0

Szkoda człowiek legenda w swoim zawodzie ale kiedyś to musiało nastąpić

1

Został ściągnięty jako rezerwowa 9 więc to właśnie tam powinien grać chociaż samemu byłem i jestem nadal zaskoczony tym pomysłem

4

Suarez nie powinien wychodzić w podstawie z Espanyolem świeżo po wyleczeniu kontuzji w jego miejsce spokojnie może zagrać taki Boateng nie ma co ryzykować odnowienia się urazu

0

Ciekawe czy taki vinicius będzie w tym roku maturę zdawać

0

Czy wy też uważacie że matma na maturze jest niepotrzebna bo moim skromnym zdaniem jest to zawracanie sobie tyłka niepotrzebnymi wiadomościami i informacjami

6

Pau lopez jak ja tego typa nie trawie

1

Myślicie że ten koniec świata co ma być za tydzień może nastąpić czy to raczej fake ?

2

Być może jest w czymś lepszy np w gotowaniu może to mieli na myśli

1

Daliśmy radę nadrobić 4 bramki straty z PSG daliśmy radę nadrobić 2 bramki straty z Sevillą w tym sezonie wiec oby i tym razem nasi awansowali VEB!!

0

1-0 dla nas bierzecie w ciemno?

7

Następcę i tak czy siak trzeba sprowadzić nie koniecznie pozbywając się przy tym luisa którzy już młodszy nie będzie i pomimo wszystko nie gwarantuje już ciągłości strzelania regularnie bramek chociaż wczorajszy mecz w jego wydania bardzo dobry

0

Jestem w klasie maturalnej facetka od Polaka ostatnio się na nas mocno wkurzyła że nie czytamy lektur itp wiec powiedziała ze zrobi nas sprawdzian z lektur z gwiazdką i jeżeli ktoś nie dostanie przynajmniej 3 tego nie dopuści do matury czy może tak zrobić czy nie?

0

Czyli pewnie na koniec następnego sezonu Messi nr 1 także w tej klasyfikacji

17

Święta racja Pikuś

0

Czy wy też nie jesteście zaskoczeni postawą getafe 4 miejsce kiedy oni tak wysoko byli

0

Nie podoba mi się ten skład umtiti mógłby spokojnie na ławce zacząć natomiast obecności suareza w pierwszych i Cou w ataku nie skomentuje :(

7

Czyli Luisek zagra cały mecz ciekawe ile setek zawali

0

Parada Matsa po strzale lewego jedna z lepszych o ile nie najlepsza jaką kiedykolwiek widziałem u bramkarza

1

Na Barçe Valverde nie da się patrzeć i pomyśleć że jeszcze kolejny sezon on będzie naszym trenerem:(

5

Szkoda że Murillo trybuny bo chciałbym go zobaczyć od 1 minuty

6

Nieeee tylko nie to

0

Co sądziecie na temat sona z tottenhamu czy waszym zdaniem pasowałby do Barçy bo w sumie ciekawie byłoby zobaczyć gracza z tak egzotycznego kraju bo o Koreańczyku w Barcelonie to ja nie słyszałem

0

Jakie gry na telefon z systemem ios polecacie ?

1

Ahhh pamiętam tamte mecze jakby były wczoraj a tu już 8 lat leci

0

Chciałbym dzisiaj obejrzeć mecz ale mam jutro sprawdzian z Polaka i z histy więc sam nie wiem co robić oglądać czy się uczyć co radzicie zrobić ?

0

Nie miałbym nic przeciwko temu aby strzelał częściej

0

4-0 z pierwszego meczu w Lm też nikt nie odrobił wcześniej więc everything is possible

0

Pierogi ze szpinakiem

1

Podobają mi się

0

Gol z Espanyolem w 2013

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?