1

Co to za zgred ?

0

@Kamiloza91 Koleś seryjnie zdobywa trofea z realem; mamy duże bardzo duże problemy z wygrywaniem z jego drużyną a ty się z tego cieszysz bo ja jakoś nie

0

Wstyd!!! Ostatnimi czasy mecze z czołowymi drużynami kończą się dla nas fatalnie. Nie mamy jaj to jest problem. Jak jest dobrze to ok ale jak się problemy pojawiają to nas nie ma.

1

@Janiama Nie każdy piłkarz wchodzi na wysoki poziom w tym samym wieku. Jedni robią to jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności inni w wieku dwudziestu kilku lat. Dajmy mu czas i szanse.

1

Gramy słabo ale na pocieszenie pozostałe drużyny z naszej grupy również grają kiepsko. Możemy zarówno wygrać grupę jak i zająć ostatnie miejsce.

1

@tristan87 AC to jakiś pseudonim?

0

Słabo zagraliśmy i tyle

0

Trochę martwi najprawdopodobniej brak wzmocnień w tym okienku. Przydałby się dobry napadzior jak Depay ale co my możemy

2

Ale smuteczek z powodu odejścia Luisa. Wiadomo że długo już by nie pociągnął ale jednak jest klubową legendą

7

Campeones ole ole ole

6

Unieważniać głosy xdddd co ta ma być Białoruś ?

0

Jaki polecacie dobry horror o duchach demonach itp.? Serie Naznaczony oraz Obecność już widziałem więc pomijam. Mogą być też inne rodzaje horrorów że tak to ujmę.

0

@Mario96w Spoko ale chodzi mi raczej doniesienia transferowe z nim związane

0

Jakieś nowości w sprawie Depaya?

0

Jak to jest że reprezentacje z teoretycznie mniejszym potencjałem jak chociażby Ukraina czy Rosja grają o wiele lepszą od nas piłkę?

0

@neymarjr_143 nie w Europie

0

@justfootball Jest podobna do mojej nowej dziewczyny

0

@konrad1661 Też się zastanawiam. Rok temu na luzie do wyciągnięcia był Icardi nawet na wypożyczenie można było go brać. w Styczniu był chociażby Mertens za free ale te barany wiedzą lepiej i umyśliły sobie tego szaraka z Leganes bo już było za późno żeby brać kogokolwiek lepszego.

0

@Homeopata8989 Jest jednak mała ale dosyć istotna różnica. Juventus kupuje często za free a u nas przypomnijcie mi kiedy coś takiego miało ostatnio miejsce. Chociaż swoją drogą to za free kupują drewna więc...

2

@Hubso Błąd Kylian nie grał na Euro nigdy

0

@Derean Idealnie to ujęte

0

@Mroziu XDDDDDDDDDDDD

5

Coś podejrzanie cicho o Rakiticiu może to on robi to całe zamieszanie wokół Messiego żeby odwrócić uwagę od swojego odejścia

0

@Coutinho007 Barcelona?

2

A Co jeżeli Bartomeu to tak naprawdę brat przyrodni Łukaszenki który w dzieciństwie został oddany do domu dziecka w Hiszpanii

0

@fart nie prawda

0

@Pilka_jest_okragla chyba 2000 a nie 2005 bo to 20 lat temu Messi dołączył do Barcy podpisując swój pierwszy kontrakt.

0

Ja martwię się o to żebyśmy skończyli sezon w top 4 ligi i wyszli z grupy w LM a wy też tak myślicie?

0

@MaFCB Na rywalizacje o udział w europejskich pucharach starczy na nic więcej

0

Myślę że decyzja Messiego o odejściu jest spowodowana w sporej mierze też wypychaniem z klubu jego ziomka Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?