mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vamossss Ukraina
1
@Kgorecki2500 ja również Ukrainie
1
@dawo17 wykończyły się XD. Z tych drużyn lubię i lubiłem tylko Węgrów
0
England England
8
Słaby mecz nawet bardzo słaby. Mało dobrych okazji, powolna gra.
2
Go go go England
1
@Janiama 3-2 dla Anglików
1
@MesQueUnClub96 Grają u siebie z Niemcami a jak ich przejdą to ćwierćfinał ze Szwecją lub Ukrainą u siebie. Podobnie półfinał Dania lub Czechy też u siebie. Finał z resztą też u nich.
0
Ciekawie w jakim języku porozumiewają się w szatni np. Szwajcarzy czy Belgowie.
0
@PatrychoO tylko żeby to nie był udany początek sezonu… w Manchesterze czy Paryżu
0
Na euro nie ma już mistrzów i vicemistrzów Świata i Europy
2
@mekston poprzednie euro to było 105 goli. Teraz jest już 118 goli a jeszcze 9 meczów do końca.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Tak trzymać Helweci
0
@MarioVeB! Chorwacja poza tym 2014- symulują Neymara w pierwszym meczu i karny dla Brazylii ,który ustawił ten mecz. 2012- bramka Navasa ze spalonego w ostatnim, decydującym meczu w grupie. 2008 - gol Turcji w ostatniej akcji meczu w ćwierćfinale więc naprawdę nie wiem.
0
@MarioVeB! To właśnie Chorwacja ma pecha. Z Portugalią 2016 gol Quaresmy w 118 minucie; gdzie Chorwacja ich cisnęła niemiłosiernie, teraz Chorwaci też szczęścia nie mieli jakby nie patrzeć. Na mundialu w finale to Francji mecz się ułożył bo ich bramki były dosyć przypadkowe.
0
@MarioVeB! Mundial 2018 też fartem z grupy wyszli; wówczas Irańczyk miał setkę w ostatniej minucie meczu. W tym roku ponownie mieli farta; mecz z Węgrami oraz Francją. Więc coś nie pykło kolego.
18
@MarioVeB! Portugalia coś mówi
0
Myśle ,że kluczowy moment to była dogrywka i sytuacja bodajże Rebicia sam na sam z Simonem. Szkoda mi bardzooo Chorwatów. Ale Hiszpanów też lubię więc tak nie boli :).
1
@Janiama 1-1 po słabym meczu
0
To drewno strzeliło
0
Świetny mecz brawa dla Chorwacji
0
Kurde szkoda Chorwacji
0
@Triv44 marny ten nasz bilans bardzo. Tylko w jednym meczu strzeliliśmy 2 bramki…
1
@pedrixxx Włochy lub Belgia
1
@LS Niemcy poniekąd też zdradzili. Mieliśmy z nimi podobnie jak z ruskimi podpisane umowy pokojowe. Raptem kilka lat przed wybuchem wojny...
0
@AntekGriezmann orientujesz się jak to wygląda u piłkarzy Barcy?
0
@Yosemite Włosi bo bardziej doświadczeni są
0
@IronSanHybrid myśle ,że byłoby coś koło remisu
2
@kamilo0066 oby odpadli z Danią