maciej7852
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potwierdzam patrzac na mecz Deulofeu z Valencia to naprawde czekam jeszcze bardziej
0
ale pique z juve zagral dobrze wiec moze sie odbudowywuje ;d
1
Paulinho na skrzydle ? Wadpie
0
https://www.facebook.com/Chriseriksen8i/?hc_ref=ARSf4bI8-jOei_uGMLrqf7EAjkCIRDDPm23CIOqCOQXPIYBrWUKR7zXUqOIdZVBinJA ktos mi powie co to jest fejk konto czy jak?
0
ale co z semedo no goscia sie tak dobrze oglada a tu andre gomoes
0
To sie go na ogladalem
1
Gość ma coś w sobie tylko jest tak chudziutki że boję się że cielini może go Masakrować ;/
3
Gest z dembele ktoś powie do czego to nawiązuje?
0
Mi się wydaje że dembele nie zagra od 1wszej minuty
0
Po co ta gadka że napewno jeszcze jeden zawodnik zawita moze nawet dwóch a wyszło że zodyn xd
1
Serii byłby dobra opcja ale odpada juz
0
Jak nie on to kto ?
0
Ten gościu mówił że jeden transfer napewno jeszcze będzie chyba słów na wiatr nie rzucił ?
0
Mogą do dziś do 12
0
Ktoś mi powie do kiedy Barca na czas na kupno,okienko jest do 12?
1
Dlaczego ściągamy takich starych zawodników za taką kasę, potem takie drewna nikt nie chce i tracimy 80% ceny . Tutaj więcej komentarzy niż pod postem o Dembele
0
telefon i jego slownik. co nie zmienia faktu ze dobrze napisalem. :>
0
O ile dobrze pamiętam za licho i Neymar graliśmy też skontry więc szybkość się przyda
3
Ogolnie to widzialem tylko go na YT z najlepszych akcjii ale gosciu kupil mnie tym wywiadem. Naprawde szkoda goscia moze twoje i moje marzenie sie spelni i zobaczymy cie w koszulce FcB .
POWODZENIA
18
Oby to byla prawda... Umtitti i Dignie pomoga mu sie odnalesc Messi nauczy go grac VAMOS
0
ja PIER______D nie wiem dlaczego wchodze na ta strone moze mysle ze wkoncu bedzie jakies potwierdzone info a tu od 2 tygodni spekulacje my jestesmy Barca a nikt nie chce unas grac wtf?
1
nie wiem co jest gorsze czy kontuzja pistolero czy prezentacja Paulinho xD
0
Uszczypnie mnie ktoś proszę. Tak bardzo chciałem dembele a tu ten emeryt i to jeszcze za taką kasę? Co się odpierdala
1
no dobra no to top3 ale czy to wazne mysle ze kazdy by chcial sie uczyc od najlepszego na swiecie pilkarza
1
Ogolnie jezelibylbym trenerem to nie spodobalo mi sie to. ale gosciu chce grac w Najelepszej druzynie na swiecie i klub jeszcze ogranicza mu odejscie to wydaje mi sie ze dobrze zrobil bo trzeba isc za marzeniami i wydaje mi sie ze szybko by sie zaklimatyzowalo bo mamy przeciez umtitiego i dignie
7
brawo za ta wypowiedz naprawde szacunek
0
Nie wiem jak gra widziales tylko na yt Jakies filmiki a nie moge go oceniac z pojedynczych akcji jak ogolnie on wyglada w 90 minutach bardziej na + czy -?
0
kurde niech juz kogos kupia nie tylko pisza kogo barcelona by nie chciala...
0
tylko zeby nie byl caly czas kontuzjowany
0
mimo ze nurek to i tak bedzie mi go brakowalo nie ma juz tridente i tej radosci z gry, zobaczymy jak wydamy te pieniadze .