0

@Hogart Sport to rywalizacja, wszystko wskazuje, ze na ten moment Ansu ja niestety przegrywa i chyba najlepsza opcja dla niego byloby poszukanie gry w slabszym zespole. Też bym wolal, zeby chlopak sie odblokował i wrocił do wysokiej formy, i mozna bylo sie cieszyc z jego gry.

11

@Rarenzio Nie masz wrazenia, ze to Ty sie odklejasz? Moze Tobie praca/szkola nie sprawia przejemnosci, tak jak Hansiemu Flickowi praca w Barcy, na ktorej jest fajnie skupiony i widac, ze go kazdy dzien cieszy pracujac z fantastyczna grupa zawodnikow. Mysle, ze warto czesciej widziec szklanke do polowy pelna, przyjemniej sie zyje. Polecam :) P.S z tak mloda druzyna, wahania formy(w tym gorsze wyniki) to rzecz normalna. Najwazniejsze, ze jest pelna determinacja i dominacja w kazdym meczu, gra jest super dla oka, a z czasem tez przyjda lepsze wyniki z teoretycznie slabszymi rywalami w LL.

3

@Rarenzio Dlaczego wydaje sie Tobie, ze to puste zachwalanie?

1

Brawo za świetne widowisko. Nawet jak przegrywalismy na początku to byłem spokojny. Poźniej już był koncert. Pełna dominacja, intensywnosc, taka Barce chce sie ogladac. Cieszy to, ze potrafilismy odwrocic mecz, i nawet w 10 go dobrze kontrolowac. Potencjal jest naprawde w tej druzynie niesamowity, wiec czekamy na kolejne spektakle i super mecze, a na koncu tej pieknej drogi czekamy na kolejne trofea :) VeB

1

Srodek tez spokojnie powinnismy opanowac. Dobra skutecznosc i dzisiaj po zwyciestwo

0

@th@les a Mbappe jest wogole w dobrej formie, bo jakos nie zauwazyłem nic oprocz jako takiej szybkosci i machania nogami. Vini dopoki nie ogarnie "glowy" to jest zupelnie bezużyteczny. Piłkarsko jestesmy duzo lepsi, wiec licze na swietne widowisko i nasze zwyciestwo.

1

@suszini Zgadzam sie, ze brakuje nam wiecej zaskoczenia za 16 metra. Rapha, Lamine, czy nawet Lewy spokojnie moga zdobywac takie bramki za pola karnego, moze to wlasnie dzisiaj tez nastapi.

1

@paquito88 Przeciez zagral caly mecz w Pucharze Krola, jesli do srody nic sie nie zmieni, to pewnie zagra caly z Betisem. Powoli lapałby rytm meczowy, i gdyby tylko chciał mogłby powalczyc o miejsce w pierwszej "11"-stce. U Flicka nie ma nic za darmo i dobrze.

5

@Lokusekpl Moim zdaniem tylko w nieco lepszej formie, dalej ciezko sie patrzy na ich gre. Ze slabszymi wygrywaja, ale z lepszymi przeciwnikami juz maja ciezary. Jedyny plusik to Bellingam, ktory ciagnie ten ich wózek. U nas w Top formie jest Pedri, Gavi i Yamal zblizaja sie do swojej najlepszej dyspozycji. Piłkarsko ich zjadamy, wiec czekam na swietne widowisko i nasze zwyciestwo

0

@juarez Lewy caly czas jest killerem w polu karnym. To ze stracilismy punkty to nie wina tylko Lewego, Rapha mial tez sporo sytuacji niewykorzystanych, gdybyśmy lepiej bronili nie stracilibysmy tylu bramek, i tak sobie mozemy gdybać. Na razie nie ma za bardzo kim Lewego zastapic. Ferran czesto zawodzi, dałbym wiecej szans Pau Victorowi, tylko dla mnie on powinien z Kounde wybrac sie na kilka sesji na silce, zeby zbudowac wiecej masy miesniowej i wtedy bedzie duzo bardziej konkurencyjny.

3

@juarez Problemy z przyjeciem pilki i utrzymaniem tez moga wynikac z obnizki formy, i kiepskiego stanu murawy (w Pucharze Krola i tutaj w Arabii tez nie jest najlepiej z jakoscia boiska). Przypomnij sobie wyjscie Lewego do pomocy w meczu z Bayernem, gdzie zrobil miejsce dla kolegów i zdobylismy wtedy bramke. Lewy nawet jak jest w slabszej formie, to absorbuje zawodnikow druzyny przeciwnej, dlatego jego koledzy jak Gavi maja wiecej miejsca i moga zdobywac bramki, wiec ten Lewy nie jest taki do konca bezuzyteczny, bo wygrywa zespoł i oby jutro też tak było :)

1

@juarez Lewandowski, Messi, Ronaldo i inni tez marnowali okazje, bo to sa tylko ludzie, czasami sa znizki formy i nie strzela sie bramek. Ale spokojnie, badz cierpliwy, a może już jutro Lewy cos strzeli.

0

@Barcatroll Dlatego, ze ma najwiecej bramek strzelonych w 2024 roku w TOP5 ligach europy?

0

@Kondziubarca Haha, Lewy lekko pod forma, ale jutro cos czuje, ze cos strzeli, jak przystało na jedna z najlepszych w historii "9" na swiecie.

1

@T^L Nie zgadzam się, że jesteśmy w fizycznym dołku. Intensywność jest odpowiednia, cieszy coraz lepsza forma Gaviego. Czekamy na pozostałych zawodników wracających po kontuzjach. Zgadzam się, że jutro mogą zdecydować indywidualności, wiec tym bardziej cieszy powrót do dobrej formy Yamala. W Realu trzeba uważać na Beliingama bo tez jest w bardzo dobrej formie. Jak zagramy na swoim wysokim poziomie to jutro to wygramy :)

1

@igoliwerwitaofficial Mysle, ze we wtorek Laporta o tym powie na konferencji, wiec trzeba zaczekac jeszcze chwile

1

@hasan 7 Tez wolalbym, żeby nie trzebabyło gasić pożarów, ale z drugiej strony jestem świadomy, ze jesteśmy cały czas w trudnej sytuacji ekonomicznej. Fajnie jakbyśmy kogos mniej potrzebnego sprzedali w najbliższych okienkach transferowych, przeniesli sie na Camp Nou, i wtedy liczę, że ekonomicznie bedziemy już zyskiwać, i stanieny sie powaznym klubem i bedziemy realnie walczyc na wszystkich frontach o trofea.

0

@lysy1015 stempel

2

@aarroo76 Laporcie i nie tylko, spadl kamien z serca. Widac, ze to mocno przezyl, wiec stad pewnie taka reakcja

2

Znowu kartoflisko, a nie boisko. Ciezko grac ladna pilke na takim pastwisku

0

I na taka wiadomosc czekalismy

0

@igoliwerwitaofficial Najlepiej jak Tebasa zapytasz, jaki jest aktualny stan, bo ponoc to wszystko dynamicznie sie zmienia z dnia na dzien ;)

0

Licze, na bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i zameldowanie sie w niedzielnym finale

0

@hasan 7 Piszac "szastanie" masz na mysli transfer Olmo?

0

@hasan 7 Dlaczego, zakladasz, ze prezes działa na szkode klubu? Nie zapominajmy w jak trudnej sytuacji ekonomicznej, caly czas sie znajdujemy. Doceniam starania Laporty, zeby klub wyprowadzic na prosta. La Liga uszczelnia, a my musimy cały czas kombinowac. Wydaje mi sie, ze trzeba zachowac cierpliwosc do otwarcia Camp Nou i wtedy powinno byc gorki. P.S z utesknieniem czekam na rejestracje Olmo i Victora przed finalem SuperCopa

0

@hasan 7 Ja lubie skupiać sie na pozytywach, wiec zacytuje Raphe "Informacje, które do nas docierają są bardzo pozytywne i pozostaje nam oczekiwać". Tez czekam, na szybka(w przeciagu kilki dni) rejestracje Olmo i Victora.

1

@filipo2002 Potrzebuje bramki, zeby sie oczyscic

7

Pablo Torre MVP

0

@ElD00pa Jak bedzie przeginał, pokaż mu aktualna tabele Ligi Mistrzow

2

@ACMaldini3 Zgadzam sie. Perdi oprocz fenomenalnej kontroli, moze tez dawac nam dodatkowo asysty i bramki, co zrobi z niego zawodnika komplentego i lidera na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?