0

potwierdzam patrzac na mecz Deulofeu z Valencia to naprawde czekam jeszcze bardziej

0

ale pique z juve zagral dobrze wiec moze sie odbudowywuje ;d

1

Paulinho na skrzydle ? Wadpie

0

ale co z semedo no goscia sie tak dobrze oglada a tu andre gomoes

0

To sie go na ogladalem

1

Gość ma coś w sobie tylko jest tak chudziutki że boję się że cielini może go Masakrować ;/

3

Gest z dembele ktoś powie do czego to nawiązuje?

0

Mi się wydaje że dembele nie zagra od 1wszej minuty

0

Po co ta gadka że napewno jeszcze jeden zawodnik zawita moze nawet dwóch a wyszło że zodyn xd

1

Serii byłby dobra opcja ale odpada juz

0

Jak nie on to kto ?

0

Ten gościu mówił że jeden transfer napewno jeszcze będzie chyba słów na wiatr nie rzucił ?

0

Mogą do dziś do 12

0

Ktoś mi powie do kiedy Barca na czas na kupno,okienko jest do 12?

1

Dlaczego ściągamy takich starych zawodników za taką kasę, potem takie drewna nikt nie chce i tracimy 80% ceny . Tutaj więcej komentarzy niż pod postem o Dembele

0

telefon i jego slownik. co nie zmienia faktu ze dobrze napisalem. :>

0

O ile dobrze pamiętam za licho i Neymar graliśmy też skontry więc szybkość się przyda

3

Ogolnie to widzialem tylko go na YT z najlepszych akcjii ale gosciu kupil mnie tym wywiadem. Naprawde szkoda goscia moze twoje i moje marzenie sie spelni i zobaczymy cie w koszulce FcB .
POWODZENIA

18

Oby to byla prawda... Umtitti i Dignie pomoga mu sie odnalesc Messi nauczy go grac VAMOS

0

ja PIER______D nie wiem dlaczego wchodze na ta strone moze mysle ze wkoncu bedzie jakies potwierdzone info a tu od 2 tygodni spekulacje my jestesmy Barca a nikt nie chce unas grac wtf?

1

nie wiem co jest gorsze czy kontuzja pistolero czy prezentacja Paulinho xD

0

Uszczypnie mnie ktoś proszę. Tak bardzo chciałem dembele a tu ten emeryt i to jeszcze za taką kasę? Co się odpierdala

1

no dobra no to top3 ale czy to wazne mysle ze kazdy by chcial sie uczyc od najlepszego na swiecie pilkarza

1

Ogolnie jezelibylbym trenerem to nie spodobalo mi sie to. ale gosciu chce grac w Najelepszej druzynie na swiecie i klub jeszcze ogranicza mu odejscie to wydaje mi sie ze dobrze zrobil bo trzeba isc za marzeniami i wydaje mi sie ze szybko by sie zaklimatyzowalo bo mamy przeciez umtitiego i dignie

7

brawo za ta wypowiedz naprawde szacunek

0

Nie wiem jak gra widziales tylko na yt Jakies filmiki a nie moge go oceniac z pojedynczych akcji jak ogolnie on wyglada w 90 minutach bardziej na + czy -?

0

kurde niech juz kogos kupia nie tylko pisza kogo barcelona by nie chciala...

0

tylko zeby nie byl caly czas kontuzjowany

0

mimo ze nurek to i tak bedzie mi go brakowalo nie ma juz tridente i tej radosci z gry, zobaczymy jak wydamy te pieniadze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?