lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Terapuls Lo Panie, Real w tym roku ogrywamy glownie dzieciakami z La Masi , ktore za rok beda dojrzalsze i bardziej doswiadczone. Potrzebny nam jesl LO do rotacji i solodny LP/SN (fajnie jakby Rashford do nas trafil) i w przyszlym sezonie nie ma na nas mocnych, tak jak prawie w tym sezonie.
1
@Terapuls Bez przesady, zabraklo nam wczoraj tylko jednego, doswiadczenia, bylo bardzo blisko, szkoda ze sie nie udalo, ale za rok wrocimy silniejsi (bardziej doswiadczeni)
0
@HugoZraszacz Lewy, Fermin, Gavi
0
Feran, Rapha i Olmo do zmiany w przerwie
0
Jak narazie to Realowi odcina prad w 60 minucie, wiec niech najpierw sie wezma za poprawe formy fizycznej, bo na oparach sami za daleko nie zajada.
1
@xavi890 Przewiduje, ze Inter sporadycznie bedzie pod nasza bramka, wiec Olmo nam sie przyda do znajdowania przestrzeni miedzy liniami i nisko ustawiona obrona Interu.
1
@dzefrej234 Mam podobnie, latwo nie bedzie, bo jednak gramy bez podstawowych bokow obrony, ale mimo wszystko ta druzyna jest w stanie jutro dac nam final. Oby Szczena jutro dal cos super od siebie. VeB
0
@bartulek98 Zobaczymy, czy wygra rywalizacje z Carvahalem
4
Szkoda, bo Celta byla bardzo blisko zdobycia punktu
0
@NerwowyFistaszek Gdyby sie nie poslizgnal nie bylaby taka ladna ;)
4
Mecz do odhaczenia i zapomnienia. Oby bez kontuzji powaznych i we wtorek ogien.
0
@HugoZraszacz Dostal MVP
1
@RymsonPL W pierwszej polwie, gralismy mocno rezerwowym skladem i Real mial jeszcze sily, wiec nie mozna tego tak porownac
9
@DonAndresFCB Troszeczke wczoraj zabraklo Szczesnemu, ale trzeba przyznac, ze obroncy specjalnie nie pomagali, wiec trzeba wyciagnac wnioski i w rewanzu duzo lepiej sie ustawiac (w obronie) i bedziemy zadowoleni.
2
@PrzemekK95 Wczoraj dostal 10 min, licze ze w sobote dostanie 45 -60 min. Wzrost Christensena moze byc decydujacy w rewanzu, o jakosc pilkarska jestem spokojny. Musi tylko troche rytmu meczowego zlapac w sobote.
0
@Lewangoooolsky Ja bym zaryzykowal, i zamiast Ronalda wpuscilbym szybciej Andreasa, wczoraj co prawda dostal tylko 10 min, ale wygladal naprawde solidnie, i bardzo nam sie przyda przy stalych fragmentach gry.
0
@messi 94 Przydalby sie Nico
1
Szkoda, bo z przebiegu meczu i sytuacji bylismy duzo lepsi. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, i za duzo bledow w obronie. Za tydzien jestesmy w stanie wygrac ten final. Fajnie jakby Balde i Lewy wrocil, przyda sie na stale fragmenty, i zastanowilbym sie, czy Christensenowi nie dac wiecej minut bo jego wzrost nam sie przyda.
1
Fajnie, ze Andreas wszedl, mysle, ze nam moze duzo pomoc w koncowce sezonu
0
@Alan_fcbfan Po co? Zaraz będzie dostępny Bernal.
5
Pełna koncentracja, zaangażowanie i gra zespołowa drogą do sukcesu w półfinale. VeB
1
Koncowka polowy, daje nadzieje, ze Arsenal w 2 polowie moze wrocic jeszcze do gry.
4
@Bossmantoja jeszcze byla sytuacja po rzucie roznym, gdzie pilka odbija sie od slupka i Cubarsi byl trzymany "w pol" i nie mogl dojsc do tej pilki, a to spokojnie mogla byc bramka i oczywoscie kolejna kontrowersja, bo tutaj tez karny jak byk
1
@R_da_Souza_Faria Dlatego od poczatku trzeba im zabrac te kosc i i grac swoje :)
0
@Dieselzor w sumie moze cos byc na rzeczy bo trenowal w czapce przed meczem ;), ale bardziej czekam na kilka asyst/bramek w dzisiejszym meczu.
10
W takim razie czekamy jutro na cos specjalnego od Yamala
0
@Lucyffffer1922 Na ten moment to zlepek indywidualnosci, trzeba uwazac na kontry z ich strony, dobrze ustawic u siebie celowniki i powinnismy ten mecz w pelni kontrolowac
1
@kevin77 Dopoki piłka w grze to wszystko jest możliwe. To co wiemy, to że Barca jest drużyną, a Real to zbior indywidualnosci, ktorzy delikatnie mowiąc nie sa w najwyższej formie. Jak bedziemy mieli dobrze ustawione celowniki to ten mecz powinien byc pod nasza kontrola. Oczywiscie, trzeba bedzie uwazac na szybkie kontry Realu, bo to chyba jedyna ich bron w tym momencie.
0
Tak naprawdę na Tryplet to mamy szanse tylko My i PSG, wiec nie ma co się specjalnie napalać i iść krok po kroku. I tak mamy bardzo dobry sezon, a liczymy, ze będzie świetny.
3
Licze na final Barca - Arsenal