0

nie wiem co jest gorsze horror MAMA ktory ogladałam dziś czy ten mecz

0

nie ma karnego a to identyczna sytuacja jak z karnym dla realu

0

Shadow_Man gdybym mogła dałabym ci plusa ;>

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest moj men wszedł

0

ja placze jprd ;

0

wow iniesta jaki zajebisty trick

0

a ja jestem ciekawa co byscie zrobili jakby villa spieprzył czy byscie sie na niego sadzili ?

0

znowu kartka dla barcy hahahaha

0

ja tez sie darłam hehe

0

nieee kur***

0

oooooooooo wolny wow i wziąl kartke co to mu sie stało

0

i nasi jak fauluja to kartki dziwne hmm ciekawe czeu ? a juz wiem sedzia kalosz dostał troche premi

0

i oczywiscie nie ma faulu

0

0

a na trybunach słychac glosno BARCa!!!

0

o jej znowu real wolny niespodziewałam sie tego

0

wkoncu cos nasi zrobili

0

pazdzioch lepszy ..

0

nie no naprawde super mecz ;< jprd masakra

0

jprd Fabregas

0

dobrze ze spalony

0

heh Messi trzy potkniecia ale pilke utrzymał hehe

0

Gdyby był guardiola ...

0

i co panstwo real nie dostana kartki oj;, jprd mowie wam sedzia dostał troche w reke i real sie cieszy!!!

0

drugi biedak tez bedzie plakac ??? oni mnie wkurzaja co za aktorzy

0

pan wazny został zfaulowany o biedny moze zacznie plakac

0

dobra akcja

0

on go popchnął i to widac

0

sedzia kalosz !!!

0

sedzia jest przekupiony przez real jak nic co za lajza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?