0

@viscajasiek poza tym przychody a inwestycje to dwie zasadnicze różnice. Co do ich historii to co do tego mają sukcesy sprzed 40,30 czy nawet prawie 20 lat?

0

@viscajasiek mówiąc o pieniądzach mam też na myśli budżet klubowy klubów z ich lig.

0

@viscajasiek znam ich historie występów na euro. Z drugiej strony prześlesz sobie historie ich występów na mundialu. Zaznaczam Czech.

0

@ranger3120 No faktycznie. Coś w stylu jak poderwać dziewczynę. Dzięki przypominałeś mi ;)

1

@DonMatteo901 śliczna jest ta kobitka. Tak poza tym kim ona jest? W sensie czym się zajmuje?

1

@DonMatteo901 to nie był faul. Czysto w piłkę było

0

@viscajasiek tak poza tym to jest jeden turniej dla nich udany. Jestem wręcz pewien ,że na mundial nie pojadą i skończą się spusty nad nimi jacy to oni wspaniali a jacy my żałośni.

0

@viscajasiek No ma takie znaczenie ,że sport zawodowy nie jest możliwy bez inwestowania w niego pieniędzy. Przez to można mieć lepsza bazę treningową, lepszych trenerów opłacać, którzy mogą przynosić nowe lepsze rozwiązania taktyczne. Jest przez to możliwość inwestowania w ligę, która jest lepsza od polskiej. Mam na myśli czeska. Stad są takie wyniki a nie inne. Podobnie jest w przypadku Ukrainy, Chorwacji, Rosji czy Turcji.

2

To był czysty odbiór

1

Piękny strzał Hazarda

0

@viscajasiek mają też wyższe PKB na mieszkańca.

0

@viscajasiek Są bogatsi i byli od nas bogatszy. Mniej więcej od stu lat. Mieli dobrze rozwinięty przemysł, byli mniej zniszczeni po wojnie.

2

@Yosemite więcej kasy też mają. O tym już nie piszą bo teraz spusty nad nimi.

5

0

@adi7adi8 No w piłkę zgoda.

1

@Janiama 2-1 dla Portugalii zawsze inaczej niż obstawiam :)

0

@adi7adi8 reprezentacje to zależy w czym. W siatkę czy w skokach to raczej my

0

No No tego to się nie spodziewałem. Generalnie nie przepadam za Czechami ale brawo dla nich się należą.

1

@Janiama 1-0 dla Holandii

2

@Kamilos84 ale Euro nie wygra :)

0

@JohnnyBarca duże osłabienie Chorwatów.

0

@AntekGriezmann taaaa reprezentacje ,które regularnie dostają wpierdziel w eliminacjach są lepsze.

0

@michaleu my po prostu dajemy się wykazać innym :)

3

@dmcteam na każdym turnieju są drużyny ,które odstają poziomem i nie ma w tym nic dziwnego XD

3

@VenoM nigdy nie było 20 drużyn. Pewnie po co dać innym się wykazać .Odrazu zróbmy finał Francja Belgia bo inne drużyny to dno XD

7

@dmcteam zakwalifikowały się to dlaczego nie powinny grać. Kogo lepszego proponujesz w ich miejsce?

0

Forza Italia, Grande Calcio

1

@bari_94 też tak sądzę. Zwinny mobilny, świetny technicznie. Minus to jego skłonności do samolubnej gry…

0

@Stagiryta to jak się skończy to zobaczymy

1

@Janiama 2-0 dla Włochów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?