madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale bez przesady z takim ciskaniem oni i tak pewnie nawet nie widza tych kmentarzy ale bez przesady barca jest dobra poprostu kazdy ma swoje zle chwile w zyciu ludzie
0
wierni po porazce; wy ich tak cisniecie masakra moze odrazu powiedzcie ze juz im nie kibicujecie bo przegrywaja niektore mecze
dumni po zwycieswie ; jaracie sie tak i wgl. a jacy z was kibice (nie kazdego mam na mysli)
0
wierni po porazce i dumni po zwyciestwie ciekawe kto z was jest taki skoro sa tu komentarze typu co za druzyna ... jakto co to barca !!!albo koniec z barcy i wy sie nazywacie kibicami ???? aha spoko
0
teraz trener ich pocisnie hehe na boisku ledwo sie trzymal siebie a co dopiero w satni hehe
0
jak juz mowilam valdes se nie radzi a jakis colo mowi ze nie spk
0
japierdole jak tak mozna >???? golll???? nieeeeeeeeeeeeeeeeee???
0
sracie sie na ville ktory jest stary mial zlamany piszczel i kamienie w nerkach czy gdzie tam a zobaczcie jak gra messi ktory zawsze taki zajebisty i wgl a rbi z siebie wieksza ciote ...
0
http://vipracing-5a.blogspot.com.es/2013/02/vipracing5.html
0
tta juz minelo 36 minut i jest 0;0
0
boze co on robi(messi)ten rekord go chyba wykonczyl
0
i wolny messi nie zjeb tego
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... zabije sie masakra coo to za mecz
0
ej no to byl glupifaul i latwy do zauwazenia
0
akcje sie gubia zawsze pod bramka gdy moze byc taki super gool ja tego nie kumam
0
faul byl
0
http://vipracing-5a.blogspot.com.es/2013/02/vipracing5.html
0
vipracing-5: VipRacing5
zobacz to
0
taki fajny gool mogl byc
0
ja tu placze przez messiego 2 raz
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
ahhhh zajebista akcja tak malo brakowalo
0
20 minuta i 0;0
0
valdes zajebiscie
i kontra
0
glupi murr messi moglo byc lepiej
0
no widzsz i gdzie byl ???? nie ma za co oby gol
0
ladna akcja i wolny
0
jest taki maly szary krzyzyk sama szukalam nie calkiem w roku tak 2 cm od rogu... i meczyk
0
i kontra
ciekawe co z tego bedzie
0
z lewej strony malu szary krzyzyk jest i mecz ogladasz
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm