0

@FCB24 dla nas może być XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

To raczej mało realne ale gdyby na mundial pojechały Polska, Ukraina i Macedonia to byłoby suuuppcio. Znając życie to żadna z nich nie pojedzie xD.

0

@PodkarpackiKibic Duża część ich piłkarzy gra za granicą np. Yarmolenko czy Zinczenko więc tak nie do końca.

1

@tomek8756 kolejny kolega putka

0

Mówcie mi co chcecie ale ja uwielbiam oglądać underdogów lejącaych tyłek większym (no poza Barca oczywiście) więc finał Turcja vs Macedonia byłby super ...

0

@Kondziubarca aha czyli Niemcy to też drużyna jednego turnieju bo wygrali ostatnio tylko mundial 2014... Hiszpania w sumie też

1

@VamosRakieta Ja myśle ,że nie ceerek jest w ciul ambitny i jak nie wygra mundialu co pewnie się stanie to spróbuje jeszcze raz.

0

@Kondziubarca tak cztery razy mistrz świata, masa innych osiągnięć i drużyna jednego turnieju xDDDDDDDD

0

@VamosRakieta skąd wiesz czy nie zagrają w 2026?

0

@Bykunn czemu głupi ?

0

@Kgorecki2500 do tego czasu to już UE może nie być w takim kształcie..

0

@Kgorecki2500 tiaaaa. Czekają aż konflikt ucichnie i cyk nowa umowa z Gazprom… Historia pokazuje jak szkopy lubią kacapów.

0

@Culer_1906 można było też nie włączać XDDDDDDDDDDDDD

4

Smutno patrzy się na koniec Messiego w sensie piłkarskiego szczytu ale kiedyś musiało to nadejść. Gdyby przykładowo Ronaldo notował takie staty to byście cisnęli po nim niemiłosiernie ale ,że Messi tu wiadomo taryfa ulgowa…

0

@Gavinho kto wie może przyszły będzie ok.

0

@Abominacja z drugiej strony znasz jej zdanie? wiesz jak zachowywałaby się podczas wojny np z Polską? wiesz kim są byli jej członkowie rodziny; może to jakiś sku… ,który teraz z uśmiechem bombarduje ukraińskie miasta a jak przyjdzie co do czego to ogon podkulony.

0

@tristan87 nie szkoda mi jej ani trochę. Nie piszcie mi o biednych i poszkodowanych Rosjanach bo putek ma u nich duże poparcie. Teraz ryczą bo nie idzie im zgodnie z planem. W przeciwnym razie głosów sprzeciwu by wcale lub niemal wcale nie było. kacapy to błąd ewolucji człowieka i nic więcej. Bo jak można mówić o narodzie i kraju przez ,który świat cierpiał.

1

@michal26 kacapska ciemnota nawet chwile się nie zastanowi i łyka wsio jak leci w TV. Będą im to powtarzać powtarzać i powtarzać i się jeszcze bardziej radykalizować.

0

@mekston czyżby Hazard 2.0

0

@Pawel13sz nie jest Polakiem i nawet słowa po polsku nie wydusi

1

@LukaszFan yyyyyy kogo Barça przekupuje

0

@Grabarz1750 Manchester City

0

No i stało się. Jakby Messi strzelił karnego w pierwszym meczu byłoby inaczej… taka prawda

0

@mat32 kto mówi ,że Ukraina ma wstąpić w perspektywie kilku lat? Rumunia czy Bułgaria potentatami gospodarczymi nie są i nie były a w UE są od kilkunastu lat.

0

@Vampir707 o co come on bo nie jestem w temacie ?

1

@mroofkoi4t może dlatego ,że Francje i Niemcy g…No obchodzi nasza część Europy i byłoby im na rękę taki układ jak do 1991 roku czyli wschód należy do kacapów a zachód do nich. Nie martw się Polskę i inne kraje też poświęcą jak przyjdzie na nas czas.

1

@Mr8lack słyszałem ,że całkiem pokaźna liczna Rumunów, Chorwatów i Turków

0

@Wilczeq tak po ukraińsku

1

@Mihcim ale we wszystkim innym to kraj mem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?