0

super nam poszlo !!!!!

0

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllll messi moja mmordeczkooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!awawawawawawawawawaw

0

no to 2 połowa powodzenia skarby;***

0

Sinux
tak samo było z davidem villa ,, wszyscy na niego cisneli ze taki słaby i wgl ze ma juz sobie odejsc a jak strzelil gola to odrazu o moj zbawiciel i wgl takie teksty david na pierwszych stronach gazet teraz tak bedzie z alexisem ze o niech wejdzie alexis ,,,,, i tak dalej ,,,ps hejty mnie nie bolą!!!!

0

owszem sa w slabej formie ,,pewnie przez trenera,,, nie wiadomo dlaczego tak sie zmienili... ale napewno sie poprawia ,,, jak narazie jest gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll!!!!!!

0

widze ze mamy tutaj hejtera albo jakiegos kolo za realem skoro lubi sobie stawiac tyle minusow pod rzad .... wezcie go jakos usuncie z tad bo nawet nie powinno byc czegos takiego mi zablokowali 2 razy kato za przeklniecie a jemu za ciagle minusowanie nie ??????? a barca według mnie gra dobrze bo sa lepsze statysty niz z realem wiec git

0

jak obstawiacie ??? myslicie ze sie podciagna ... JA WIERZE ze sie UDA>>>.

0

awwww.tak malo brakowalo do brameczki

0

hmmm. nie jestem pewna czy go teraz wezmą bo narazie im chyba zalezy na bramkarzu,, ale neymar??? nw dobry jest fajny dribling ale to nie to...

0

ja ide spac dobranoc dzieki za mily wieczur jestescie super kocham was !!!! visca el barca

0

a ja bede mowic ze arbiter był przekupiony nawet jak bedziecie mnie minusowac moglismy miec wiecej goli gdyby nie arbiter

0

wiecie co ten tekst jest spoko odwołuje sie nawet1.Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.
Dumę w sercu masz, bo chcesz walczyć i wygrywać.
Ulice dobrze znasz, bo na macie dobrze śmigasz.
W życiu twardo stawiasz czoła.
Gdy wyzwanie stawia ci poprzeczkę.
Kolejny raz stajesz twarzą w twarz.
W bójkach masz też długi staż.
Lecz pewnosci nie masz, czy będzie to wygrana.
Jedno jest pewne przegrana będzie katem

Ruszaj się i myśl
Wygrywaj i przegrywaj
Jak potrafi się bić
Szybki Boss w półdystansie
Zejdź niżej na parter
Silnie energicznie
Z zasadami i technicznie
w własnym stylu
To mistrzostwo
Chcesz zaprzeczyć to pokaż mi miłość
Bracie Siostro
Gdy ja codziennie z życiem walczyć muszę
Jak kolejna rundę przetrwać nieustannie się uczę
Bo uczyć się chce!
Życie jest życiem
Raz na wolce, a raz w klatce
Są zasady w każdej walce
Szybkie ciosy presja, rzuty
Nie uchwycisz oddasz punkty
Nie klep w matę any many my z tematem
W ostaniej rundzie tuż przed gongiem
Tuż przed czasem
Z resztkami tchu idę do przodu twardo
Schowany za swą gardą
Schowany za swą gardą do meczu

0

Cały stadion
Podnosi krzyk
Jesteśmy bordowo granatowi
Nieważne skąd pochodzimy
Czy z północy, czy z południa
Ale zgadzamy się, zgadzamy się
Flaga nas łączy
Bordowo granatowi na wietrze
Waleczny krzyk
Mamy imię i każdy je zna:
Barca, Barca, Barca
Gracze
Fani
Razem stajemy się silniejsi, coraz silniejsi
Przez wiele lat pełnych wysiłku i starań
Strzeliliśmy wiele goli
I to zostało pokazane
I to zostało pokazane
Nikt nas nie pokona
Bordowo granatowi na wietrze...

0

ONI NIE POWINNI SIE CIESZYC NA NASZYM CAMP NOU NIECH NAM TU NIE BRUDZA IDZCIE SOBIE JUZ Z TAD (REAL Z CAMP NOU)

0

koniec dziekuje WAM za fajne komentarze i wiare w barce jstescie zajebistymi kibicami szacun dla WAS

0

i znowu hymn barcy !!!

0

0

jak sie jaram ze pepe dostał wpirdol oni go nie cierpia !!!!! nie lubie go !!!!! szmata

0

0

widzieliscie mine XAVIEGO jaki on byl zalamany?

0

wierni po porazce i dumni po zwyciestwie TO JA

0

0

ktoz rzucił praca hehe

0

tak villa gra

0

ja od poczatku nie lubilam tito plakalam za guardiola i przyznam sie do tego bez bicia

0

te cyfry powinny byc na odwrot panowie

0

UWAGA chce przeprosic valdesa za to że mowiłam ze słabo broni ..... pinto zjebał sprawe jak nic a mialam co do niego nadzieje jeszcze w szkole sie załozylam z kumplem ze im dojebjemy nie chce isc jutro szkoly masakra u mnie wklasie jestem jedyna za barca spoko nie to sie jutro naslucham ;>

0

nie no zajebiscie !!!! pinto wypierdalaj

0

panie pawelm panie tez tu są ;>

0

nie musisz przepraszac ja placze od 5 minut najwazniejszy mecz a dali dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?