mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W zasadzie to wszystko
2
Musimy się skupić na PK i SPH, te turnieje są w miarę w naszym zasięgu.
0
Pewnie okaże się ,że głosuje na pis to może szokować.
0
Standardowo dobry mecz to kolejny słaby i strata punktów. Gdzie te czasy że jak się łapało formę to wygrywało się kilka czy nawet kilkanaście meczów w dobrym stylu. Teraz to można pomarzyć tylko i modlić się o Top4 na koniec
8
Czy tylko mi Mingueza z wyglądu przypomina Ramosa
1
Który sezon ,,Chłopaków z baraków” jest waszym zdaniem najlepszy ?
3
Griez fatalnie dzisiaj 2,3 setki zmarnowane. Ogólnie pierwsza połowa naprawdę bardzo dobra, druga bardzo słaba. Zawiódł mnie dzisiaj Dest ,za to Busi zaskoczył na plus.
0
@Bobo25 Można tak powiedzieć
3
Nasze szanse wzrastają gdy Ney i Mbappe wypadną z gry. Z nimi są 2 razy mocniejsi. Pocieszające jest również to, że oni również mają gen frajerstwa. No mniejszy niż my ale też mają. No zobaczymy
0
@denks1984 przeżyłeś 0-4 w 2017 brawo
6
Wystarczyło się nie sfrajerzyć i byłoby Porto
0
Przecież Polska miała podobne nawet lepsze osiągnięcia w XXI wieku co Ukraina??? Również taka Turcja miała lepsze wyniki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheGoldenEleven Messi za nazwisko niestety
0
Chciałbym PSG. Tylko wyobraźcie sobie pierwszy mecz 1-0 dla nas. W drugim po zaciętym boju 3-2 dla PSG ostatnia minuta Clemencik dostaje wylewu w polu karnym i wiadomo 11. Do piłki podchodzi Neymar i wali w trybuny. Koniec meczu awansowaliśmy dalej a Ney płacze i żółw ninja też XD
0
Wiadomo było ,że wyjdą z grupy. Florek na 100% ich kablem od pilota przed meczem po odbytach potraktował.
0
W sumie tak mnie naszło; BLM może oznaczać też Barca'c League Matter
0
@BARCA_FOR_EVER o kim ty mówisz?
1
@BarcaInfo Domowa koszulka z poprzedniego sezonu by mu pasowała. Taka patriotyczna.
2
Brak goli w ostatniej kolejce LM grupy B i po zabawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Atak pomoc obrona 0
0
@pafcioxxx my mieliśmy jedynie 2 dobre okazje jaki luzik
0
Nie sądziłem że to kiedyś nastąpi ale reprezentacja Polski = Fc Barcelona
0
@FioletoweOczy bardziej to w La liga
1
Co to ma być. Podsumowanie tej żenady od nas w pierwszej połowie
1
Kiedy my ostatnio wygraliśmy z jakąś topową reprezentacją?
1
@nitey Chorwacja była kiedyś mistrzem Europy?
2
@xBoMBoWiECx Wielbłąd na koniec bramkarz. A tak sobie sprawdziłem to Chorwacja ma bardzo słaby bilans z Portugalia 6 porażek i tylko jeden remis. Mimo, że historycznie podobne reprezentacje.