2

@Janiama 3-1 dla Francji niestety

0

@Antimadridista_WR to jeden bardzo dobry mecz czyni zawodnika Top?

0

Moim zdaniem warto wspomnieć ,że każda repka strzeliła przynajmniej 1 bramkę i przynajmniej 1 straciła.

1

@Janiama Brazylia Kamerun 2-2
Serbia Szwajcaria 3-2

0

@MrPGG nie ma oficjalnie zatwierdzonych słów hymnu Hiszpanii

0

Keylor liczę na Ciebie dzisiaj mocno. Nie zawiedź mnie

0

@agaFCB a co jeśli Keylor przypomni sobie jak się broni

0

@IronSanHybrid tyle ,że jak przegramy z 7-0 to wtedy będzie się inaczej mówić.

0

Mogli chociaż sprawdzić tego gola Amerykanów

0

@gacper i Meksykiem

1

@Janiama remis 2-2

0

Teraz powiedzcie mi najprostszy scenariusz aby Niemcy z grupy nie wyszli ?

0

@Solimalhio żadko pisze się rzadko

1

@barcelonaLM to niech to najpierw pokażą. Póki ci szkopy szorują po dnie tabeli. Ich wygrana z Kostaryką wcale nie jest pewna.

1

@Janiama 3-2 dla Hiszpanii

0

Teraz zobaczyłem wynik i naprawdę szkoda mi Kanady bo w meczu z Belgią i 1 połowie z Chorwacja grali naprawdę fajnie ofensywnie. Zabrakło jednak piłkarskiego wyrachowania moim zdaniem.

0

@Toretto No np przegrana Japonii z Kostaryką. Biorąc pod uwagę 1 kolejkę nie powinna mieć miejsca. Poza tym np wygrana Iranu z Walią.

4

Ten mundial to 0 logiki póki co

1

@Janiama 1-0 dla Maroko

1

@Janiama Japonia Kostaryka 1-1

1

Co mi się podoba ,że w grupach robi się naprawdę ciekawie przed ostatnią kolejką.

1

@Janiama 2-1 dla Francji

1

@Janiama remis 1-1

1

@Janiama 2-1 Portugalia

0

@FCB24 ciekawe kiedy powie Milosevič

1

@Janiama 2-2 remis hue hue

1

@Janiama 2-2 remis

0

@kuz niby tak ale jakoś ciekawsza gra wydaje mi się ze strony Peru wiesz taka latynoska dynamika, pasja itp. Podobne odczucia mam co do Walii ciekawsza moim zdaniem byłaby Ukraina.

1

Kurczę szkoda ,że na mundialu gra Australia zamiast Peru; wtedy grupa byłaby jeszcze ciekawsza i większa szansa na odpadniecie Francji

1

@Janiama 3-1 dla Meksyku stawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?