mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca nie jedna z najmocniejszych
1
Do boju Turcja poproszę o zwycięstwo
0
@Lokoo myśle ,że tak
0
@Wilczeq Dania gra u siebie chociaż zależeć to będzie czy Duńczycy będą o coś jeszcze grać bo jak przegrają z Belgią to make szanse na awans.
1
@Janiama 3-0 dla Turcji
0
@DaPidejpi ogólnie skandynawski futbol jest bardzo ciężko i nieprzyjemny do oglądania. To samo tyczy się Szwecji oraz Danii
0
Rosja czy Finlandia jutro?
0
@VirtuoZ No właśnie nie
3
Żabojady jak to za Deschampa słabo ale do przodu. Gdzie im do takiej Hiszpanii z lat 2008-2012
0
Myślicie ,że kiedyś zamiast MŚ/ME zrobią coś w stylu superligi tylko dla reprezentacji?
1
@Janiama 1-1 z przewaga Francji w meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VamosDeJong ciekawe jakby Ronaldo wyglądał w naszej kadrze taaa
0
Po cichu liczę na to ,że w tej grupie któraś z reprezentacji: Francja, Niemcy lub Portugalia odpadnie po grupie. Oby się wzajemnie wytłukli i Węgrzy coś urwali.
0
@MarioVeB! Wcale nie wyjdzie
1
Renki opadajom
0
Jak wyglądała ta bramka?
0
Lewy dzisiaj hattricka strzeli. Róbcie screeny
0
Boże ile farta przy tej bramce
0
Póki co dobry mecz z obu stron. Na taki liczyłem, jeszcze tylko brameczki poproszę
0
@korolocik Z której strony wróg ?
0
@korolocik XDDDDDDDD
0
@draxidox nie XD
0
Szkoda Macedonii oby teraz Ukraina pokazała klasę.
0
Jak zagrała Chorwacja bo nie oglądałem?
1
Może to zbyt wcześnie przesądzone ale póki co poziom tego Euro mnie bardzo zawodzi. Nie chodzi mi tutaj o wyniki lecz o samą grę. Liczyłem ,że taka Turcja czy Rosja coś powalczą chociaż a tutaj nic. Mam dziwne przeczucie ,że właśnie tak będą wyglądać pozostałe mecze tego turnieju. Drużyny na papierze słabsze nawet nie pierdną przy tych mocniejszych typu Włochy, Belgia, Francja, Portugalia. Chociaż nawet te teoretycznie słabsze spotkania jak Walia-Szwajcaria i Dania-Finlandia zawiodły poziomem.
0
I jak z Christianem ?
1
Ale brutalny mecz
0
Martin już wkrótce zmasakruje Muminki
0
@lucas/catalan może wydać się dziwne ale zachodni skrawek Kazachstanu leży w Europie.