lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Fermin pod koniec zlapal fajny ciag na bramke. Torre jednak mniej gral i ze slabszymi przeciwnikami. Zobaczymy jak dzisiaj wypadnie w U21
0
@Rarenzio Lewy jest od tego zeby w przyszlym sezonie strzelic 30+ bramek, i jest w stanie to spokoinie zrobic. Wiec nie rozumiem calego Twojego lamentu :(
0
@emjot Nie zgadzam sie, jedyne co biore pod uwage to lepsze warunki fizyczne i przez to gral wczoraj na Ronaldo
0
@europejczyk ale wtedy wszedl Vivian, dalej nie rozumiem, czemu nie gra Cubarsi
0
Mnie dziwi, czemu nie Cubarsi za Le Normand
3
@Messiasz2 Pedri sam sie ustawi ciut nizej ;)
0
@PIWOSZ89 Jak narazie po 3 minutach, 2 niepewne interwencje :(
0
@ka3fcb Troche rozumiem, ale bardziej ich nie rozumiem. Espanyol nie jest jakims naszym wielkim rywalem, i w druga strone powinno to dzialac podobnie. Sa duze miasta, gdzie jest wiecej klubow pilkarskich i przy takiej roznicy potencjalow, ten drugi powinien wspierac i czesto kibicuje temu wiekszemu czyli Barcelone. Szkoda, ze tak nie jest w Barcelonie. Niemniej jednak rozumiem Joana, ze jest ambitnym facetem i chce trzworzyc wspalnialy projekt W Barca
1
@GTBTP Absolutnie sie nie zgadzam, to nie sa podobne przypadki jak z Figo. Nie ujmujac nic Espanyolowi, to nie jest klub na poziomie Barcy czy Realu, wiec dla zawodnika ambitnego jest to po prostu krok w rozwoju. Oczywiscie dla ich kibiców to nic przyjemnego, ale tak jak pisalem wczesniej, Ci bardziej myslacy kibice powinni zrozumiec, ze ich najlepszy zawodnik chce sie dalej rowijac, a ze mieszka w pieknym miescie to chce w nim kontynuowac kariere
0
@astralny Na lewa obrone chyba szykuja kogos z rezerw do rotacji
1
@BrutusFCB Widzialem go w kilku meczach, naprawde bardzo solidny i dobry bramkarz. Jedyne co mnie zastanawia, jak odnajdzie sie z tak wysoko ustawiona obrona. Ale jak przyjdzie to Flick sie tym zajmie :)
4
@Faro i jeszcze dlugo bedziemy, ale solidny bramkarz jest nam potrzebny, wiec imho warto skorzystac z okazji i wziac Garcie.
6
@Faro Rekordowe zyski z Monjuic, nadprogramowe z LM, mysle, ze spokojnie nas stac na zaplacenie klauzuli wykupu rzedu 25 mln € za Garcie.
0
@Carlosss Tak sobie teraz mysle, ze cos moze byc na rzeczy: Pena odchodzi, Tek w zawieszeniu - czeka na rozwoj wypadkow: czy przyjdzie Garcia, Tek jest 2, Ter Stegen tez odchodzi, czy jednak Ter Stegen zostaje jako 2, Garcia 1, a Tek out, ale to chyba najmniej prawdopodobny scenariusz. Bralbym Garcie i Tek jako "2"
0
Ten mecz fajnie pokazuje, ze w przyszlym sezonie mozna wiecej rotowac zawodnikami, tak, zeby na decydujaca faze sezonu wchodzic jak sie da to bez kontuzji kluczowych zawodnikow. Dobrze widziec Lewego w optymalnej formie i z duzymi checiami do walki, Brawo za ponad 100 bramek dla Barcy!
0
@CurryTheGoat30 Licze ze Lewy strzeli 100 swoja bramke i 100 dla Barcelony w tym sezonie ligowym
0
@gracianho7 w przyszlym sezonie licze na lepszy sezon i final LM . Mysle, ze 1-2 nazwiska przejda z La Masii do I zespolu i 1 konkretne wzmocnienie w lini ataku i lecimy po kolejny historyczny sezon.
1
@pasquda Moga przegrac 4:5, a bramki beda sie zgadzaly
6
Potencjal jest niesamowity, oby szybko zlapal rytm po kontuzji. Po cichu można liczyć na zawodnika pokroju Busiego/Rodriego :)
1
@ElMagico29 na co za szybko? ok ma 17 lat, sukcesy druzynowe i indywidualne, wybornie sie go oglada, na co chcesz jeszcze czekac ;)?
6
@F3DO juz zbudowal, teraz czas na nowe wyzwania z numerem "10"
0
@SelloutCrowd Jakbys gral taki sezon jak Real, to niemialbys innego wyjscia jak kupowac, ale to im nie daje zadnej gwarancji na sukcesy :). My mamy dobry zespół, wiec powinnismy sie skupic na przegladzie obecnej kadry i umiejetnym dodaniu 1/2 zawodnikow zwiekszajacych rywalizacje i mozemy znowu walczyc o wszystko w przyszlym sezonie :)
0
Powodzenia ;)
5
@KacperVEB My mamy La Masie. P.S on chyba byl w ich szkolce kiedys i teraz chcial wrocic.
0
@damcio24 wraca po kontuzji, daj chlopowi zlapac rytm meczowy. Cos czuje ze w 2 polowie cos strzeli
4
@Outlook Przydalby sie u nas :)
0
Absolutnie nie obawiam sie, ze bedziemy w jakimkolwiek dolku po LM. Jestem przekonany, ze w tym meczu pokażemy pełne zaangażowanie i sportowa zlosc i wygramy najbliższy mecz. Mimo, ze mamy młody zespół to jesteśmy bardzo silni. VeB
3
@AduŚ07 Po takim meczu nie jest latwo dojsc do siebie, mlodosc ma swoje prawa, za rok bedziemy juz troche dojrzalsi wiec jest duza szansa, ze takie stykowe mecze bedziemy wygrywac, nawet jak nam sedziowie nie sprzyjaja.
0
Maja juz utrzymanie, wiec pewnie odpuszcza, chyba ze marzą im sie puchary ;)
0
@Joe_Barbaro Obrona przez atak nam nie wyszla. Obejrzałem dokładnie te akcje na 3:3. Bylo dlugie wybicie od bramki Interu, Cubarsi mógł to lepiej wybic, pozniej sytuacja stykowa z Martinem, potem szczescie Dumfirsa, ze pilka z dosrodkowania przechodzi miedzy nogami Cubarsiego, i zbyt bierna postawa Arujo i mamy niestety dogrywke. Trzeba wyciagnac wnioski, glowa do gory i za rok walczymy o LM.