mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Wiesz żyjemy w epoce informacji i wszystko można napisać a potem i tak ludzie zapomną.
1
Tak swoją drogą to skąd macie pewność, że nikt z całej realowej śmietanki nie poleciał ani nie leci do Paryża?
0
@tbas Zależy jak na to patrzeć u nas początkowo też były niemal same ochy i achy na temat UE dopiero ostatnie lata to mocne odejście od kwestii gospodarczych w stronę ideologii klimatycznej oraz seksualnej.
0
@Eto'o9 R10 Serio nie wyczułeś ironii...
0
Komentarz usunięty
0
Dobre meczycho Islandia vs Turcja
0
@MesQueUnClub_87 No dobrze ale te drużyny też byś zaliczył do średniaków plus minus jak my?
0
@MesQueUnClub_87 Mam tutaj na myśli średniak taki typowy niewybijający się ponad normę, mocny średniak czyli bliżej mu do topu, czy taki średniak naciągany; słabeusz ,który podciągnął swój poziom.
0
@MesQueUnClub_87 No dobra z Danią mnie trochę poniosło. Możesz też nie zgodzić się co do Szwajcarii czy nawet Chorwacji ale wiedz, że grono średniaków i to nie tylko w piłce nożnej zawsze jedt szerokie.
0
@MesQueUnClub_87 Wymieniłeś 6 drużyn ,które według Ciebie są słabsze od nas a gdybyś mógł to pewnie dałbyś i więcej więc chyba na tle Europy aż tacy słabi nie jesteśmy.
0
@MesQueUnClub_87 Chorwację i Danie dałbym do potęg a Szwajcarię do kategorii średniak plus nawet kusząc się o potęgę dla nich.
1
@MesQueUnClub_87 Może wymienione przez Ciebie Szwajcaria, Dania i Chorwacja nie są średniakami: półka lub pół półki wyżej. Ja uważam, że drużyna, która regularnie gra ciol z tym jak ale gra na Euro i Mundialach mie jest słaba.
0
@MessiForeverTheBest Bez przesady słaba drużyna i kwalifikuje się nakazdy wielki turniej w ostatniej dekadzie. Ja wiem, że nasze wyniki dalekie są od oczekiwań ale ludzie. Słabą drużyną to jest Estonia czy Azerbejdżan, które przegrywają wszystko jak leci. My jesteśmy zwykłym średniakiem i tyle.
0
Nie nie Nie nie nie
0
@lukaszbrk kogokolwiek innego
3
Dawidowicz i Betoniarek w obronie i wszystko wiadome.
0
@Ghostface no jakoś dziwnym trafem ruscy sportowcy sluza często w armii zabijając Ukraińców.
0
@JohnnySilverhand Zdecydowanie nie, brakować kogo ma mi brakować morderców, zbrodniarzy ,którzy już czysto sportowo często słyną z dopingu. Tak odnośnie twojej wypowiedzi to ,że raz byli w półfinale Euro i raz w 1/4 mundialu to nie znaczy często.
0
@TheNekro94 Leon Zawodowiec oraz Król Lew także wyszły na świat w 1994 roku. Być może też najlepszy mundial piłkarski w historii - USA 94 ale to już kwestia na osobną dyskusje.
0
@Murazor Nooo byłby dobry aby zastąpić Lewego. Ukrainiec jest Rocznik 1997 więc 9 lat mniej niż Lewusek. Chociaż takim moim faworytem w kwestii zastepienia Lewego byłby Słoweniec Ṣ̌eṣ̌ko.
1
@MesQueUnClub_87 Ja się zastanawiam czy ludzie tacy jak ten kierowca to cokolwiek mają w mózgownicy. Wie doskonale, że jest pijany jak but I wsiada za kółko narażając wiele innych niewinny h osób na utratę zdrowia/życia.
1
Co do Roque to pomyśleć, że za podobną cenę można byłoby mieć Dovbyka...
12
Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barçy ... no przecież to brzmi jak marzenie dla każdego polskiego Cule w tym dla mnie samego ????????????????
1
@betonito Dokładnie top 5 czy też top 7 lig w Europie a reszta to Przepaść przez wielkie P. Nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić.
1
@wojopancer Nie lubię repki Czech. Wynika to osobistych doświadczeń z tym narodem i ogólnie dziwnym przekonaniem panującym w Polsce na ich temat, że jacy to oni są wspaniali. Dlatego bardzo cieszył mnie ich słaby występ na Euro 2024.
0
@JordiAlbion Czyli nasz nowy bramkarz wspiera Ukrainę bo jego żona pochodzi z tego kraju.
0
@Eto'o9 R10 Skąd wiesz ,że wspiera Izrael?
1
Ciutat esportiwa xD, mogłaby się bardziej postarać ta reporterka z wymową.
1
@Jarek_psikuta Dla nich podobnie jak wielu innych narodowości ś oraz sz zlewają się w ten sam dźwięk. Biorąc pod uwagę ,że w jego nazwisku jest jeszcze cz oraz ę to stawiam coś w stylu szezni.
0
@abram3k ta sceneria średnio mi wygląda na Barcelone