lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Diablo82 Mysle, ze mecz w pucharze Krola moze byc tym dobrym momentem
0
Tez jestem smutny z powodu wyniku i braku skutecznosci :(. To co mnie cieszy, to to ze potrafiliśmy zdominować Atleti. Zaangazowanie i gra do przodu super, trzeba popracowac nad koncentracja przy kontrach, tych 2 bramek można było spokojnie uniknać, Casado wywala w aut, a Pau czy Martinez trafiaja w pilke i wybijaja na rzut rożny. Mamy w tej młodej drużynie, ogromny potencjał. Odblokować skutecznosc i z nowym rokiem walczymy o wszystko.
1
@Pnog37 Ja bym spojrzal na to z drugiej strony. To pokazuje, ze nie mamy kim zastapic Yamala na skrzydle i szukamy alternatywny w rezerwach tym bardziej, ze rokowania sa dobre, wiec czekamy na debiut w pierwszej druzynie
0
Czekam ma swietny mecz i nasze zwyciestwo
1
Oj, przydałaby się nam taka kreatywna "10"
8
Brakuje koncentracji i skutecznosci w meczach z teoretycznie slabszymi przeciwnikami. Trzeba nad tym popracowac, utrzymac intensywnosc i bedziemy zadowoleni. Druzyna jest mloda, ale ma doswiadczonych zawodnikow,na ktorych w trudniejszych momentach powinno być można liczyc.
0
@Fake69 Marti mnie, ze Yamal od kilku spotkań jest jakis przygaszony. Nie widzę w nim tej iskry, radosci, ciagu na bramke. Doceniam, ze nawet jak jest w ciut gorszej formie, to jest w stanie swoimi podaniami caly czas robic rożnicę.
1
Zabrakło wczoraj lidera, który zdobyłby bramkę. Lewy, Olmo, Kunde, nikt z nich w momencie strzalu, nie obserwowal co sie dzieje przy bramce. Brakuje nam spokoju, który przełożył się wczoraj na 0 skuteczność.
Trzeba chwilę odpoczac, zresetować glowy i w sobote wygrac z Atleti
0
Dzisiaj dobra okazja, zeby zadomowic sie na 2 miejscu w LM. Latwo nie bedzie, ale to przeciez Liga Mistrzow, wiec z pełnym zaangażowaniem i intensywnością po 3 pkt.
0
@ali3gator Nie ma innego wyjscia, zeby wygrywac na poziomie Ligi Mistrzow trzeba grac intensywnie i na taki dzisiaj mecz licze ze strony Barcy
0
@BORO_12 Mysle, ze i jeden i drugi, rozpoczeli ten sezon z czysta karta. Penia wyglada coraz lepiej. Frenkie zagral bardzo dobra polowe na Bernabeu. Flick go widzi codziennie na treningu, wiec na pewno wie co robi. Mnie De Jong tez nie przekonuje, ale tez licze, ze wroci do dobrej formy i bedziemy jeszcze z niego zadowoleni.
1
@novy1899 Na ten moment, jedyna szansa, ze chlopaki po kontuzjach zlapia forme szybciej niz pozniej, i bedziemy w grze w tym sezonie. A po sezonie, jak finanse pozwola to wzmocnienia sie przydadza, oprocz powrotow Ter Stegena i Bernala.
6
Trener dokladnie mowi jak jest. Trzeba ciezko pracowac, zlapac forme po kontuzjach, wiecej walczyc, szybciej grac i bedziemy wtedy zadowoleni
0
Trzeba oddac Betisowi, ze zagrali bardzo dobry mecz i dzisiaj zasluzyli na pkt. Mnie martwi poziom intensywnosci, przez co nie przyspieszamy za czesto akcji i nie kreujemy za duzo sytuacji bramkowych. Faktycznie to wyglada na przemeczenie, tym bardziej trzeba liczyc na szybsze powroty do formy po kontuzjach, zeby to zaczelo lepiej wygladac. De Jong i Gavi caly czas pod forma :(
0
@BORO_12 Na szczescie mamy wiecej dni na odpoczynek i regeneracje miedzy meczami. Z Borussia gramy w srode, a kolejny mecz w LL w niedziele . Przy korzystynym wyniku, rowniez licze, na komplet zmian w 2 polowie.
4
Na galowo, po 3 pkt
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Naszym 1 bramkarzem jest Marc, wiec gdyby byl zdrowy to by gral. Tez mnie ta sytuacja z Wojtkiem i Pena troche miezwi, ale nas nie ma na treningach, wiec nie mamy odpowiednich danych, w jakiej formie jest Wojtek. Ja tam ufam Flickowi, wierze, ze wie co robi z bramkarzem. Zaznaczam, ze chvialbym, zeby bramkarz nam dal cos ekstra - i pomogl wygrac mecze na styku.
0
@niepijpiotrek Ja bym ogolnie dorzuci, brak spokoju. Za duzo w naszej grze nerwowosci, brakuje wykonczenia, mimo murowania przez przeciwnika, powinnismy w tym meczu strzelic pierwsza bramke i ulozyc sobie mecz.
Inakiego jak do tej pory bronilem, ale faktycznie w trudniejszych momentach meczu, fajnie jak bramkarz, da od siebie cos ekstra = obroni sytuacje bramkowa, tego mi brakuje u Peny. We wtorek dalbym szanse Szczesnemu, ktory licze ze, w trudniejszych chwilach da nam gwarancje, na udane intwerencje i pozytywna energie na wygrywanie meczow na styku.
5
@AlphaNumeric Asencio zagral narazie dobre 2-3 mecze, wiec w zadnym wypadku nie można tego porównać z Cubarsim, ktory od dłuższego czasu jest podstawowym zawodnikiem Barcy i reprezentacji Hiszpani.
3
@xavi890 Czy zauważyłeś, ze Pedri w tym sezonie to dobrze przygotowany fizycznie zawodnik? Klub i zawodnik odrobili lekcje i możemy się cieszyć spektakularną grą Perdiego.
0
@pero1983 Brest w Lidze Mistrzów pozytywnie zaskakuje, wiec trzeba zagrać z pełnym zaangażowaniem i wygrać ten niełatwy mecz.
13
@R_da_Souza_Faria Slabsze mecze to normalna sprawa, szczegolnie przy tak młodej kadrze. Czas się skoncentrowac, grac z pełnym zaangażowaniem i bedziemy zadowoleni :). Super, ze wracaja zawodnicy po kontuzjach, co pozwoli nam lepiej rotowac skladem
0
@LOPEZ16 Brakuje ludzi do rotacji, dobrze, ze powoli wraca Araújo, bo w obronie tez juz widac duze oznaki zmeczenia. Ogolnie zagralismy 2 slabsze mecze. Trzeba poczekac na powroty graczy po kontuzjach, trzymac lepsza koncentracje i wrocic na sciezke zwyciestw. Oczywiscie czekamy na zdrowego Yamala.
2
Spróbowałbym Casado, De Jong, Pedri,
Olmo, Lewy, Rapha
5
Wczoraj zabraklo glównie spokoju w grze, ktory powinna nam dac prawidlowo zbobyta bramka przez Lewego. Real musialby wtedy zaryzykowac i rożnie to mogloby sie potoczyc. Nie ma co tez biadolic, bo slabsze mecze od czasu do czasu beda sie zdarzac. To jest normalne. Mamy sporo urazów, wiec trzeba tym dobrze zarzadzać, zeby w kolejnych meczach miec szersza kadre do gry, co dam na wiecej możliwosci do wygrywania meczow na styku. Trzeba rownież oddac Sociedad, ze zagrali bardzo dobry mecz wczoraj.
0
@4Fabregas4 kolego, wiecej szacunku. Mlody sie uparl, widocznie lekarz dal zielone swiatlo i Pau dzisiaj zagra. A Dla De La Fuente brawo za rozsadna decyzje, po meczu w Belgradzie, przyda sie ten dodatkowy tydzien, na zagojenie rany i sciagniecie szwow
0
@milek9722 Jak narazie nie daje szczegolnych powodow, zeby zmienić bramkarza.
5
Zapowiada sie trudny i ciekawy mecz. Jak zagramy swoje, na dużej intensywności to bedzie dobrze i 3 pkt :)
0
@waletpl Przepraszam faktycznie pomyliłem się co najmniej o rok - miałem na myśli granie już w Realu, wiec było bardzo źle ze skutecznością w wieku 18-19 lat :(
1
Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby wyjść na prostą, ale tak jak już tutaj przedmówcy pisali, liczę, że damy radę wszystkich zdrowych zarejestrować :)