0

@Terapuls Lo Panie, Real w tym roku ogrywamy glownie dzieciakami z La Masi , ktore za rok beda dojrzalsze i bardziej doswiadczone. Potrzebny nam jesl LO do rotacji i solodny LP/SN (fajnie jakby Rashford do nas trafil) i w przyszlym sezonie nie ma na nas mocnych, tak jak prawie w tym sezonie.

1

@Terapuls Bez przesady, zabraklo nam wczoraj tylko jednego, doswiadczenia, bylo bardzo blisko, szkoda ze sie nie udalo, ale za rok wrocimy silniejsi (bardziej doswiadczeni)

0

@HugoZraszacz Lewy, Fermin, Gavi

0

Feran, Rapha i Olmo do zmiany w przerwie

0

Jak narazie to Realowi odcina prad w 60 minucie, wiec niech najpierw sie wezma za poprawe formy fizycznej, bo na oparach sami za daleko nie zajada.

1

@xavi890 Przewiduje, ze Inter sporadycznie bedzie pod nasza bramka, wiec Olmo nam sie przyda do znajdowania przestrzeni miedzy liniami i nisko ustawiona obrona Interu.

1

@dzefrej234 Mam podobnie, latwo nie bedzie, bo jednak gramy bez podstawowych bokow obrony, ale mimo wszystko ta druzyna jest w stanie jutro dac nam final. Oby Szczena jutro dal cos super od siebie. VeB

0

@bartulek98 Zobaczymy, czy wygra rywalizacje z Carvahalem

4

Szkoda, bo Celta byla bardzo blisko zdobycia punktu

0

@NerwowyFistaszek Gdyby sie nie poslizgnal nie bylaby taka ladna ;)

4

Mecz do odhaczenia i zapomnienia. Oby bez kontuzji powaznych i we wtorek ogien.

0

@HugoZraszacz Dostal MVP

1

@RymsonPL W pierwszej polwie, gralismy mocno rezerwowym skladem i Real mial jeszcze sily, wiec nie mozna tego tak porownac

9

@DonAndresFCB Troszeczke wczoraj zabraklo Szczesnemu, ale trzeba przyznac, ze obroncy specjalnie nie pomagali, wiec trzeba wyciagnac wnioski i w rewanzu duzo lepiej sie ustawiac (w obronie) i bedziemy zadowoleni.

2

@PrzemekK95 Wczoraj dostal 10 min, licze ze w sobote dostanie 45 -60 min. Wzrost Christensena moze byc decydujacy w rewanzu, o jakosc pilkarska jestem spokojny. Musi tylko troche rytmu meczowego zlapac w sobote.

0

@Lewangoooolsky Ja bym zaryzykowal, i zamiast Ronalda wpuscilbym szybciej Andreasa, wczoraj co prawda dostal tylko 10 min, ale wygladal naprawde solidnie, i bardzo nam sie przyda przy stalych fragmentach gry.

0

@messi 94 Przydalby sie Nico

1

Szkoda, bo z przebiegu meczu i sytuacji bylismy duzo lepsi. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, i za duzo bledow w obronie. Za tydzien jestesmy w stanie wygrac ten final. Fajnie jakby Balde i Lewy wrocil, przyda sie na stale fragmenty, i zastanowilbym sie, czy Christensenowi nie dac wiecej minut bo jego wzrost nam sie przyda.

1

Fajnie, ze Andreas wszedl, mysle, ze nam moze duzo pomoc w koncowce sezonu

0

@Alan_fcbfan Po co? Zaraz będzie dostępny Bernal.

5

Pełna koncentracja, zaangażowanie i gra zespołowa drogą do sukcesu w półfinale. VeB

1

Koncowka polowy, daje nadzieje, ze Arsenal w 2 polowie moze wrocic jeszcze do gry.

4

@Bossmantoja jeszcze byla sytuacja po rzucie roznym, gdzie pilka odbija sie od slupka i Cubarsi byl trzymany "w pol" i nie mogl dojsc do tej pilki, a to spokojnie mogla byc bramka i oczywoscie kolejna kontrowersja, bo tutaj tez karny jak byk

1

@R_da_Souza_Faria Dlatego od poczatku trzeba im zabrac te kosc i i grac swoje :)

0

@Dieselzor w sumie moze cos byc na rzeczy bo trenowal w czapce przed meczem ;), ale bardziej czekam na kilka asyst/bramek w dzisiejszym meczu.

10

W takim razie czekamy jutro na cos specjalnego od Yamala

0

@Lucyffffer1922 Na ten moment to zlepek indywidualnosci, trzeba uwazac na kontry z ich strony, dobrze ustawic u siebie celowniki i powinnismy ten mecz w pelni kontrolowac

1

@kevin77 Dopoki piłka w grze to wszystko jest możliwe. To co wiemy, to że Barca jest drużyną, a Real to zbior indywidualnosci, ktorzy delikatnie mowiąc nie sa w najwyższej formie. Jak bedziemy mieli dobrze ustawione celowniki to ten mecz powinien byc pod nasza kontrola. Oczywiscie, trzeba bedzie uwazac na szybkie kontry Realu, bo to chyba jedyna ich bron w tym momencie.

0

Tak naprawdę na Tryplet to mamy szanse tylko My i PSG, wiec nie ma co się specjalnie napalać i iść krok po kroku. I tak mamy bardzo dobry sezon, a liczymy, ze będzie świetny.

3

Licze na final Barca - Arsenal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?