1

Vamossss Ukraina

1

@Kgorecki2500 ja również Ukrainie

1

@dawo17 wykończyły się XD. Z tych drużyn lubię i lubiłem tylko Węgrów

0

England England

8

Słaby mecz nawet bardzo słaby. Mało dobrych okazji, powolna gra.

2

Go go go England

1

@Janiama 3-2 dla Anglików

1

@MesQueUnClub96 Grają u siebie z Niemcami a jak ich przejdą to ćwierćfinał ze Szwecją lub Ukrainą u siebie. Podobnie półfinał Dania lub Czechy też u siebie. Finał z resztą też u nich.

0

Ciekawie w jakim języku porozumiewają się w szatni np. Szwajcarzy czy Belgowie.

0

@PatrychoO tylko żeby to nie był udany początek sezonu… w Manchesterze czy Paryżu

0

Na euro nie ma już mistrzów i vicemistrzów Świata i Europy

2

@mekston poprzednie euro to było 105 goli. Teraz jest już 118 goli a jeszcze 9 meczów do końca.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Tak trzymać Helweci

0

@MarioVeB! Chorwacja poza tym 2014- symulują Neymara w pierwszym meczu i karny dla Brazylii ,który ustawił ten mecz. 2012- bramka Navasa ze spalonego w ostatnim, decydującym meczu w grupie. 2008 - gol Turcji w ostatniej akcji meczu w ćwierćfinale więc naprawdę nie wiem.

0

@MarioVeB! To właśnie Chorwacja ma pecha. Z Portugalią 2016 gol Quaresmy w 118 minucie; gdzie Chorwacja ich cisnęła niemiłosiernie, teraz Chorwaci też szczęścia nie mieli jakby nie patrzeć. Na mundialu w finale to Francji mecz się ułożył bo ich bramki były dosyć przypadkowe.

0

@MarioVeB! Mundial 2018 też fartem z grupy wyszli; wówczas Irańczyk miał setkę w ostatniej minucie meczu. W tym roku ponownie mieli farta; mecz z Węgrami oraz Francją. Więc coś nie pykło kolego.

18

@MarioVeB! Portugalia coś mówi

0

Myśle ,że kluczowy moment to była dogrywka i sytuacja bodajże Rebicia sam na sam z Simonem. Szkoda mi bardzooo Chorwatów. Ale Hiszpanów też lubię więc tak nie boli :).

1

@Janiama 1-1 po słabym meczu

0

To drewno strzeliło

0

Świetny mecz brawa dla Chorwacji

0

Kurde szkoda Chorwacji

0

@Triv44 marny ten nasz bilans bardzo. Tylko w jednym meczu strzeliliśmy 2 bramki…

1

@pedrixxx Włochy lub Belgia

1

@LS Niemcy poniekąd też zdradzili. Mieliśmy z nimi podobnie jak z ruskimi podpisane umowy pokojowe. Raptem kilka lat przed wybuchem wojny...

0

@AntekGriezmann orientujesz się jak to wygląda u piłkarzy Barcy?

0

@Yosemite Włosi bo bardziej doświadczeni są

0

@IronSanHybrid myśle ,że byłoby coś koło remisu

2

@kamilo0066 oby odpadli z Danią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?