mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 dla nas może być XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
To raczej mało realne ale gdyby na mundial pojechały Polska, Ukraina i Macedonia to byłoby suuuppcio. Znając życie to żadna z nich nie pojedzie xD.
0
@PodkarpackiKibic Duża część ich piłkarzy gra za granicą np. Yarmolenko czy Zinczenko więc tak nie do końca.
1
@tomek8756 kolejny kolega putka
0
Mówcie mi co chcecie ale ja uwielbiam oglądać underdogów lejącaych tyłek większym (no poza Barca oczywiście) więc finał Turcja vs Macedonia byłby super ...
0
@Kondziubarca aha czyli Niemcy to też drużyna jednego turnieju bo wygrali ostatnio tylko mundial 2014... Hiszpania w sumie też
1
@VamosRakieta Ja myśle ,że nie ceerek jest w ciul ambitny i jak nie wygra mundialu co pewnie się stanie to spróbuje jeszcze raz.
0
@Kondziubarca tak cztery razy mistrz świata, masa innych osiągnięć i drużyna jednego turnieju xDDDDDDDD
0
@VamosRakieta skąd wiesz czy nie zagrają w 2026?
0
@Bykunn czemu głupi ?
0
@Kgorecki2500 do tego czasu to już UE może nie być w takim kształcie..
0
@Kgorecki2500 tiaaaa. Czekają aż konflikt ucichnie i cyk nowa umowa z Gazprom… Historia pokazuje jak szkopy lubią kacapów.
0
@Culer_1906 można było też nie włączać XDDDDDDDDDDDDD
4
Smutno patrzy się na koniec Messiego w sensie piłkarskiego szczytu ale kiedyś musiało to nadejść. Gdyby przykładowo Ronaldo notował takie staty to byście cisnęli po nim niemiłosiernie ale ,że Messi tu wiadomo taryfa ulgowa…
0
@Gavinho kto wie może przyszły będzie ok.
0
@Abominacja z drugiej strony znasz jej zdanie? wiesz jak zachowywałaby się podczas wojny np z Polską? wiesz kim są byli jej członkowie rodziny; może to jakiś sku… ,który teraz z uśmiechem bombarduje ukraińskie miasta a jak przyjdzie co do czego to ogon podkulony.
0
@tristan87 nie szkoda mi jej ani trochę. Nie piszcie mi o biednych i poszkodowanych Rosjanach bo putek ma u nich duże poparcie. Teraz ryczą bo nie idzie im zgodnie z planem. W przeciwnym razie głosów sprzeciwu by wcale lub niemal wcale nie było. kacapy to błąd ewolucji człowieka i nic więcej. Bo jak można mówić o narodzie i kraju przez ,który świat cierpiał.
1
@michal26 kacapska ciemnota nawet chwile się nie zastanowi i łyka wsio jak leci w TV. Będą im to powtarzać powtarzać i powtarzać i się jeszcze bardziej radykalizować.
0
@mekston czyżby Hazard 2.0
0
@Pawel13sz nie jest Polakiem i nawet słowa po polsku nie wydusi
1
@LukaszFan yyyyyy kogo Barça przekupuje
0
@Grabarz1750 Manchester City
0
No i stało się. Jakby Messi strzelił karnego w pierwszym meczu byłoby inaczej… taka prawda
0
@mat32 kto mówi ,że Ukraina ma wstąpić w perspektywie kilku lat? Rumunia czy Bułgaria potentatami gospodarczymi nie są i nie były a w UE są od kilkunastu lat.
0
@Vampir707 o co come on bo nie jestem w temacie ?
1
@mroofkoi4t może dlatego ,że Francje i Niemcy g…No obchodzi nasza część Europy i byłoby im na rękę taki układ jak do 1991 roku czyli wschód należy do kacapów a zachód do nich. Nie martw się Polskę i inne kraje też poświęcą jak przyjdzie na nas czas.
1
@Mr8lack słyszałem ,że całkiem pokaźna liczna Rumunów, Chorwatów i Turków
0
@Wilczeq tak po ukraińsku
1
@Mihcim ale we wszystkim innym to kraj mem