mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper robi wrażenie tym bardziej że o kolesiu świat usłyszał dopiero mniej więcej w połowie sezonu 16-17 jeżeli nie będzie kontuzji która jakoś odbije się na jego karierze to staty będzie miał na koniec kariery świetne
0
@Thierno co oni tak wszyscy odchodzą z tego Atleti ?
0
@BarcaInfo James u nas dziękuje
1
@Michael_20 1 Ronaldo bo to jednak on lepiej strzela od Leo częściej wykorzystuje chociaż akurat tutaj miałbym chyba największe wątpliwości strzela 2 Messi bo on może wykreować coś z niczego w przeciwnie do CR7 jak również samemu strzelić z dystansu 3 Ronaldo jest 15 cm wyższy bo jednak 170 cm to trochę mało jak na bramkarza
0
@Odesseiron dokładnie z jakiej paki maja w SPH grać Real i Atletico
0
No i super wcześniej wiemy kiedy są mecze naszego teamu przez co można się udać na wypad na mecz Fcb
0
Mi tam upały nie straszne jak byłem u mojej siostry kiedy jeszcze pracowała w doha to temperatura wynosiła 48 stopni tak więc 30 to pikuś
0
@Danny Gaucho nie bo po prostu mnie denerwuje
1
Powinni zlikwidować tą ligę narodów bo mnie denerwuje
0
@FC1899Barca niestety wszystko się sprawdzi oprócz tego ostatniego
0
@Janiama ja pamiętam i oglądałem
0
@IronSanHybrid Ogólnie wszystko spoko ale Albania nie była częścią Jugosławii
5
Z tym czy Hazard w Realu okaże się super wzmocnieniem to bym poczekał z rok może nawet dwa lata Pamiętam jak przychodził do nich taki piłkarz jak James też maiłbyć nieprawdopodobną gwiazdą po prostu mieli z nim w składzie wypluć każdegoprzeciwnika bez kości a skończył się ogromnym niewypałem który poza kilkoma ładnymi bramkami w nic nie znaczących spotkaniach nic tam nie pokazał również był bardzo drogi oczywiście i u nas są takie dwa ananasy które się nie sprawdziły także nie chcę nas gloryfikować ale nie ryczcie z powody Belga w RM przypomnijcie sobie chociaż Sancheza w United Torresa w Chelsea czy Goetze w Bayernie takie przychodzą mi do głowy pożyjemy zobaczymy chociaż zdecydowanie większe prawdopodobieństwo jest że on im znacząco pomoże Dobranoc
0
@Wittgenstein zapomniałeś jeszcze o Casemiro:)
0
@VanBest bardzo dobrze
0
@czosnekfcb napewno jakiś Francuz
0
Ah ten mecz ze zdjęcia na którym jest Fabs co to był za mecz pozytywne emocje lecz przede wszystkim jaką bajkę wtedy nasi grali łezka się w oku kręci
1
Nie zawsze jest to dobre
0
@szymonekk i takie podejście to ja lubię
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo fajne
0
Dziękuje wam za doradę zaraz zaczynam :)))))))
0
geneza jego transferu wcale taka zła nie była bo wówczas nie mieliśmy w zespole takiego walczaka jednak sam Lucho nie miał na niego pomysłu spora konkurencja w ataku i pomocy jak i pół roku bez grania w piłkę swoje zrobiło chociaż ciężko nie odnieść wrażenia że sam Turan siadł na laurach szkoda bo mógł z niego być dobry piłkarz w naszych barwach a tak wyszedł niewypał
7
ahhhhhhhhhh myślałem że jednak do finału Lm nas Uefa dopuściła szkoda
0
@clyde nie
0
gdybyście mieli wybrać jednego z dwójki Rakitić Coutinho na sprzedaż to którego byście wybrali pomijam śmieszkowe odpowiedzi obu
0
@BarcaFan1998 pamietam jak byłem mały i chciałem sobie bajeczki na tv obejrzeć to mój starszy brat cały czas tylko tą telegazetę przeglądał żeby sprawdzać wyniki głównie Juventusu to były czasy
0
@Kubsoleon outlast 2 polecam
0
@tbas ze Stuanim niby wszystko fajnie ale gość ma już rocznikowo 33 lata
0
jaka jest waszym zdaniem najlepsza strona do darmowego pobierania gier z internetu oprócz ocean of games?