0

Może to ten moment żeby wystawić trochę rezerw i podnieść ich wartości rynkowe przed okienkiem nie ma nic do stracenia, liczę na dembele remis bez problemu .

0

Gdzieś kiedyś ktoś wrzucał na stronę Nike napewno to było i kosztowała 250 euro tyle mogę podpowiedzieć.

2

Wrocilbys to pewnie Neymar też być chciał, przecież ziomka byś nie zostawił.. chyba że się mylę i on w głowie cracka nie mieszał?

1

Królu zapracowales sobie walka i skromnością i szacunkiem do przeciwnika aby teraz moc zadecydować czy chcesz odejść .

0

Ktoś mi powie jak do tego doszło że Messi oddał karnego coutinho czy to była jasna sytuacja?

1

Chcieliście rotację macie ciężki sprawdzian przed rezerwowymi ale mają okazję się pokazać remis bd dobry proszenie płakać po meczu

0

Nie moge czytac tych glupot, jeden mecz nie poszedl i juz chcecie zwlaniac trenera przegralismy dwa mecze w ciagu calego sezonu real sie zachwyca ale gra o jeden puchar i jak nie wygraja tej ligi mistrzow to maga sie nie dostac do nastepnej edycji, my walczymy jeszcze na dwoch frontach niestety nie moglem ogladac calego meczu widzialem tylko 2 polowe i dziwi mnie tylko to ze nie bylo zmian troszke chlopaki byli zmeczeni ale nie powinni odpuszczac i to jest tez wina pilkarzy nie tylko trenera bo byl margines bledu duzy i wyszedl klops, mozna bylo wystawic inny sklad. suareza szybciej zmienic wpuscic demebele no ale trudno przestańcie byc tacy okrutni w swojej ocenie i kibicujcie nawet jak nam nie idzie .

0

Ufam trenerowi ale napewno nie wystawilbym suareza dostanie kartke bo on nie panuje nad soba w niektorych sytuacja a na Atletico by sie przydal..

8

Nie zgodzę się Lucas moze nie robi takich akcji jak Alba ale jest solidny w defensywie

1

Teraz mamy na każdą pozycję dobrego zmiennika :)

0

?????? Dembele jakos tez nie gral tyle czasu i zagral teraz 90, to tak nie dziala przeciez na treningach tez biegaja..

6

nie wiem czy nie bylo lepiej dac Pique odpoczac bo nie moze grac caly czas z bandazami niech sie wykuruje mamy dobrych obroncow poradzimy sobie bez niego przez jakis czas..

1

Dembele musisz cos pokazac to jest twój czas nie zmarnuj tego Valverde jest cierpliwy ale do czasu powodzenia!

0

Ja osobiście w Denisie pokładałem duże nadzieje niestety nie odpalił :/

0

co z Dembele juz nie ma biegunki? ;d

0

Co wy gadacie Getafe grało 5 czy 6 defensywnymi zawodnikami i jeszcze te faule bez kartek a tutaj ludzie panika bo 2 remis zdarza się narazie mamy lidera nie ma co panikować..

0

i teraz czy dojdzie do sytuacji ze Dembele zmieni Paco i zobaczymy MSD
C? :D

0

Wydaje mi sie ze nie warto ryzykowac z Pique niech odpoczywa zeby na Lige mistrzow byl gotow Getafe nie jest wymagajacym rywalem

0

Jedno wiem napewno przed Mina wielka szansa na pokazanie sie nie bedzie kolo niego prawdzwego SO wiec on bedzie dyrygowal a z tego co zauwazylem w meczu z Valencia to lubi to robic :)

0

Można i nawet trzeba ale nie przesadzajmy.

0

Mina dziekuje bogu, moze powinien zostac księdzem nie pilkarze.? oO Wczoraj chlopak wszedl na chwile a juz dyrygowal obrona jakby gral od poczatku w Barcelonie zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

Paulinho za gomesa ogólnie wkurza mnie to bo chciałbym zobaczyć Coutinho przez 90 min żeby ocenić jego występ bo meczu na wodzie nie wliczam ale ufam Valverde vamos.

2

Nie mieliście nigdy nic z palcem albo coś ? Niby nieprzeszkadza ale jak starasz się go chronić to zawsze w niego dostaniesz, się grało za młodego nawet z złamanym obojczykiem byle w domu nie siedzieć

0

Nie piszą nic o Dembele to raczej z Valencia nie będzie gotowy dobrze wnioskuje?

5

myslisz ze Semedo jako nominalny prawy zagra dobrze na srodku, lepiej od Miny ktory co prawda nie zna ligi ale gra na tej pozycji?

0

Mina będzie miał swoje 5 min. Dembele już będzie gotowy na ten mecz?

22

Coutinho wcieli sie w role Messiego propsik

0

Liczę że Coutinho zagra całe 90 min żeby było szol ale ufam Valverde.

1

Widziałem filmik ze Dembele już trenuje redakcja nic o tym nie piszę czyżby się obijali ? :)

0

Jak na te minuty ktore dostal to swoje zrobil. Poczekalbym na jego pierwsze 90 minut i ocenil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?