveta Dobrze, ze jest opcja w c+ online, podzielic ekran na pol i jak cos sie dzieje ciekawego w drugim meczu to sobie przeskoczyc, oczywiscie w srode jest tylko 1 mecz do obejrzenia ;)

0

@SenoX Fakt, popełnił kilka błedów, ale ja widzę mały progres w jego grze na +, wiec czekamy az zlapie top forme

1

@David_Martin Wygramy :)

0

@Kuchar Dobrze gral, dobrze wyprowadza dzisiaj pilke, ale faktycznie duzy blad w kryciu przy bramce i pozniej kilka niepotrzebnych fauli. Na plus szybkie powroty do obrony

0

@misiek0318 Betis gleboko i dobrze broni. Zobaczymy na ile sil wystarczy. Musimy wiecej grac z 1 pilki zeby ich "rozrywac" i tworzyc podobne akcje jak ta na 1:0.

2

@addept Potrzebne dzisiaj duzo ruchu, zeby robic przestrzenie. Atleti dzisiaj 5 z tylu wiec beda murowac.

0

@PIWOSZ89 a po co i niby kto?

1

@Aragorn33 Akurat dzial prawny mamy dobry, wiec jest duza szansa na taki scenariusz

0

@RymsonPL Wazne zeby miec plan wyjscia z tego bagna. Nie pozostaje nam nic innego jak kombinowac dopoki nie bedzie Camp Nou, wtedy powinno byc troszeczke z gorki.

1

@rodineusz Wyglada, ze troche nie kumasz. Barca to nie Bayern ze wszyscy kiedys grali na Lewego, a teraz na Harrego. W Barcy okolo 20 zawodnikow strzelilo co najmniej 1 bramke, ten zespół przez to ze jest tak nieprzewidywalny jest bardzo grozny. Przeciwnik nie wie czego sie spodziewac, kto strzeli. Oczywiscie koledzy moga wiecej grac na Lewego,czy innych kolegow lepiej ustawionyvh ale nie mozemy im zabronic konczenia akcji samodzielnie albo w inny sposob niz podanie do Lewego, bo kazdy ma potencjal na zdobycie bramki.

7

@Cvzx przeciez Frenky zaczyna być w topowej formie, juz jest niedaleko poziomem od genialnego Pedriego, z ktorym obecnie tworzą zabójczy i najlepszy duet defensywnych pomocników na Świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?