mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Tego nie wiedziałem, czyli jego wina.
0
@tbas Doliczył 8 minut co było zdecydowaną przesadą. 6 czy nawet 7 by spokojnie styknęło.
0
@Gaz Bo mundial ma w sobie to coś.
0
@barcelonaLM No i fajnie, ja dużo bardziej wolę jak do ćwierćfinału czy półfinału dochodzą tego typu drużyny. Dla nich to jest aż ćwierćfinał i sukces po ,którym naród jest dumny. Dla takiej Francji, Anglii czy Hiszpanii to tylko ćwierćfinał o ,którym i tak nikt nie będzie pamiętać. Na pewno nie w formie pozytywnej.
0
@Michael24 Idź i podziękuj sędziemu z Holandii ,ktory się do tego przyczynił
0
@FcPortoFan1999 Prawdę powiedziawszy to nie wygrali żadnego meczu więc też tak średnio.
1
@Chaoss Albo do kuci jako to po ich niemu
0
Jeśli utrzyma się obecny stan rzeczy kto będzie na drugim miejscu; Słowenia czy Dania ?
0
@sergio5 Dlatego ja jestem za tym aby wprowadzić coś takiego jak w ręcznej. Przerwa w grze zegar zatrzymywany i potem nie ma gadania, że za dużo doliczył, za mało.
1
@sergio5 Ma rację 6 czy 7 minut by styknęło.
0
Nie będę jakoś mocno zdziwniony jeśli jedynym elementem scenariusza jaki zapewni Chorwatom dalszą grę a jaki braknie będzie postawa dzisiejsza Anglii południowo wrotowca. Szykuje się słabiutki mecz tak myślę. Chociaż ja jako wierny kibic Chorwatów i tak jestem już pogodzony z niepowodzeniem mojej drużyny na tym turnieju i nie łudzę się na żadne tam szczęście.
0
@Herato Zgadza się, chociaż na Euro 2008 też odpadli po grupie.
3
Przy okazji potwierdziło się, że Francuzi ostatnich meczów grupowych na dużych turniejach nie lubią wygrywać.
2024 1 -1 Polska
2022 0-1 Tunezja
2021 2-2 Portugalia
2018 0-0 Dania
2016 0-0 Szwajcaria
2014 0-0 Ekwador
2012 0-2 Szwecja
2010 1-2 RPA
2008 0-2 Włochy
Dopiero 2006 rok to wygrana 2-0 przeciwko Togo
1
Fakty są takie ,że my strzeliliśmy 3 bramki i jesteśmy ostatni a Francuzi 2 i są drudzy.
0
@lntrowertyk czyli niemal jak mistrzowie
0
@Danny Gaucho Tak swoją drogą czy w dorosłej drużynie Barçy kiedykolwiek grał jakiś Japończyk?
1
@Encore Już nawet nie Hiszpanie ale tracąc gole w doliczonym czasie z Albanią i Włochami; dając sobie wypuścić z rąk 6 punktów kryminał. Mnie jako i wiernego kibica to bardzo boli.
0
@FcPortoFan1999 Ja poza Chorwacji to najbardziej kibicuje Hiszpanii i Ukrainie. Generalnie trzymam też kciuki za wszystkie drużyny zza tzw. ,,żelaznej kurtyny" (wyjątkiem są tutaj Czechy ,których nie trawie ni w ząb)
0
@FcPortoFan1999 widzisz mądry Polak czy też Chorwat po szkodzie.
0
@FcPortoFan1999 Tak swoją drogą widzę, że nie lubisz Chorwacji. Jakim reprezentacjom kibicujesz na tym Euro ?
1
@FcPortoFan1999 Wtedy co ciekawe bramkę na wagę awansu z Turcją stracili w ostatnich sekundach meczu - 122 minuta.
0
@FcPortoFan1999 Polska to najpierw musiałaby wyjść z grupy kolego aby można w ogóle było mówić o dogrywce
0
@Gitarkafcb Nie no bez przesady Modrić to ta sama półka co Iniesta. Obaj gracze cechowali się w najlepszych latach świetną techniką, dynamiką, wizją gry czy strzałami z dystansu. Osiągnięcia klubowe i w pewnym sensie reprezentacyjne się zgadzają u obu panów.
0
@FcPortoFan1999 Klątwę to ja walnąłem jak wytłumaczyłem dziewczynie ,że ostatnio Chorwaci stracili gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry. Dalej sobie pluję w brodę.
0
@FcPortoFan1999 Od ćwierćfinału z Turcją w 2008 roku na Euro.
0
@Kamiloza91 W 2004 roku na euro Szwedzi i Duńczycy w ostatniej kolejce fazy grupowej umówili się między sobą na remis 2-2 aby na pewno oboje awansować i wyrzucić tym samym Włochów z turnieju.
1
@KrychaFCB Argumentów aby być kibicem jakiejś drużyny i ją wspierać jest cała masa. Gdyby kibicowano tylko tym grającym najładniej Chelsea, Atletico czy kluby z Włoch nie miałyby tyłu kibiców. Myślę, że jednym z głównych powodów jest fakt, że Chorwaci w trudnych momentach (może niekoniecznie teraz w 2024) pokazywali charakter i wolę walki i biegali do upadłego.Dodatkowo wymień mi ile krajów słowiańskich poza Chorwacją w ostatnich latach odnosiło poważne piłkarskie sukcesy? Ja sobie nie przypominam zbyt dużo. Niektórych może też tak jak mnie nudzić dominacja tych zadufanych narodów z Europy Zachodniej.
0
@FcPortoFan1999 Akurat w Lidze Narodów to przegrali w karnych z Hiszpanią.
4
@tbas Oczywiście tyle ,że Słowianie południowi.
1
@Damian11 Za to ludzie cieszą się jak dalej przechodzą Niemcy. Gdzie tutaj logika.