3

wiem ze on zna sie lepiej i ufam ale dla widowiska obejrzal bym coutinho a nie widala ktory wiecznie oddaje pilke do pobliskiego kolegi.

0

Lepszych chyba nie mogło być :)

0

Też pytam ??15 znakow

3

Co do alby to było takie 50/50 ale sędzia taki nie bardzo za protesty odrazu kartka śmiech na sali

0

Wiem, widze nikt nie zauważył w tym sarkazmu...

3

Strona szybka jak explorer sklad byl juz podany godzine temu.
Ale licze na na wygrana bo postawielm xD bardziej bym widzial Coutinho niz vidala ktory tylko potrafi oddac pilke do pobliskiego kolegi..

0

Kurde czy tylko mi Mina przypomina gościa z gta sa ? xd

1

czyli jak juz numerek dostal to jest szansa ze jutro zagra? ;d

0

A coutinho zagra jutro?

0

Dzieki za gre i powodzenia !

0

Serio coutinho będzie gotów na czwartek?

0

Tak chodziło mi o to dopieszczone podanie a nie porównanie 1:1 Andres jest jedyny.

0

Moze to nie jest gosciu pokroju Iniest. Ale na szacunek za walke i zostawianie serca na boisku szacunek sie nalezy. Za kadencji lucho jak byl gorszy sezon to juz byly komentarze typu sprzedac. A moim zdaniem jest to gosciu ktory wykonuje brudna robote i chyba nikomu nie zaszedl za skore, skromny dobry grajek

0

Coutinho kiedy będzie mógł grać?

2

ale o co chodzi ?

0

a Mina czemu nie dostaje powolany sa jakies powody czy poprostu decyzja trenera?

0

Na Komunie Swięta dostalem jego koszulke od tego czasu jestem z Barcelona. Dzieki mistrzu.

0

Mam nadzieje ze Dembe pokaze to samo co z Celta ta szybkosc jego jest mega

0

Dlaczego te kontuzje nie zdarzylm się napgladac dembele bo kontuzja teraz on liczyłem (marzyłem) że wejdzie na chwilę z celtą ale trudno poczekam
Vamos

0

noo ja wiem o co chodzi tylko zobacz ilu mamy pomocnikow i tych co wymieniliscie to odejda praktycznie za darmo a cos trzeba chyba zarobic nie ?

0

pewnie by tak bylo

0

to teraz kto na wylocie Rakieta?

0

Czekam na FICHADO latem tez juz byl w drodze juz mial grac i co czekalem do ostatnej minuty okienka i lipa takze na spokojnie

0

Się okaże ernesto to mądry trener napewno ma plan

0

Atak hakerski pewnie

0

Wadowice w ten transfer teraz przecież Liverpool gra w lidze mistrzów a w Barcelonie on już nie zagra zostaje mu liga i puchar zrezygnuje z najlepszych rozgrywek że grać u nas?

2

Czemu tak jest że kto był uważany za dobrego przychodzi do nas za 20 teraz zaczol grać i nawet na jakimś poziomie to ma odejść za 10?

0

Wygląda jak CJ z grą

4

zobaczymy co Valverde wymysli teoretycznie najtrudniejszy sprawdzian tego sezonu, wiadomo jeszcze real ale te druzyny trener zna bardzo dobrze

1

Barca jak negocjuje obniżenie to pewnie że 80ml zappaca, każdy nas wysysa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?