0

ale bez przesady z takim ciskaniem oni i tak pewnie nawet nie widza tych kmentarzy ale bez przesady barca jest dobra poprostu kazdy ma swoje zle chwile w zyciu ludzie

0

wierni po porazce; wy ich tak cisniecie masakra moze odrazu powiedzcie ze juz im nie kibicujecie bo przegrywaja niektore mecze
dumni po zwycieswie ; jaracie sie tak i wgl. a jacy z was kibice (nie kazdego mam na mysli)

0

wierni po porazce i dumni po zwyciestwie ciekawe kto z was jest taki skoro sa tu komentarze typu co za druzyna ... jakto co to barca !!!albo koniec z barcy i wy sie nazywacie kibicami ???? aha spoko

0

teraz trener ich pocisnie hehe na boisku ledwo sie trzymal siebie a co dopiero w satni hehe

0

jak juz mowilam valdes se nie radzi a jakis colo mowi ze nie spk

0

japierdole jak tak mozna >???? golll???? nieeeeeeeeeeeeeeeeee???

0

sracie sie na ville ktory jest stary mial zlamany piszczel i kamienie w nerkach czy gdzie tam a zobaczcie jak gra messi ktory zawsze taki zajebisty i wgl a rbi z siebie wieksza ciote ...

0

tta juz minelo 36 minut i jest 0;0

0

boze co on robi(messi)ten rekord go chyba wykonczyl

0

i wolny messi nie zjeb tego

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... zabije sie masakra coo to za mecz

0

ej no to byl glupifaul i latwy do zauwazenia

0

akcje sie gubia zawsze pod bramka gdy moze byc taki super gool ja tego nie kumam

0

faul byl

0

vipracing-5: VipRacing5
zobacz to

0

taki fajny gool mogl byc

0

ja tu placze przez messiego 2 raz

0

0

ahhhh zajebista akcja tak malo brakowalo

0

20 minuta i 0;0

0

valdes zajebiscie
i kontra

0

glupi murr messi moglo byc lepiej

0

no widzsz i gdzie byl ???? nie ma za co oby gol

0

ladna akcja i wolny

0

jest taki maly szary krzyzyk sama szukalam nie calkiem w roku tak 2 cm od rogu... i meczyk

0

i kontra
ciekawe co z tego bedzie

0

z lewej strony malu szary krzyzyk jest i mecz ogladasz

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?