1

@Kamilos84 w Bergamo jak coś , nie mówmy jak Hajto

0

@SinMistico Fati raczej tak ale Coutinho napewno nie. Był okropny przed kontuzją. W zasadzie to prawie cały okres u nas.

0

@LS Nie rozumiem twojego komentarza. Przecież nasz treneiro jest znany z tego ,że uwielbia obwiniać wszystkich innych tylko nie siebie. Już ile razy w tym sezonie była gadka ,że jest ciężko itd.

0

@elmayakos spoko tylko kto kupi tych zbyt starych.

0

@elmayakos i ciekawe za co pozyskamy nowych zawodników?

1

@arraco Dokładnie u nas przy tylu kontuzjach byłaby gadka w stylu: ,,Mamy dużo kontuzji i ciężko jest coś ugrać.”

0

@kubix05 Czy wiesz może co stało się z nim podczas Euro 2008?

1

@AmigoBlancos Mam tego samego dnia tylko Johnsonem

0

@Tomek54321 Otóż to stworzył marną kopie La Rambli i myślał ,że będzie ok.

2

@DaPidejpi Milan gra z Atalantą w ostaniej kolejce więc twój pomysł odpada.

2

@marcinnikt Khedira to grał dla białych. U nas grał Keita jak coś ale zgadzam się z twoją wypowiedzią.

0

@JohnnyBarca kopa to raczej w cztery litery dostaną za takie widowiska jak dzisiaj

0

@ObiektywnyKibic121 Im jestem starszy też odnoszę takie wrażenie. Czyżby piłka umierała jak sądzisz ?

0

@Sergio_Devils remis wystarczy

0

@DonAndrzejos ta żałosna podróbka La Rambla hehe

0

Jak nasi grają? Nie miałem możliwości oglądać pierwszej połowy

0

@Benz No chyba nie

0

@Quavosk nie gram w bukmacherke

3

Jestem na 99% pewien ,że Real dzisiaj wygra. Wydaje mi się ,że takim 2-0. Będą atakować, wrzutkować a Chelsea tego nie wytrzyma. W rewanżu będzie tylko formalność. Niestety ale Real w Lm to jednak umie. Dlatego nie mam zamiaru oglądać dzisiejszego meczu.

0

@BoRoWieC Temu klubowi z ,którym czuje się najbardziej związany emocjonalnie. R9 kiedyś powiedział ,że bardziej wspiera Real od Barçy bo czuje się z nim mocniej związany.

0

@puyol_presidend5 Kuba, Patrycja

6

Właśnie ogarnąłem teraz ,że Betis w czterech ostatnich wyjazdowych spotkaniach z RM nie stracił żadnej bramki. Wygrywali z białymi 1-0, 2-0 oraz dwa bezbramkowe remisy. Dobrą serie mają.

3

Sretafe pierwszy raz coś pożytecznego zrobiło.

0

@_Specjalista nie wcale tego nie żałuje.

0

@Pawlak1992 Arturo Vidal

0

@Pawlak1992 Rustu

0

@Pawlak1992 Adriano

1

@Pawlak1992 Gheorghe Hagi oraz Gheorghe Popescu

0

@BarcaInfo Ostatnia trójka to powinna być z klubu wykluczona.

0

@busquets5 nie musi się z tym tak afiszować. Czy Messi nie jest jednym z najlepszych ? Czy on tak mówił kiedyś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?