madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem co jest gorsze horror MAMA ktory ogladałam dziś czy ten mecz
0
nie ma karnego a to identyczna sytuacja jak z karnym dla realu
0
Shadow_Man gdybym mogła dałabym ci plusa ;>
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest moj men wszedł
0
ja placze jprd ;
0
wow iniesta jaki zajebisty trick
0
a ja jestem ciekawa co byscie zrobili jakby villa spieprzył czy byscie sie na niego sadzili ?
0
znowu kartka dla barcy hahahaha
0
ja tez sie darłam hehe
0
nieee kur***
0
oooooooooo wolny wow i wziąl kartke co to mu sie stało
0
i nasi jak fauluja to kartki dziwne hmm ciekawe czeu ? a juz wiem sedzia kalosz dostał troche premi
0
i oczywiscie nie ma faulu
0
0
a na trybunach słychac glosno BARCa!!!
0
o jej znowu real wolny niespodziewałam sie tego
0
wkoncu cos nasi zrobili
0
pazdzioch lepszy ..
0
nie no naprawde super mecz ;< jprd masakra
0
jprd Fabregas
0
dobrze ze spalony
0
heh Messi trzy potkniecia ale pilke utrzymał hehe
0
Gdyby był guardiola ...
0
i co panstwo real nie dostana kartki oj;, jprd mowie wam sedzia dostał troche w reke i real sie cieszy!!!
0
drugi biedak tez bedzie plakac ??? oni mnie wkurzaja co za aktorzy
0
pan wazny został zfaulowany o biedny moze zacznie plakac
0
dobra akcja
0
on go popchnął i to widac
0
sedzia kalosz !!!
0
sedzia jest przekupiony przez real jak nic co za lajza