mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 w Bergamo jak coś , nie mówmy jak Hajto
0
@SinMistico Fati raczej tak ale Coutinho napewno nie. Był okropny przed kontuzją. W zasadzie to prawie cały okres u nas.
0
@LS Nie rozumiem twojego komentarza. Przecież nasz treneiro jest znany z tego ,że uwielbia obwiniać wszystkich innych tylko nie siebie. Już ile razy w tym sezonie była gadka ,że jest ciężko itd.
0
@elmayakos spoko tylko kto kupi tych zbyt starych.
0
@elmayakos i ciekawe za co pozyskamy nowych zawodników?
1
@arraco Dokładnie u nas przy tylu kontuzjach byłaby gadka w stylu: ,,Mamy dużo kontuzji i ciężko jest coś ugrać.”
0
@kubix05 Czy wiesz może co stało się z nim podczas Euro 2008?
1
@AmigoBlancos Mam tego samego dnia tylko Johnsonem
0
@Tomek54321 Otóż to stworzył marną kopie La Rambli i myślał ,że będzie ok.
2
@DaPidejpi Milan gra z Atalantą w ostaniej kolejce więc twój pomysł odpada.
2
@marcinnikt Khedira to grał dla białych. U nas grał Keita jak coś ale zgadzam się z twoją wypowiedzią.
0
@JohnnyBarca kopa to raczej w cztery litery dostaną za takie widowiska jak dzisiaj
0
@ObiektywnyKibic121 Im jestem starszy też odnoszę takie wrażenie. Czyżby piłka umierała jak sądzisz ?
0
@Sergio_Devils remis wystarczy
0
@DonAndrzejos ta żałosna podróbka La Rambla hehe
0
Jak nasi grają? Nie miałem możliwości oglądać pierwszej połowy
0
@Benz No chyba nie
0
@Quavosk nie gram w bukmacherke
3
Jestem na 99% pewien ,że Real dzisiaj wygra. Wydaje mi się ,że takim 2-0. Będą atakować, wrzutkować a Chelsea tego nie wytrzyma. W rewanżu będzie tylko formalność. Niestety ale Real w Lm to jednak umie. Dlatego nie mam zamiaru oglądać dzisiejszego meczu.
0
@BoRoWieC Temu klubowi z ,którym czuje się najbardziej związany emocjonalnie. R9 kiedyś powiedział ,że bardziej wspiera Real od Barçy bo czuje się z nim mocniej związany.
0
@puyol_presidend5 Kuba, Patrycja
6
Właśnie ogarnąłem teraz ,że Betis w czterech ostatnich wyjazdowych spotkaniach z RM nie stracił żadnej bramki. Wygrywali z białymi 1-0, 2-0 oraz dwa bezbramkowe remisy. Dobrą serie mają.
3
Sretafe pierwszy raz coś pożytecznego zrobiło.
0
@_Specjalista nie wcale tego nie żałuje.
0
@Pawlak1992 Arturo Vidal
0
@Pawlak1992 Rustu
0
@Pawlak1992 Adriano
1
@Pawlak1992 Gheorghe Hagi oraz Gheorghe Popescu
0
@BarcaInfo Ostatnia trójka to powinna być z klubu wykluczona.
0
@busquets5 nie musi się z tym tak afiszować. Czy Messi nie jest jednym z najlepszych ? Czy on tak mówił kiedyś ?