0

akcja davida mowilam ze jest zajebisty

0

narazie idzie dobrze messi macany przez jednego na srodku boiska;D

0

dobra akcja byla teraz ahhh obyy tak dalej

0

dobry meczyk

0

no to zaczynamy

0

slaba strona ale jest mecz

0

tello dobrze strzela z boku ma dobrego i celnego kopa a alexis robi takie podniecenie pod bramkom i i tak nie trafia :) prosze wytłumaczenie dla aresa

0

wygramy jak nic

0

dzisiaj jestesmy na camp nou nie ma co sie martwic;))

0

wedlug mnie on sie nie potrafi skupic jak za bardzo sie denerwuje (valdes)

0

jakby messi nie gral to wygrana by nam przeszla kolo nosa bo on to przeciez la pulga

0

valdes na bramce ostatnio mu cos nie szlo ciekawe jak dzisiaj

0

tello jest dobry racja on tez powinien wejsc gdzies tak w 50 albo 60 minucie moim zdaniem zalezy jeszcze jak bedzie im szlo...

0

tylko mogl byc xavi

0

dobry sklad?? malo powiedziane super sklad o tak!!

0

o tak villa bedzie dobry mecz

0

nie ma guardioli oto wytlumaczenie

0

Andoni Zubizarreta w towarzystwie Narcisa Julii i Alberta Valentina udali się do Nowego Jorku, aby omówić z Vilanovą plany na nadchodzący sezon. Delegacja z Barcy pozostanie w Ameryce przez dwa dni.

Wizyta Zubizarrety w Stanach Zjednoczonych na pewno nie poszła na marne. Już wiadomo, kogo Barca będzie chciała pozyskać w nadchodzącym sezonie. Vilanova określił już podobno plan działania na 2013 rok. Po powrocie z Nowego Jorku Zubizarreta ma spotkać się z Sandro Rosellem i Josepem Maria Bartomeu, aby przekazać informacje uzyskane od Tito oraz zacząć pracę nad nowymi ustaleniami.

Prezes i wiceprezes klubu powinni postarać się, aby w jak największym stopniu zrealizować plany pierwszego trenera zespołu i podjąć najlepsze w związku z tym decyzje. Rosell i Bartomeu będą musieli umiejętnie połączyć kwestie ekonomiczne z obecną sytuacją w klubie.

0

ej no te minusy nie potrzebne grrr.rrrr.rrrr...;

0

oby byl taki co ma doswiadczenie i dobra opinie

0

vicente guaita

0

pepe reina

0

stekelenburg

0

0

0

I CO TU CHCIEC WIECEJ TRENER TEZ DOBRY

0

BARCA TO NAJLEPSZA DRUZYNA KTORA ZNAM A KIBICUJE IM JUZ PARE LADNYCH LAT I MAM ZAMIAR DO KONCA IM KIBICOWAC, DOBRZE GRAJA MAJA PRZYSTOJNYCH PILKARZY

0

nie zapominajcie ze mamy jeszcze pinto bo tak sie rozpisaliscie ze masakra nie ogarniam... a ten mattia perin nie jest troche dla nas za mlody ?

0

wierzy poprawka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?