madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akcja davida mowilam ze jest zajebisty
0
narazie idzie dobrze messi macany przez jednego na srodku boiska;D
0
dobra akcja byla teraz ahhh obyy tak dalej
0
dobry meczyk
0
no to zaczynamy
0
slaba strona ale jest mecz
0
http://vipracing-5a.blogspot.com.es/2013/02/vipracing5.html
0
tello dobrze strzela z boku ma dobrego i celnego kopa a alexis robi takie podniecenie pod bramkom i i tak nie trafia :) prosze wytłumaczenie dla aresa
0
wygramy jak nic
0
dzisiaj jestesmy na camp nou nie ma co sie martwic;))
0
wedlug mnie on sie nie potrafi skupic jak za bardzo sie denerwuje (valdes)
0
jakby messi nie gral to wygrana by nam przeszla kolo nosa bo on to przeciez la pulga
0
valdes na bramce ostatnio mu cos nie szlo ciekawe jak dzisiaj
0
tello jest dobry racja on tez powinien wejsc gdzies tak w 50 albo 60 minucie moim zdaniem zalezy jeszcze jak bedzie im szlo...
0
tylko mogl byc xavi
0
dobry sklad?? malo powiedziane super sklad o tak!!
0
o tak villa bedzie dobry mecz
0
nie ma guardioli oto wytlumaczenie
0
Andoni Zubizarreta w towarzystwie Narcisa Julii i Alberta Valentina udali się do Nowego Jorku, aby omówić z Vilanovą plany na nadchodzący sezon. Delegacja z Barcy pozostanie w Ameryce przez dwa dni.
Wizyta Zubizarrety w Stanach Zjednoczonych na pewno nie poszła na marne. Już wiadomo, kogo Barca będzie chciała pozyskać w nadchodzącym sezonie. Vilanova określił już podobno plan działania na 2013 rok. Po powrocie z Nowego Jorku Zubizarreta ma spotkać się z Sandro Rosellem i Josepem Maria Bartomeu, aby przekazać informacje uzyskane od Tito oraz zacząć pracę nad nowymi ustaleniami.
Prezes i wiceprezes klubu powinni postarać się, aby w jak największym stopniu zrealizować plany pierwszego trenera zespołu i podjąć najlepsze w związku z tym decyzje. Rosell i Bartomeu będą musieli umiejętnie połączyć kwestie ekonomiczne z obecną sytuacją w klubie.
0
ej no te minusy nie potrzebne grrr.rrrr.rrrr...;
0
oby byl taki co ma doswiadczenie i dobra opinie
0
0
0
0
0
0
I CO TU CHCIEC WIECEJ TRENER TEZ DOBRY
0
BARCA TO NAJLEPSZA DRUZYNA KTORA ZNAM A KIBICUJE IM JUZ PARE LADNYCH LAT I MAM ZAMIAR DO KONCA IM KIBICOWAC, DOBRZE GRAJA MAJA PRZYSTOJNYCH PILKARZY
0
nie zapominajcie ze mamy jeszcze pinto bo tak sie rozpisaliscie ze masakra nie ogarniam... a ten mattia perin nie jest troche dla nas za mlody ?
0
wierzy poprawka