mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@viscajasiek poza tym przychody a inwestycje to dwie zasadnicze różnice. Co do ich historii to co do tego mają sukcesy sprzed 40,30 czy nawet prawie 20 lat?
0
@viscajasiek mówiąc o pieniądzach mam też na myśli budżet klubowy klubów z ich lig.
0
@viscajasiek znam ich historie występów na euro. Z drugiej strony prześlesz sobie historie ich występów na mundialu. Zaznaczam Czech.
0
@ranger3120 No faktycznie. Coś w stylu jak poderwać dziewczynę. Dzięki przypominałeś mi ;)
1
@DonMatteo901 śliczna jest ta kobitka. Tak poza tym kim ona jest? W sensie czym się zajmuje?
1
@DonMatteo901 to nie był faul. Czysto w piłkę było
0
@viscajasiek tak poza tym to jest jeden turniej dla nich udany. Jestem wręcz pewien ,że na mundial nie pojadą i skończą się spusty nad nimi jacy to oni wspaniali a jacy my żałośni.
0
@viscajasiek No ma takie znaczenie ,że sport zawodowy nie jest możliwy bez inwestowania w niego pieniędzy. Przez to można mieć lepsza bazę treningową, lepszych trenerów opłacać, którzy mogą przynosić nowe lepsze rozwiązania taktyczne. Jest przez to możliwość inwestowania w ligę, która jest lepsza od polskiej. Mam na myśli czeska. Stad są takie wyniki a nie inne. Podobnie jest w przypadku Ukrainy, Chorwacji, Rosji czy Turcji.
2
To był czysty odbiór
1
Piękny strzał Hazarda
0
@viscajasiek mają też wyższe PKB na mieszkańca.
0
@viscajasiek Są bogatsi i byli od nas bogatszy. Mniej więcej od stu lat. Mieli dobrze rozwinięty przemysł, byli mniej zniszczeni po wojnie.
2
@Yosemite więcej kasy też mają. O tym już nie piszą bo teraz spusty nad nimi.
5
@AntekGriezmann Dania
0
@adi7adi8 No w piłkę zgoda.
1
@Janiama 2-1 dla Portugalii zawsze inaczej niż obstawiam :)
0
@adi7adi8 reprezentacje to zależy w czym. W siatkę czy w skokach to raczej my
0
No No tego to się nie spodziewałem. Generalnie nie przepadam za Czechami ale brawo dla nich się należą.
1
@Janiama 1-0 dla Holandii
2
@Kamilos84 ale Euro nie wygra :)
0
@JohnnyBarca duże osłabienie Chorwatów.
0
@AntekGriezmann taaaa reprezentacje ,które regularnie dostają wpierdziel w eliminacjach są lepsze.
0
@michaleu my po prostu dajemy się wykazać innym :)
3
@dmcteam na każdym turnieju są drużyny ,które odstają poziomem i nie ma w tym nic dziwnego XD
3
@VenoM nigdy nie było 20 drużyn. Pewnie po co dać innym się wykazać .Odrazu zróbmy finał Francja Belgia bo inne drużyny to dno XD
7
@dmcteam zakwalifikowały się to dlaczego nie powinny grać. Kogo lepszego proponujesz w ich miejsce?
0
Forza Italia, Grande Calcio
1
@bari_94 też tak sądzę. Zwinny mobilny, świetny technicznie. Minus to jego skłonności do samolubnej gry…
0
@Stagiryta to jak się skończy to zobaczymy
1
@Janiama 2-0 dla Włochów