0

@matti_s to już jest pół sezonu. Tak samo Dembele się komponuje w zespół.

2

Przykro to mówić ale Messi jest póki co niewypałem w PSG i nie widzę dla niego światełka w tunelu aby to zmienił. Druga przykra dla mnie rzecz ,że jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy Mbappe jest turbo kotem…

0

@qchulainn a nie jest prawdziwa mądralo ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@ElKamil bo wtedy ligę wygrywa nie zespół ,który prezentował najlepszy futbol tylko taki mający więcej szczęście lub mówiąc prościej drużyna mniej słabsza jak Real w tym sezonie.

0

@Kitek1640 Chorwacja, Armenia

0

@Odcinkowy hmmmm graniczymy z nimi i jesteśmy im bliscy historycznie, językowo i kulturowo. Dodatkowo popatrz na politykę obecnej partii rządzącej ,która stawia na współpracę z państwami regionu. Albo przynajmniej nieudolnie próbuje :)

2

@Kgorecki2500 bo pół Europy kupuje gaz od Kacapów dlatego wolą dbać o ich i własne interesy kosztem według nich nic nie znaczącej Ukrainy.

0

@sebekss7 od jakiegoś 2016 roku nie mamy XD

0

@jacobFCB to nie jest oficjalne spotkanie

0

@RikiPuig612 na pusto też się nie liczo

0

@Pawel13sz gościu nawet Barça Taty Martino było o klasę jak nie dwie klasy lepsza od obecnej. Popatrz najpierw na kadrę ,trenera i sytuacje finansową klubu a potem napisz.

0

@Vebrol tajemnica

0

Pepe plus Messi to Pepsi XD
Fakt nie opinia

1

Obawiam się , że możemy być podobnie jak w sezonie 2002/2003 czyli walka do ostatnich minut o udział w jakichkolwiek pucharach przy pomocy przeciwników. To nie wyglada dobrze jeśli gramy ze średniakiem przeżyjemy grać tracimy w samej końcówce bramkę i potem nic się nawet nie staramy. Wiem ,że młoda nawet bardzo kadra i brak doświadczenia ale po to aby biegać nie trzeba być geniuszem piłki z 10 letnim doświadczeniem.

0

Neymar i lub Suarez w okresie 2014-2017 zasłużyli na złotą piłkę? Zapraszam do dyskusji.

5

Może poprzez gre w LE zbudujemy nieco pewności siebie i wymarzemy wtopy z LM.

0

@GeneralXavi słusznie nie No Araujo bym dał tak 2 i Albie 1

0

@aldewir przecież Barça to jedyny klub który zawsze grał w pucharach więc nie wiem co ty pamiętasz

0

Jak widzę te wszystkie memy na stronach typu Football Forever typu Barça przedstawiana jak jakieś gówno ,które czeka na jak najmniejszy wper… od Niemców. Chciałbym zobaczyć ich miny jak wygramy dzisiaj chociaż będzie o to wczuł ciężko patrząc niemal na wszystko co związane z tym meczem. Jednak historia lubi zaskakiwać i jesteśmy Barça nie bez powodu; zawsze do przodu. Nadzieja umiera jako ostatnia i wszystko jest możliwe w tym to. Liczę na to ,że wyjdziemy stosunkowo pewni siebie i jednocześnie na luzie natomiast Bayern będzie taki sobie. Ja wierze ,że damy radę awansować bez pomocy Ukraińców. VEB

4

@masq lata 90 też dobre były

0

@Derean na czym? na tym wylewie szamba i jadu gdzie ożywiają się tylko gdy jest pora meczowa i piszą jedynie o porażkach Barçy XD

1

@Kamiloza91 niestety ale muszę się z tobą zgodzić; na ten moment wyglądają najsolidniej z całej stawki. Pewne punkty w ataku Benzema i o dziwo Brazylijczyk do tego bramkarz z topu i klasowi, zgrani, doświadczeni gracze. Może jak przegrają z RSSS to jeszcze oni się włącza lecz wątpię…

1

@JohnnyBarca każda seria kiedyś się kończy

0

@Oskar00 Skąd pewność ,że będą oni grać dla Barçy za jakieś kilka lat jak tendencja się utrzyma? Gościu nie mamy kasy projekt sportowy jest do czterech liter. Tacy goście jak się rozwiną to na pewno bogate kluby ,które realnie walczą o najwyższe cele ruszą po nich.

0

@Oskar00 lepsze czasy dla Barçy co ty gadasz???

2

@macio_944 Genialna bramka. Musiałem obejrzeć to na powtórce po meczu by w to uwierzyć. Wówczas byłem pewien ,że wygramy tryplet No ale wiadomo… od tego meczu wszystko się posypało:(

0

Poratujecie linkiem do meczu?

0

Kiedy będzie losowanie baraży oraz losowanie grup mundialu?

0

@Jakchcesz Dlaczego? Ja wolałbym zobaczyć mój ulubiony klub ,który wygrywa trofeum jest najlepszy, widzieć jak kibice i piłkarze się cieszą. Ale nie lepiej kolejny wpierdziel od każdego mocnego przeciwnika…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?