maciej7852
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz ale teraz i to czesto
0
Real kombinuje jak ściągnąć imbape a my w ataku będzie grać z brajtlajtem i de jongiem jaki klub taki perez
0
Powiem wam szczerze że nie czaje tego co to są za ruchy nie mamy na kontrakt Messiego a odchodzi grizi moriba Emerson który miał zostać ten klub to naprawdę robi się jeden wielki syf i śmieć kłamcą laport
0
Czyli my zostaliśmy z depayem i brejtletem bo wiecznie kontuzjowany Dembele i Aguero nie liczę zajeb isty sezon
2
Wiecie co jest ciężkie że on powiedział że zgodził się obniżyć pensje o 50% i powiedzieli mu że to starczy i co kur laporte szczawiu tak się nie traktuje legendy
0
Był se z suarezem na wakacjach źle go potraktowali wziął sprawy w swoje ręce i odszedl
1
O tym Messim już nie mogę czytać miesiąc temu pisali że najbliższe 3 dni będą kluczowe xD
0
Fajnie xd znako
3
Szefie a może zdradzisz czy zostajesz w Barcelonie czy nie bo chyba wypada
0
Pierwszy powodzenia !
0
Pierwszy raz widzę żeby Barca kupowała kogoś za darmo na razie zarząd działa na plus
49
Zasłużył na jeszcze jeden sezon
10
Rudy zaimponiles mi tym sezonem gdybyś końcówkę wytrzymał i wygrał ta ligę to laporte by ci z ręki jadł teraz niestety jest 50 na 50
2
Swoją drogą jakby każda drużyna teraz wygrała wszystko to mecz atletico Barca by decydował czy real ma mistrza wiec lepiej żeby Barca przegrała xD j**** białe szmat***
0
Niestety ale ja nie wierzę wszystko było w waszych rękach dziwne poprostu że real zawsze bardziej zmotywowany od Barcelony..
3
jestem na nie Neymar to cień samego siebie imprezy i głupoty w głowie a nie piłka miał swoje 5 min w Barcelonie odszedł i niech nie wraca judasz
31
Była przerwa nie było rytmu to było widoczne ale ty mi gościu imponujesz
1
@Grubson i że będzie taki młody i tyle gra.
0
@FCBesia tak ale to cały czas real który jest na fali i wiadomo że nikt nie chce przegrać derbow
1
Ja od początku wiedziałem że ten sezon będzie lichy pod względem pucharów i mimo słabej gry widziałem że rudy wprowadza coś nowego kombinowal i wykombinował odrodził busiego z se Jonga zrobił szefa o albie i młodzieży nie wspomnę ale największy sprawdzian to będzie mecz z Realem czy ten system zadziała na wymagających rywali, tak czy siak miło mi się ogląda mecze Barcy (wreszcie) i Jestem za tym żeby dać mu transfery i trochę władzy i będzie tylko lepiej.
20
Gdzie hejterzy którzy go już radem z rudym odsyłali z Barcelony na niektóre rzeczy tniestety trzeba czasu
10
Hahah kocham to jak go ludzie zwalniali zaraz na starcie i pewnie jak ligi nie wygra to dalej będzie pisane że out ludzie taki jest bajzel w Barcelonie że cieszmy się że młodzi grają to nasze teofeum
1
Człowieku powinieneś mieć pretensje do siebie że strzeliłeś jak b klasowiec a nie do sędziego to ty to przegrałeś
0
@Vito9 mimo porażek to Suarez strzela i wykorzystuje sytuację pokazuje to w atletico
0
Gdyby Suarez był i miał tw sytuację co grizman w 1 połowie mecz byłyby wygrany w 45 min
0
nie ma messiego wszystko na plecach grizmana nie zawiedz chlopak!
10
Jakby ludzie decydowali kiedy trenera zmienić to na świecie już by zabrakło szkoleniowców bo po każdym meczu ktoś out a nikt nie patrzyć że rudy nie ma za fajnie bo inni mieli suareza a on ma bringwatera który karnego nawet w bramkę nie trafia następne sezony będą ciężkie przejściowe niech to co się dzieje wokół klubu się unormuje niech dostanie te transfery jakie chce i wtedy można oceniać
0
A Messi co odwalił ?
Widziałem tylko wyrywke bo nie oglądałem meczu on serio se przeszedł koło rywala ?
0
Co z Coutinho tak wgl ?
0
Droga prawo możecie te składy sobie wsadzić ... Rudy i tak wystawi co innego i nas zaskoczy xd