mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to za zgred ?
0
@Kamiloza91 Koleś seryjnie zdobywa trofea z realem; mamy duże bardzo duże problemy z wygrywaniem z jego drużyną a ty się z tego cieszysz bo ja jakoś nie
0
Wstyd!!! Ostatnimi czasy mecze z czołowymi drużynami kończą się dla nas fatalnie. Nie mamy jaj to jest problem. Jak jest dobrze to ok ale jak się problemy pojawiają to nas nie ma.
1
@Janiama Nie każdy piłkarz wchodzi na wysoki poziom w tym samym wieku. Jedni robią to jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności inni w wieku dwudziestu kilku lat. Dajmy mu czas i szanse.
1
Gramy słabo ale na pocieszenie pozostałe drużyny z naszej grupy również grają kiepsko. Możemy zarówno wygrać grupę jak i zająć ostatnie miejsce.
1
@tristan87 AC to jakiś pseudonim?
0
Słabo zagraliśmy i tyle
0
Trochę martwi najprawdopodobniej brak wzmocnień w tym okienku. Przydałby się dobry napadzior jak Depay ale co my możemy
2
Ale smuteczek z powodu odejścia Luisa. Wiadomo że długo już by nie pociągnął ale jednak jest klubową legendą
7
Campeones ole ole ole
6
Unieważniać głosy xdddd co ta ma być Białoruś ?
0
Jaki polecacie dobry horror o duchach demonach itp.? Serie Naznaczony oraz Obecność już widziałem więc pomijam. Mogą być też inne rodzaje horrorów że tak to ujmę.
0
@Mario96w Spoko ale chodzi mi raczej doniesienia transferowe z nim związane
0
Jakieś nowości w sprawie Depaya?
0
Jak to jest że reprezentacje z teoretycznie mniejszym potencjałem jak chociażby Ukraina czy Rosja grają o wiele lepszą od nas piłkę?
0
@neymarjr_143 nie w Europie
0
@justfootball Jest podobna do mojej nowej dziewczyny
0
@konrad1661 Też się zastanawiam. Rok temu na luzie do wyciągnięcia był Icardi nawet na wypożyczenie można było go brać. w Styczniu był chociażby Mertens za free ale te barany wiedzą lepiej i umyśliły sobie tego szaraka z Leganes bo już było za późno żeby brać kogokolwiek lepszego.
0
@Homeopata8989 Jest jednak mała ale dosyć istotna różnica. Juventus kupuje często za free a u nas przypomnijcie mi kiedy coś takiego miało ostatnio miejsce. Chociaż swoją drogą to za free kupują drewna więc...
2
@Hubso Błąd Kylian nie grał na Euro nigdy
0
@Derean Idealnie to ujęte
0
@Mroziu XDDDDDDDDDDDD
5
Coś podejrzanie cicho o Rakiticiu może to on robi to całe zamieszanie wokół Messiego żeby odwrócić uwagę od swojego odejścia
0
@Coutinho007 Barcelona?
2
A Co jeżeli Bartomeu to tak naprawdę brat przyrodni Łukaszenki który w dzieciństwie został oddany do domu dziecka w Hiszpanii
0
@fart nie prawda
0
@Pilka_jest_okragla chyba 2000 a nie 2005 bo to 20 lat temu Messi dołączył do Barcy podpisując swój pierwszy kontrakt.
0
Ja martwię się o to żebyśmy skończyli sezon w top 4 ligi i wyszli z grupy w LM a wy też tak myślicie?
0
@MaFCB Na rywalizacje o udział w europejskich pucharach starczy na nic więcej
0
Myślę że decyzja Messiego o odejściu jest spowodowana w sporej mierze też wypychaniem z klubu jego ziomka Suareza