madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
logiczne ze wygramy przeciez to kazdy wie kto w nich wiezy
0
colo musi byc niezle nadziany ,,, i jeszcze ten wiek to juz chyba zabytek barcy hehehe sto lat ,,,, a nie sory dwiescie lat ;>
0
on jest dobry wedlug mnie ale szkoda ze odchodzi ,,,,:( DZIEKUJEMY ZA PIEKNE MECZE VIKTOR
0
MILION SERC JEDNO BICIE BARCELONA PONAD ZYCIE !!!!!!!
0
David Villa, który w poniedziałek został przyjęty do szpitala w Barcelonie z powodu kolki nerkowej, został zwolniony ze szpitala we wtorek i teraz odpoczywa w domu.
0
0
0
ok trzeba to ogarnac ja nie przepadam za songiem ale mam dla niego szacunek bo w miare dobrze gra ale denerwuje mnie to ze zrabal duzo akcji przy ktorych mogly byc ladne gole oto moje zdanie elo
0
smacznego
0
logiczne ze go pobijemy, zreszta oni nie musza sie o to martwic bo sa najlepsi dla mnie nie liczy sie to ze musza wygrywac bo ja ich kocham za to jacy sa a nie za to ze wygrywaja chociaz za to tez ich kocham bo kibicuje sie w biedzie i nie tylko !
0
kichublaugrana dobra uwaga ;)
0
wedlug mnie SONG to strata kasy!!
0
ALEXIS rzadzi hehe MESSI rzadzi BARCA rzadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
załamie się jak coś wyjdzie nie tak , to jest mój ulubiony piłkarz w barcelonie ja nie wierze no zawsze cos musi sie jemu stac ;(
0
wdlg mnie song tu jest zbedny
0
polecam strone http://soundcloud.com/sound88-1/malgorzata-c-fuck-this-bitches. lajkucie
0
te wzory bardziej pomaranczowa sperma xdd chociaz gdyby przymknąc oko....
0
DAVID VILLA
0
a wiecie czemu wiekszosc go lubi przez ten jego taniec do ai se eu te pego jasne fajny film ale bez przesady .... mozecie minusowac ale ja widzialam jak on gra bogiem nie jest ,,,jest dobry ale nie na barce
0
alexis jest za dobry zeby odesc niech wywala quence on malo robi a najlepiej songa tylko stracili kase....
0
jak Villa wyleci to klub sie rozleci takie moje zdanie ,,,,, wedlug mnie na marne kupili Songa bo przez niego jest duzo wolnych dla drugiej druzyny i ja go nie cierpie a jak nie song to napewno nie david villa bo on jest moim mistrzem....mozecie mnie minusowac ale ja mam swoje zdanie Villa rzadzi
0
gdyby david villa odzyskal dawna forme to by trafial jeden za drugim bo on ma to cos .....
0
powiem wam tyle ze Pinto by obronil te gole ale gdyby celtic nie mial tak dobrego bramkarza bysmy prowadzili co najmniej 4 golami heh i jestem z nich dumna bo wedlug mnie bardzo ladnie zagrali ,, prawdziwy kibic jest prawdziwy gdy wspiera upadajaca druzyne a nie taki ktory jest za nia bo jest najlepsza''
0
super