0

Kocham takie posty, coś w stylu kto umarł ten nie żyje ????

40

I git Bartek i twoja pseudo rewolucja wypiera... :)

11

On do tego Interu przybywa codziennie nie szkoda mi hajsu na bilety ?????

3

@KibicBarcy84 masz rację ale na rezerwowego to on za dużo zarabia tu o to chodzi

0

Jest kur... dramat jak ma być rewolucja jak nikt nie odchodzi albo trener ma wizję i znowu zarząd się wpierd... Albo nie wiem bo ktoś z świętych krów musi odejść !!

42

Fajnie lepiej dać 25 za depaya niż za lauturo 90 który nie jest wart 40

0

@Budyn374 streamsworld

0

Zmiany pełną parą widze

1

@Riguelme tyłu zawodników miało odejść a odszedł jak narazie rakitic który może jakiś super nie był ale na boisku walczył a nasz drewniany busqets jeszcze jest do lasu z nim

4

@Riguelme nie bo depay to tylko jakieś 20ml a lauturo to jakieś 70 i jest jak dla mnie przereklamowany więc przy ewentualnym nie wypale nie tracimy tyle :)

9

Zobaczycie że z tego pjanica będziemy najbardziej zadowoleni szkoda że przyszedł tutaj tak pozno

4

Trener chce tych piłkarzy bo ma wizję i zarząd powinien mu tych piłkarzy sprowadzić bo o ma być rewolucja a co do kibiców no to sory ale co do transferów mamy mało do gadania :)

2

Może mnie ktoś naprowadzi ale jeśli dobrze śledzę strone to był artykuł w którym rudy mówił że grizmann będzie 9 a teraz Martinez ma przyjść bo Suarez odchodzi a on nie chciał być zmiennikiem ? To teraz będzie albo grizmann znowu nie na 9 tylko gdzieś tam gdzie mu nie idzie ? Bo wydaje mi się że francuz zjada martineza na śniadanie na 9

0

@Hiroshima może meczem z Bayernem ?

7

Kiedy te treningi z rudym i niech sprawa się zaczniemy z Messim wyjaśniać bo już to męczy ci co mają odejść niech odchodzą żeby nie było tylko gatki szmatki

5

Boli czytanie komentarzy tych ameb którzy niestety są fanami tego klubu bo Messi dał więcej temu klubowi niż samym klub i nawet Messi w najgorszej formie jest lepszy niż każdy inny i napewno lepiej mieć go w składzie niż nie. Stracimy ikonę i pozycję jako klub bo skończymy jak Milan bo od czasów rządu Bartka tylko Luis Enrique był trenerem który coś potrafił dać zespołowi nie wiadomo jak z rudym ale ma bardzo ciężko start.

0

Messi jesteś królem Barcelony ty to Barcelona nie chcę żebyś odchodził ale nie rób cyrku jak neymar

0

Powinno być tak że a suaraz już zaraz będzie stary to nasz klub powinien szukać napastnika który go zastąpi i żeby to na początku ten nowy będzie zmiennikiem a potem na odwrót tym sposobem nasz nowy zawodnik staje się lepszy bo Suarez kiedyś był najlepszy .

0

A ten trincao miał już prezentacje ?

4

Nasza redakcja się obija dzisiaj

1

Tak apropo czy musimy sprzedawać ? Można przecież na ławkę odstawić to sami będą chcieli odejść jeśli mają ambicje przecież na ataku może być grizmann Dembele Messi ewentualnie jak Coutinho wróci to Coutinho Dembele griezmann jeszcze fati jest opcji jest wiele wiadomo ktoś musi odejść to napewno i jeden musi przyjść ale zobaczymy

2

Czekam na jakieś konkretne decyzje . Kiedy pierwszy trening z nowym trenerem ?

0

@FCB_Vito4 zgadzam się lucho i jego odpowiedzi na konferencji były najlepsze chciało się to czytać nie pucował się ????

0

Szkoda że to nie lucho ale powodzenia ratuj nas

4

Ja powiem tak nie winie setina za całą klęskę bo to w głównej mierze szatnia i zarząd już pisałem wcześniej jedyny trener który nas może uratować to lucho! Dać mu wolna rękę co do kadry i naprawdę chłop zrobi robotę tiki taka już nie wróci drużyny potrafią na to grać lucho był uniwersalny te kontry były nasze wtedy zabojcze

2

Nie znam go osobiście nie wiem jakie miał osiągnięcia ale jedyny kandydat aktualnie jaki według mnie byłby najlepszy to Luis Enrique typ ma jaja i potrafi Messiego nawet na ławce postawić dać mu wolna rękę w dobrze sztabu i transferów i było by dobrze

0

Lubię tą stronę fani tej drużynie są tak głupi jak ten zarząd każdego trenera byście zwolnili był Ernesto nie było gry ale wygrywaliśmy z jakimś ogorkami jak przyszedł setiem każdy mówił że dobry kandydat bo DNA Barcelony nikt prócz Guardioli żaden trener nie ma DNA... Zresztą on nie wróci liczę LUCHO który odbuduje ten zespół bo tam nie było klepania bez sensu piłka była fajna gra z kontry bo tak się teraz gra !!

0

Dobrze sezonu nie zaczął a już skończył xd

0

Wiadomo kiedy moskito dostanie zielone światło ?

1

Nie znam tego trenera ale powiem wam że brakuje mi Lusia Enrique co my wtedy graliśmy to aż łezka w oku.

No i z chęcią zobaczyłbym Pepa bo on wie co to widowiskowa gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?