0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

W zasadzie to wszystko

2

Musimy się skupić na PK i SPH, te turnieje są w miarę w naszym zasięgu.

0

Pewnie okaże się ,że głosuje na pis to może szokować.

0

Standardowo dobry mecz to kolejny słaby i strata punktów. Gdzie te czasy że jak się łapało formę to wygrywało się kilka czy nawet kilkanaście meczów w dobrym stylu. Teraz to można pomarzyć tylko i modlić się o Top4 na koniec

8

Czy tylko mi Mingueza z wyglądu przypomina Ramosa

1

Który sezon ,,Chłopaków z baraków” jest waszym zdaniem najlepszy ?

3

Griez fatalnie dzisiaj 2,3 setki zmarnowane. Ogólnie pierwsza połowa naprawdę bardzo dobra, druga bardzo słaba. Zawiódł mnie dzisiaj Dest ,za to Busi zaskoczył na plus.

0

@Bobo25 Można tak powiedzieć

3

Nasze szanse wzrastają gdy Ney i Mbappe wypadną z gry. Z nimi są 2 razy mocniejsi. Pocieszające jest również to, że oni również mają gen frajerstwa. No mniejszy niż my ale też mają. No zobaczymy

0

@denks1984 przeżyłeś 0-4 w 2017 brawo

6

Wystarczyło się nie sfrajerzyć i byłoby Porto

0

Przecież Polska miała podobne nawet lepsze osiągnięcia w XXI wieku co Ukraina??? Również taka Turcja miała lepsze wyniki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheGoldenEleven Messi za nazwisko niestety

0

Chciałbym PSG. Tylko wyobraźcie sobie pierwszy mecz 1-0 dla nas. W drugim po zaciętym boju 3-2 dla PSG ostatnia minuta Clemencik dostaje wylewu w polu karnym i wiadomo 11. Do piłki podchodzi Neymar i wali w trybuny. Koniec meczu awansowaliśmy dalej a Ney płacze i żółw ninja też XD

0

Wiadomo było ,że wyjdą z grupy. Florek na 100% ich kablem od pilota przed meczem po odbytach potraktował.

0

W sumie tak mnie naszło; BLM może oznaczać też Barca'c League Matter

0

@BARCA_FOR_EVER o kim ty mówisz?

1

@BarcaInfo Domowa koszulka z poprzedniego sezonu by mu pasowała. Taka patriotyczna.

2

Brak goli w ostatniej kolejce LM grupy B i po zabawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Atak pomoc obrona 0

0

@pafcioxxx my mieliśmy jedynie 2 dobre okazje jaki luzik

0

Nie sądziłem że to kiedyś nastąpi ale reprezentacja Polski = Fc Barcelona

0

@FioletoweOczy bardziej to w La liga

1

Co to ma być. Podsumowanie tej żenady od nas w pierwszej połowie

1

Kiedy my ostatnio wygraliśmy z jakąś topową reprezentacją?

1

@nitey Chorwacja była kiedyś mistrzem Europy?

2

@xBoMBoWiECx Wielbłąd na koniec bramkarz. A tak sobie sprawdziłem to Chorwacja ma bardzo słaby bilans z Portugalia 6 porażek i tylko jeden remis. Mimo, że historycznie podobne reprezentacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?