madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
super nam poszlo !!!!!
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllll messi moja mmordeczkooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!awawawawawawawawawaw
0
no to 2 połowa powodzenia skarby;***
0
Sinux
tak samo było z davidem villa ,, wszyscy na niego cisneli ze taki słaby i wgl ze ma juz sobie odejsc a jak strzelil gola to odrazu o moj zbawiciel i wgl takie teksty david na pierwszych stronach gazet teraz tak bedzie z alexisem ze o niech wejdzie alexis ,,,,, i tak dalej ,,,ps hejty mnie nie bolą!!!!
0
owszem sa w slabej formie ,,pewnie przez trenera,,, nie wiadomo dlaczego tak sie zmienili... ale napewno sie poprawia ,,, jak narazie jest gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll!!!!!!
0
widze ze mamy tutaj hejtera albo jakiegos kolo za realem skoro lubi sobie stawiac tyle minusow pod rzad .... wezcie go jakos usuncie z tad bo nawet nie powinno byc czegos takiego mi zablokowali 2 razy kato za przeklniecie a jemu za ciagle minusowanie nie ??????? a barca według mnie gra dobrze bo sa lepsze statysty niz z realem wiec git
0
jak obstawiacie ??? myslicie ze sie podciagna ... JA WIERZE ze sie UDA>>>.
0
awwww.tak malo brakowalo do brameczki
0
hmmm. nie jestem pewna czy go teraz wezmą bo narazie im chyba zalezy na bramkarzu,, ale neymar??? nw dobry jest fajny dribling ale to nie to...
0
ja ide spac dobranoc dzieki za mily wieczur jestescie super kocham was !!!! visca el barca
0
a ja bede mowic ze arbiter był przekupiony nawet jak bedziecie mnie minusowac moglismy miec wiecej goli gdyby nie arbiter
0
wiecie co ten tekst jest spoko odwołuje sie nawet1.Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.
Dumę w sercu masz, bo chcesz walczyć i wygrywać.
Ulice dobrze znasz, bo na macie dobrze śmigasz.
W życiu twardo stawiasz czoła.
Gdy wyzwanie stawia ci poprzeczkę.
Kolejny raz stajesz twarzą w twarz.
W bójkach masz też długi staż.
Lecz pewnosci nie masz, czy będzie to wygrana.
Jedno jest pewne przegrana będzie katem
Ruszaj się i myśl
Wygrywaj i przegrywaj
Jak potrafi się bić
Szybki Boss w półdystansie
Zejdź niżej na parter
Silnie energicznie
Z zasadami i technicznie
w własnym stylu
To mistrzostwo
Chcesz zaprzeczyć to pokaż mi miłość
Bracie Siostro
Gdy ja codziennie z życiem walczyć muszę
Jak kolejna rundę przetrwać nieustannie się uczę
Bo uczyć się chce!
Życie jest życiem
Raz na wolce, a raz w klatce
Są zasady w każdej walce
Szybkie ciosy presja, rzuty
Nie uchwycisz oddasz punkty
Nie klep w matę any many my z tematem
W ostaniej rundzie tuż przed gongiem
Tuż przed czasem
Z resztkami tchu idę do przodu twardo
Schowany za swą gardą
Schowany za swą gardą do meczu
0
Cały stadion
Podnosi krzyk
Jesteśmy bordowo granatowi
Nieważne skąd pochodzimy
Czy z północy, czy z południa
Ale zgadzamy się, zgadzamy się
Flaga nas łączy
Bordowo granatowi na wietrze
Waleczny krzyk
Mamy imię i każdy je zna:
Barca, Barca, Barca
Gracze
Fani
Razem stajemy się silniejsi, coraz silniejsi
Przez wiele lat pełnych wysiłku i starań
Strzeliliśmy wiele goli
I to zostało pokazane
I to zostało pokazane
Nikt nas nie pokona
Bordowo granatowi na wietrze...
0
ONI NIE POWINNI SIE CIESZYC NA NASZYM CAMP NOU NIECH NAM TU NIE BRUDZA IDZCIE SOBIE JUZ Z TAD (REAL Z CAMP NOU)
0
koniec dziekuje WAM za fajne komentarze i wiare w barce jstescie zajebistymi kibicami szacun dla WAS
0
i znowu hymn barcy !!!
0
0
jak sie jaram ze pepe dostał wpirdol oni go nie cierpia !!!!! nie lubie go !!!!! szmata
0
0
widzieliscie mine XAVIEGO jaki on byl zalamany?
0
wierni po porazce i dumni po zwyciestwie TO JA
0
0
ktoz rzucił praca hehe
0
tak villa gra
0
ja od poczatku nie lubilam tito plakalam za guardiola i przyznam sie do tego bez bicia
0
te cyfry powinny byc na odwrot panowie
0
UWAGA chce przeprosic valdesa za to że mowiłam ze słabo broni ..... pinto zjebał sprawe jak nic a mialam co do niego nadzieje jeszcze w szkole sie załozylam z kumplem ze im dojebjemy nie chce isc jutro szkoly masakra u mnie wklasie jestem jedyna za barca spoko nie to sie jutro naslucham ;>
0
nie no zajebiscie !!!! pinto wypierdalaj
0
panie pawelm panie tez tu są ;>
0
nie musisz przepraszac ja placze od 5 minut najwazniejszy mecz a dali dupy