mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda człowiek legenda w swoim zawodzie ale kiedyś to musiało nastąpić
1
Został ściągnięty jako rezerwowa 9 więc to właśnie tam powinien grać chociaż samemu byłem i jestem nadal zaskoczony tym pomysłem
4
Suarez nie powinien wychodzić w podstawie z Espanyolem świeżo po wyleczeniu kontuzji w jego miejsce spokojnie może zagrać taki Boateng nie ma co ryzykować odnowienia się urazu
0
Ciekawe czy taki vinicius będzie w tym roku maturę zdawać
0
Czy wy też uważacie że matma na maturze jest niepotrzebna bo moim skromnym zdaniem jest to zawracanie sobie tyłka niepotrzebnymi wiadomościami i informacjami
6
Pau lopez jak ja tego typa nie trawie
1
Myślicie że ten koniec świata co ma być za tydzień może nastąpić czy to raczej fake ?
2
Być może jest w czymś lepszy np w gotowaniu może to mieli na myśli
1
Daliśmy radę nadrobić 4 bramki straty z PSG daliśmy radę nadrobić 2 bramki straty z Sevillą w tym sezonie wiec oby i tym razem nasi awansowali VEB!!
0
1-0 dla nas bierzecie w ciemno?
7
Następcę i tak czy siak trzeba sprowadzić nie koniecznie pozbywając się przy tym luisa którzy już młodszy nie będzie i pomimo wszystko nie gwarantuje już ciągłości strzelania regularnie bramek chociaż wczorajszy mecz w jego wydania bardzo dobry
0
Jestem w klasie maturalnej facetka od Polaka ostatnio się na nas mocno wkurzyła że nie czytamy lektur itp wiec powiedziała ze zrobi nas sprawdzian z lektur z gwiazdką i jeżeli ktoś nie dostanie przynajmniej 3 tego nie dopuści do matury czy może tak zrobić czy nie?
0
Czyli pewnie na koniec następnego sezonu Messi nr 1 także w tej klasyfikacji
17
Święta racja Pikuś
0
Czy wy też nie jesteście zaskoczeni postawą getafe 4 miejsce kiedy oni tak wysoko byli
0
Nie podoba mi się ten skład umtiti mógłby spokojnie na ławce zacząć natomiast obecności suareza w pierwszych i Cou w ataku nie skomentuje :(
7
Czyli Luisek zagra cały mecz ciekawe ile setek zawali
0
Parada Matsa po strzale lewego jedna z lepszych o ile nie najlepsza jaką kiedykolwiek widziałem u bramkarza
1
Na Barçe Valverde nie da się patrzeć i pomyśleć że jeszcze kolejny sezon on będzie naszym trenerem:(
5
Szkoda że Murillo trybuny bo chciałbym go zobaczyć od 1 minuty
6
Nieeee tylko nie to
0
Co sądziecie na temat sona z tottenhamu czy waszym zdaniem pasowałby do Barçy bo w sumie ciekawie byłoby zobaczyć gracza z tak egzotycznego kraju bo o Koreańczyku w Barcelonie to ja nie słyszałem
0
Jakie gry na telefon z systemem ios polecacie ?
1
Ahhh pamiętam tamte mecze jakby były wczoraj a tu już 8 lat leci
0
Chciałbym dzisiaj obejrzeć mecz ale mam jutro sprawdzian z Polaka i z histy więc sam nie wiem co robić oglądać czy się uczyć co radzicie zrobić ?
0
Nie miałbym nic przeciwko temu aby strzelał częściej
0
4-0 z pierwszego meczu w Lm też nikt nie odrobił wcześniej więc everything is possible
0
Pierogi ze szpinakiem
1
Podobają mi się
0
Gol z Espanyolem w 2013