lukmrz
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MagdJanko Trzeba przyznac, ze Atleti wyszlo bardzo bojazliwie, szczegolnie mlodzi nie dzwingneli presji (Barios i Simone), za duzo elektrycznosci, za malo dominacji i tylko kontry. Pierwsza polowe bardzo ciezko sie ogladalo. W drugie troche lepszy mecz, Atleti za mocno sie cofnelo, Real troche przycisnal, ale bez wiekszego pomyslu, bramka Makambe dosc przypadkowa. Patrzac na potencjal jaki mamy w drużynie, zjadamy kazdego, wiec trzeba ty tylko przelozyc ma boisku i walczymy o Mistrza w tym sezonie. VeB
1
@4Fabregas4 Jak bedzie taka potrzeba, to wejdzie Ferran, badz spokojny :)
0
@4Fabregas4 Zagraja nawet caly :)
3
Ferran prawdziwy Rekin dzisiaj!
10
@partymaker Stwierdzil tylko fakt o karnym na Kounde, natomiast przyznal tez, ze powinni zagrac lepiej.
2
Problemem tej ligi sa czeste "wielbłądy" sedziowskie. Mozemy, sie licytowac, kto z tego bardziej skorzystal, a kto nie. Tylko, ze to nie rozwiazuje absolutnie problemu. Sedziowie, powinni ponosic wieksza odpowiedzialnosc za podejmowane decyzje. Jak jest gruby wal, jak np. "spalony but w rozmiarze '70' Lewego" z Sociedad to sedzia ma obowiazek sie z tego wytlumaczyc. Jak nie ma odpowiedzialnosci, to nie ma motywacji do podejmowania poprawnych decyzji i kolo sie zamyka, i sie tak krecimy od bledu do kolejnego "wielbłąda"
0
@Joopiter Panowie spokojnie, jest szansa, ze dostanie swoje minuty w czwartek
1
Koniecznie trzeba przyspieszyc gre, wtedy zaczna sie robic dziury i cos wcisniemy. Czas sie przebudzic po przerwie
3
Zaczynamy luty i trzeba zmniejszyc dystans do "Bialych"
7
Pedri to moj ulubiony piłkarz na Świecie. Bardzo skromny, ambitny, niezwykle utalentowany, przewidujacy kilku ruchów do przodu. Prawdziwy lider środka pola. Już nie mogę się doczekać jak wroci Bernal w formie, i odciąży Don Pedriego w defensywie, co pozwoli temu chłopakowi, robić jeszcze większą różnice w ofensywie. Ogolnie widzę wspaniala przyszlosc dla tej mlodej druzyny.
1
W skladzie FCBarca.com, zmieniłbym Gaviego na Fermina, zagrał swietny mecz ostatnio i fajnie jakby dzisiaj to podtrzymal.
3
@YETImaciek Dodałbym do tego pewną dynamike, a mianowicie, Wojtek potrzebuje rytmu, żeby wrocic do topowej formy i pomóc nam w wygrywaniu najwazniejszych meczow. Iniaki moim zdaniem nie daje nam takiej pewnosci, bo jego sufit jest sporo nizej niz u Wojtka.
9
@DonAndrzejos Mozna, pod warunkiem ze 2 razy wygrasz z Realem, wtedy jest bilans na 0. Ale wpadek bylo troche wiecej, wiec musimy sami dobrze punktowac do konca rundy, a Real musi pogubic troche punktow, i wtedy bedzie jeszcze do konca ciekawie.
2
@Nightraider Wczoraj bardzo dyskretny wystep Torre. Moim zdaniem, powinien otrzymywac minuty w CdR, zeby lapac wiecej rytmu.
2
@Tridente2015 Real na pewno potraci pkt, z trudniejszymi rywalami. My musimy skupic sie na sobie i zaczac regularnie wygrywac, i bedzie jeszcze ciekawie.
3
@kejdzi Real pogubi jeszcze punkty, bo faktycznie z lepszymi druzynami maja ogromne problemy. Najwazniejsze, zebysmy my zaczeli regularnie wygrywac w LL i wtedy bedzie do konca ciekawie
1
@Barcatroll Te 5-10% to sa te detale, jak brak koncentracji, skutecznosci i spokoju w niektorych momentach, zeby na koniec wynik sie zgadzal. W zdecydowanej wiekszosci meczow, pilkarsko jestesmy duzo lepsi, niestety nie zawsze zgadzaja sie wyniki w LL. Strata jest spora, ale od jutra czas zaczac wygrywac i gonic czolowke.
0
@4Fabregas4 To prawda, ale zdecydowanie zwiekszaja szanse na 3 pkt. Najwazniejsza jest skutecznosc, ktorej mimo, ze nam wczoraj troche brakowalo, w 2 polowie weszlismy na lepsze tory, i mozemy swietowac 3pkt i awans do 1/8 LM.
5
@4Fabregas4 Chlopie, przestan juz z tym wiecznym narzekaniem i gdybaniem, uczepiles sie tych karnych, ze chyba przesloniaja Ci rzeczywistosc. 74% do 26% posiadanie pilki, Oczekiwane gole 3.63 do 3.34, Okazje 7:6, Strzały 22:10 dla Barcy. Z przebiegu meczu zasluzylismy na 3 pkt, bylismy lepsi, mimo wielu bledow, i wedlug Ciebie "wydrukowanego wyniku" xD
1
@4Fabregas4 Biali, rzadko kiedy robia takie widowiska i strzelaja 5 bramek, wiec w tym aspekcie jest miedzy nami ogromna roznica :)
0
@dawidbudzik no szkoda tych "wielbladow", choc ten karny mocno naciagany. Mnie martwi niestytecznosc, bo mimo fatalnej grze w obronie, tez powinnismy miec co najmniej 3 bramki strzelone. No nic, 45 min, zeby odwrocic ten mecz
0
Glupie bledy, ale razi ta nieskutecznosc, bo pomimo "wielbladow" w obronie nie powinnismy do przerwy przegrywac. No nic, mamy 45 minut zeby nie przegrac tego meczu. Mysle, ze dwie zmiany Frenkie i Fermin/Torre za Casa i Gavi. Wiecej spokoju i nie przegramy tego meczu.
0
@dawidbudzik Jak zagra pewnie i bez błędów w CdR to jest duża szansa, że zagra też w LL/LM.
0
@rodineusz Mimo, ze byl autobus, stworzylismy sobie kilka bardzo dobrych okazji bramkowych, ktore powinnismy wykorzystac i wynik powinien byc co najmniej 2 jak nie 3:1. Zabraklo spokoju i skutecznosci, zeby wygrac ten mecz na zawsze trudnym dla nas terenie
0
@AntiVARdridista Nie doliczałbym tak szybko 3pkt Realowi. Oni w kazdym meczu maja ciezary, wiec dzisiaj remis wcale nie jest wykluczony, co kilka dni temu pokazala przecietnie grajaca Celta.
4
@Lewangoooolsky Barca broni sie poprzez atak. Mi sie to bardzo podoba, bo jesteśmy w stanie zdominować każdego przeciwnika. Przeciez, wczoraj powinnosismy strzelic co najmniej 2-3 bramki z tych sytuacji ktore sobie stworzylismy, nawet z tak dobrze grajacym w defensywie Getafe. W zyciu nie chicałbym grac tak jak Real, bo oni ogolnie graja slabo i ciezko na to patrzec, a zgadzaja sie glownoe tylko wyniki w LL. Nasz styl gry to pełna dominacja przez 90 min, zawodnicy nasi najlepiej sie w tym odnajduja, caly bajer polega na tym, zeby strzelic wiecej bramek niz stracic. Szkoda ze wczoraj i w innych meczach sie nie udalo, ale to przyjdzie z czasem, druzyna jest bardzo mloda, brakuje jeszcze momentami spokoju i skutecznosci. No i zgadzam sie, ze Pena powinien zachowal sie duzo lepiej przy straconej bramce.
0
Szkoda, bo mimo, ze nie potrafimy grać z drużynami które grają antyfutbol to:
1. mieliśmy sporo dobrych sytuacji, żeby strzelìć więcej bramek - zabrakło spokoju i skuteczności.
2. mogliśmy lepiej zachować się przy straconej bramce, obroncy i sam Pena powinien sparować strzal w bok.
3. Moim zdaniem byl faul na Kounde i powinien byc karny
4. Powinno byc wiecej kartek za faule dla Getafe.
Głowy do góry, potencjał był żeby wygrać/przepchnać ten mecz. Trzeba grać swoje i liczyc, ze Atleti i Real tez beda gubic pkt. We wtorek LM, fajnie, jak wygramy po dobrym meczu.
5
Nie powiem, ze nie byłem lekko zaskoczony taka strategia, ale wyszło bardzo fajnie, wiec na pewno takie rozwiazanie moze sie okazac skuteczne w niektorych meczach.
3
Frenky lapie forme chyba, piekny balans i asysta .. Cyrki sobie robia z tymi spalonymi
0
@noface na zyletki