madziafcb
Dołączył/a: listopad 2012
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sory ze przeklełam ale sie wkurzyłam ,,,,
0
0
nieeeeee
0
0
nieeeeeeeeeeeee
0
faul!!!! jest trzymamm kciuki
0
aj tam ,,rodzice'' jestem na nich zła temu ;> ale dobrze nam idzie narazie ale sie boje ;>
0
mam ale starzy mnie chca puscic bo cos ogladaja a ja meczu nie odpuszcze
0
macie linka
prosze
0
xsavier tez tak obstawiam
0
hej znacie dobre linki na mecz bo ja mam pare ale mi scinaja a ja musze widziec mecz a tv zajete ;< pomocy barca wygra
0
mamy nawet szanse jak nie ma casilllasa bo nie jestem tego taka pewna ze ten drugi jest jakis super bramkarz a ja ciagle powtarzam DAMY RADE!
0
zrobimy protest niwiem jak ale ... o mam pomysł ale to i tak nie wypali ale fajnie by było zebralibysmy sie wszyscy w jednym miescie np. w Warszawie na jakimś placu i tam by sie cos zdziałało wiem ze to nie ma sensuale gdyby david villa to zobaczył byłoby mu miło mi sie takie coś marzy ....oby zagrał dzisiaj chocoaz na 20 minut;)
0
ile obstawiacie??? ja moze 1:0 albo 2:1 dla nas ....ale nie mam pewności
ja a naszych wiierze
0
troche słabo ale ok damy rade wierze w naszych
0
po co wy minusujecie skoro ja tylko zapytalam o sklad realu wy zamiast odpowiedziec ...masakra odpowie mi ktos???bo pewnie w barcie bedzie messi moze tello alexis, pique,valdes,moze david,a dalej nw kogo by tu jeszcze zaproponowac
0
znacie sklad realu na jutro????z kim bd walczyc na boisku hehe prosze o odpowiedzi ;>
0
bo wazne jest to ze barca jtrzyma sie kupy
0
WIEM ZE MAM CAPSLOCKA O TO CHODZI XDddd...
0
NIE DZIS TYLKO WCZORAJ JUZ JEST NIEDZIEL LUDZIE
0
NA REAL?? REAL TAKI SLABY W TYM ROKU MASAKRA ZOBACZCIE SOBIE NA TABELE COS CIENKO IM IDZIE !!! DAMY RADE Z REALEM BADZMY DOBREJ MYSLI
0
DZISIAJ SONG NIE FAULOWAL HEHE
0
NO TAK WIADOMO
0
BRAVO!!
0
AGHHHHHHRRR.
0
I TELLO NA NASZYCH EKRANACH
0
ROZNY
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
http://vipracing-5a.blogspot.com.es/2013/02/vipracing5.html
0
WOLNY!!!!! TRZYMAMY KCIKI!!