mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To może najbliższy mecz będzie bardziej wyrównany; Włosi co jak co ale często się męczą z niżej notowanymi drużynami
0
@tristan87 Lionfield tego nie lubi XDD
1
@kigani a to co jest zakaz takiego grania. Hiszpania też grała karne z Marokiem i Rosją i uwaliła xD
2
Póki co to mało wyrównane to Euro xDD
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Z tymi czarnymi koniami to najczęściej jest tak ,że te typowane drużyny na czarne konie najczęściej dają ciała. Patrz na Turcje 3 lata temu czy Serbię na ostatnim mundialu. W rzeczywistości czarnym koniem okazuje się zupełnie inna drużyna xD
5
Póki co obie reprezentacje zaskakują. Węgrzy negatywnie: dużo nerwowości, niedokładności i brak spokoju w ich grze aż boli. Natomiast nie sądziłem ,że będąca pod formą Szwajcaria tak mądrze i w zasadzie bezbłędnie zagra pierwsze 45 minut.
1
A niektórzy się dziwili jak Szkocja była przez wielu skazywana na pożarcie. Przecież ta repka to nic ze sobą nie prezentuje ani nigdy nie prezentowała. Ani finezji, ani szybkości, utrzymywania się przy piłce, wszystko takie jakby elektryczne nerwowe. Jak dla mnie to skończą jak Turcja trzy lata temu czyli 0 punktów i bilans bramkowy mocno na minusie.
0
Zaczynamy zaczynamy
0
@fart Ja wątpię w to. U nich w zasadzie zawsze po sukcesie na Euro/ Mundialu następuje sería słabych lub średnich jak na nich potencjał występów. Plus 3 lata temu z dużo mocniejszym składem wygrali Euro ale w fazie pucharowej grali po prostu kiepsko i wzięli doświadczeniem kilka reprezentacji.
Co do czarnych koni to jestem wręcz przekonany ,że ktoś z trójki: Węgry, Ukraina, Austria dużo osiągnie na turnieju. Może nie koniecznie wygrana ale myślę, że każda z tych drużyn ma potencjał aby dojść tak do półfinału.
0
@13th Trudna grupa i może bramek i braknąć.
0
@DonAndresFCB ja w Szkocję całkowicie nie wierze. Nigdy ta repka ani grą ani wynikami mnie nie przekonywała. Taki typowy brytyjski toporny futbol. Dodatkowo mam wrażenie, że na nich ciągle jest bardzi duza presja aby nie być gorszym od Anglii. Co jak widać nie bardzo im służyło i służy.
0
@Kgorecki2500 oby, oby
1
Ja grupy na Euro widzę następująco:
A
1. Niemcy
2. Węgry
3. Szwajcaria
4. Szkocja
B
1. Chorwacja
2. Hiszpania
3. Włochy
4. Albania
C
1. Anglia
2. Słowenia
3. Dania
4. Serbia
D
1. Francja
2. Austria
3. Holandia
4. Polska
E
1. Ukraina
2. Belgia
3. Słowacja
4. Rumunia
F
1. Portugalia
2. Turcja
3. Gruzja
4. Czechy
Z trzecich miejsc awansują: Włochy, Dania, Słowacja i Gruzja.
Wiem ,że dla niektórych może to być lekko przekombinowne ale prawda jest taka ,że na każdym Euro/ Mundialu mamy do czynienia z niespodziankami/sensacjami tymi pozytywnymi i tymi negatywnymi również.
0
@Sysia11 jeśli uważasz ,że taka Ukraina jest słabą drużyną to okej. Chyba skończę na tym tą dyskusje.
0
@Sysia11 Francja w tym meczu grała w mocno rezerwowym składzie. Dania nie grała w grupie z Kostaryką. Co do Japonii to zgoda. Natomiast wiedz, że futbol to nie matematyka ,że skoro potencjalnie słabszy pokonuje lepszego to automatycznie jest lepszy niż inny potencjalnie słabszy zespół.
Z resztą skąd ta pewność, że chociażby taka Słowenia nie osiągnięcia dobrego wyniku na tym Euro.
2
@Sysia11 W ramach sprostowania. Nazywają się Mistrzostwa Świata nie dlatego ,że grają tam najlepsze drużyny (chociaż to w sporej mierze się pokrywa) ale dlatego, że grają tam zespoły że wszystkich kontynentów.
0
@Sysia11 czyli na ME grają najlepsze drużyny z Europy tak jak wskazuje ich nazwa.
0
@Sysia11 a z jakiego wzoru to wyliczyłaś?
0
@Sysia11 hmmmm porównaj sobie może liczbę realnych zaznaczam realnych kandydatów do zwycięstwa ne tegorocznym Euro i CA
Hiszpania, Francja, Anglia, Portugalia, Niemcy, do tego wciąż jak najbardziej możliwe choć mniej prawdopodbne może być wygrana: Włoch, Belgii, Chorwacji, czy Holandii. Nie wspominając, że drużyny takie jak Węgry, Ukraina czy Austria mogą naprawdę sporo na tym turnieju namieszać (może niekoniecznie wygrać) ale np taki ćwierćfinał czy półfinał jest spokojnie w ich zasięgu
Na CA realnie w walce o wygrana na ten moment liczą się tylko; Argentyna, Urugwaj, Kolumbia i Brazylia. Więc chyba widzisz różnice.
0
@Sysia11 a czemu akurat porównujesz do tych drużyn. Równie dobrze można zestawić przytoczone przez Ciebie Słowenię, Rumunie, czy Gruzję z takim Iranem, Kostaryką czy Tunezja. A ich jak pogrzebiemy nawet niedawno w historii mundialu znajdziemy jeszcze ciekawsze kwiatki. Prawda jest taka czy Ci się to podoba czy nie ,że Europa prezentuje jako ogół zdecydowanie najwyższy poziom( nie licząc reprezentacji piekarzy i listonoszów)
Bodajże Xavi w ,którymś z wywiadów sam wyznał, że dużo trudniej Hiszpanii z jego czasów było wygrać Euro niż mundial.
0
@JordiAlbion czyli 50/50
1
Tak w ramach przypomnienia Eden Hazard i jego kariera w RM
0
@FabianekMrozek o tym samym myślałem
3
Douglas 1 tryplet > Real 0 xDDD
5
Jest mi po prostu bardzo smutno. Mieliśmy szanse na osiągnięcie sukcesu w Lidze Mistrzów a tutaj taka klapa.
2
@FcPortoFan1999 Czyli trochę jak na ostatnim mundialu w meczu przeciwko z Portugalią. Wtedy też gol w doliczonym czasie gry dał Korei Południowej awans. Autorem gola w obu przypadkach był ten sam piłkarz Hwan Hee Chan
0
@MesQueUnClub96 nie przesadzałbym aż tak bardzo. Wówczas mieliśmy lepszy skład jak i tamte porażki skutkowały bezpośrednimi odpadnięciami z pucharów. Myślę, że nawet gdybyśmy dzisiaj wygrali to i tak nie byłby to przełomowy moment po ,którym Barça weszła by na odpowiednie tory.
1
Tak swoją drogą pena to z hiszpańskiego znaczy kara albo szkoda więc wiecie ...
1
Tu jest juuuuż PRZESADA
1
No to nie pozostaje nic innego jak pełna pompa na LM i LL hue hue hue. A tak na poważnie to szkoda najbardziej tych sytuacji Yamala, mógł zamknąć mecz przy remisie.