mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co mogło spowodować ze na moim laptopie Asus Vivobook dzisiaj przed oglądaniem filmiku na yt kompletnie zanikł dźwięk. Oczywiście sprawdzałem ustawienia dźwięku w komputerze i dalej nic.Jak mógłbym rozwiązać ten problem?
3
Wydaje mi się że kluczowym momentem może nawet i całego meczy była akcja z pierwszego seta ta z czterema dotknięciami co sędzia się zagapił. Wówczas na 99% wygralibyśmy 1 seta a co za tym idzie łatwiej grałoby się naszym w następnych. Wiecie przewaga psychologiczna.
0
@Azi ja bym dał Wague zamiast robercika
3
Szkoda że w meczu Słowenia Rosja nie było 5 setów to byłoby większe zmęczenie rywali.
0
@Piorun i jeszcze do tego Polska awansowała co za dzień
6
Ja się pytam gdzie są Vazquez Bale oraz Courtois hmmm co to ma znaczyć. A tak na serio to obecność Marcelo Modricia czy Ramosa którzy zaliczyli słaby/bardzo słaby sezon jest niepoważna.
4
Powiem tak każda seria kiedyś się kończy. Kiedyś uda nam się wcisnąć to chociażby 1:0 na wyjeździe.Pozdrawiam Veb
0
@Szmulek już dawno stracił swoją dynamiczność i zwinność. Teraz leci głównie na instynkcie strzeleckim to co zostało mu z wielkiego napastnika.
0
@Skaramuczi powiem tak są dwie możliwości albo tak albo nie innych nie widzę.
0
Czy rzeczywiście Henry w swoim ostatnim sezonie w naszych barwach grał taką cieniznę jak pokazują statystyki czy miał może jakaś kontuzje itp. Wówczas jeszcze aż tak się tym nie interesowałem.
0
czyli kiedy Arda idzie do kicia?
0
@Jacu327 Ernesto Valverde
0
Szczerze to zapomniałem że Polska grała dzisiaj ze Słowenią taki ze mnie kibic hihi
0
To czemu nic nie mówiłeś co?
23
Tak umarłby dla nas na krzyżu
0
@Danny Gaucho 2/10 dla mnie
0
taaaa w pomocy tłom za to w ataku niedosyt Messi Suarez Dembele Griezmann i może jeszcze Fati który ma ledwo 17 lat.To zdecydowanie za mało jak na klub który co roku walczy o tryplet.
0
@krzychu1526 ciapaty z Kataru
0
A już pojutrze kartka z przyrki. Szykuj się Ansu i powodzenia w nowym roku szkolnym jak i w Barçie obyś dał nam wiele radości, bo potencjał to ty masz duży.
6
Głowa do góry napewno będzie lepiej nie z takich opresji wychodziliśmy Visca el Barça ????
0
straszna lipa póki co
0
@Ratamahatta taaa bo oferty co były od nas to nie były korzystne Rakitić Dembele czy jeszcze wcześniej Semedo Coutinho plus kasa to były tak fatalne oferty
0
@Copernicus kto kogo nęka bo nie rozumiem ?
0
To że Neymar nie przyjdzie a na 100% to nastąpi to głównie zasługa Al kadaifiego czy jak mu tam. Koleś nas nie cierpi za te wszystkie bolesne eliminacje jego drużyny przez nas. Nie chciał nam oddać marnego Rabiota czy Di Marii a teraz odda swoją drugą na ten moment największa gwiazdę w zespole taa już to widzę . On gdyby mógł to zrównałyby Camp nou z powierzchnią ziemi. Nie czarujmy się my i PSG to najwięksi śmiertelni wrogowie ,coś jak w świecie geopolitycznym Rosja i USA.
1
@Katalonbar Liczę że w końcu po wielu latach oczekiwania spotkamy się z BVB
0
@BarcaInfo Czym albo właściwie kim jest to jego legendarne otoczenie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Można to podsumować następująco nic konkretnego tak należałoby napisać w tytule .
1
@buddy nie ma z całej pety Xd Xd
0
@QUNJ nie do końca rodowity bo Mats jest z pochodzenia Holendrem