maciej7852
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten ty wie co robi szykuje się dużo męczy rotuje a że ma czym.kazdy indywidualnie cos pokazuje niestety jako drużyna to już gorzej.
Vamos
1
A co powiedział po meczu z Realem ?
Wydaje mi się że porażka z Realem to nie tylko jego wina chłop robi co może mamy młodych do rze rozwijających się graczy ale trzeba czasu..
0
@Bartex to ogladalismy inny mecz messi duzo strat pilek procz polozenia ramosa nie widzialem nic udanego
2
Słaby real jeszcze słabsza Barca która chce wjechać do bramki dobry dest i dr Jong tak mi się wydaje lenglet spokojny w obronie niestety dał karnego bez sensu wydaje mi się że Messi był do zmiany i ogólnie zmiany za późno..
2
kazdy sklad jaki wystawi rudy mi sie podoba bo jest w nim cos ciekawego i kazdy zawodnik moze cos wniesc
0
@caminero ciekawe słowa
2
Brawo lepiej wzmocnić bezpośredniego rywala za frajer niż sprzedać i zarobić..
0
Dembele może odpalić byle głowa mu się poukładała w meczu z Sevilla by zrobił różnice trener nie chciał go wpuścić bo pewnie myślałem że odejdzie
3
Moim zdaniem w meczu z Sevilla powinien wejść Dembele za grizmana bo zrobiłby może jakaś solową akcje i by coś było .
1
@rubbishartur słucham co cię gryzie byczku ?
30
Transfer jeszcze nie ogłoszony a gościu już ma numer w klubie . Paranoja
14
A pamiętam jak przyszedł do nas umtiti był kolosem na obronie ale niestety nie zdecydował się na operację i kolano go wykończyło ..
0
@rumilas no ale jeżeli ma taką wizję no to tak musi być jeżeli będzie słaby sezon to pewnie kibice go zjedzą za to jeżeli będzie dobry każdy zapomni
0
Widać wizja trenera nie skreśla nikogo najpierw chce zobaczyć ich w akcji a potem wykluczać jeszcze jeden słaby mecz bussiego i już w 1wszym składzie nie wyjdzie przy jego takiej formie jeszcze zdarzyły go sprzedać do tartaku xD
0
Buzi na twoim miejscu zacząłbym grać bo okienko jeszcze otwarte może wieczysta ?
0
@fenix1983 jest tak jak mówisz ale poprostu chciałbym ich zobaczyć w akcji
2
Bez rewolucji ale skoro ma taką wizję trener to ufam mu narazie ale liczylem na kogoś z trójki Pedro trincao dembele
0
@El dominatore ok tak byczq +1
0
Puiga widziałbym w ajaxie jeśli sam zawodnik by się zdecydował odejść tam by jego talentu nie zmarnowali jeszcze fajniej by było jakby dało puiga 17ml za desta
0
Bo to jest tak obiecali nam rewolucję czyli transfery jak rynek jest otwarty to się to fajnie czyta ale w pewnym momencie już ma się tego dość i mogłoby okienko się już zamknąć ale z kolei potem nie będzie co czytać więc i tak czy siak bez sensu XD
Bo ta nasza redakcja chyba informacje z zakrętek Tymbarku ma te newsy XD
1
Komentarz usunięty
2
Czas jego już w Barcelonie się skończył pewnie by pograł jeszcze na jakimś poziomie ale niestety rewolucja musiała nadejść mam trochę ciary bo naprawdę dał nam wiele i nie lubię jak gracz z taka historia odchodzi ale cóż .
0
@Tobi23 no nie przesadzaj ty w ajaxie zapewne nie grasz ale ta masz rację dziele to prze 2 co zobaczyłem ale i tak przyjemne dla oka :(
0
Nie oglądałem go w meczu ale zobaczyłem filmik na YT to jest możliwe że prawy obrońca ma taki drybling wiem że holanenderska lina to nie hiszpańska ale fajnie to wygląda.
Mamy trochę młodzieży Pedro trincao fati szkoda trochę puiga ale wygląda to fajnie
1
@DamianPSV to jest takie łapanie za słówka jestem poprostu fanem od urodzenia i poprostu mnie to boli..
0
Z tego klubu zrobili pośmiewisko tymi transferami serce mnie boli co zrobili z mojej Barcelony
0
Zdaje sobie sprawę że semedo nie że był słaby tylko chyba nie pasował do Barcelony ale czuję że stracimy na tym przez ten brak DNA barcelony
0
Tak się robi biznesy
5
Ta jedenasta się prawie nie różni co trener tak naprawdę to nic nowego ..
7
Rudy taki im da wycisk że przed końcem sezonu święte krowy same. Era chciały odejść