mariosss20
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powołania fajne ale szkoda że Lenglet jedzie i nie ma Abela Ruiza
1
O nie nie mamy po co tam jechać skoro watford przegrał :( i to aż 5:0
0
Czy w tamtym meczu czerwonej też nie dostał Pinto bo coś mi się kojarzy ?
1
Czemu wszyscy tak bardzo chcą aby LFC nie wygrało PL w tym sezonie
0
Ja bym zrobił tak gdybyśmy awansowali do finału LM to Mats gra dwumecz z LFC finał LM i ligowe z Eibar natomiast Jasper gra z Levante Celtą i Getafe oraz z Valencią
1
Nie wiedziałem że jestem w wyjściowym składzie Radomiaka muszę szybko lecieć na mecz
5
Gdzie Dembele i Semedo panie Valverde ?
0
Z Celtikiem było 7-0 a nie 7-1
0
Ja nie byłem zwolennikiem sprowadzenia Jovica więc się cieszę chociaż czuje że trafi do Realu
0
Przepraszam za Marcelo nie gniewajcie się przepraszam że był gruby i grał bardzo źle
2
Żaden Pepe bo od zawsze kojarzyło mi się wiadomo z kim
1
Najfajniejszy skład według sportu
0
Dobrze że mecz w sobotę bo w poniedziałek matura
1
Ja lubię proste takie jak waniliowe
8
Vidal za busiego koniecznie
0
Nie wiem jak wy ale ja trzymam mocno kciuki za Getafe aby dostali się do LM fajnie byłoby zobaczyć taki egzotyczny zespół który w niej jeszcze nie grał pomimo tego że ten klub to przydupaski RM
1
Latem Barceloneta a także Park Guell
0
Dobre porównanie
0
Naprawde panie Simeone chyba poznaliśmy laureata tegorocznej nagrody Nobla
0
Niech się w spokoju wyleczy w jego miejsce zagra ktoś inny najlepiej jakby Malcom
2
Na United Vidal obowiązkowo w podstawie tym bardziej że odpoczywa w sobotę
0
Raczej cieniem Umtitiego z 2017 roku bo od czasu kontuzji w grudniu 2017 nie wszedł na ten mega poziom który prezentował przed nią
22
Tylko negocjacje zaczynamy od 60-70 mln
3
Ten coutinho w ataku i suarez w podstawie nie podobają mi się
0
To było do przewidzenia
0
Szczerze to już trochę zaczynam mieć problem z wyobrażeniem sobie Barçy bez Rakitića więc dobrze że zostanie :)))
0
Z Realu Asensio i Marcelo od nas Semedo Coutinho
1
Jeszcze tydzień do meczu Barçy oby ten czas leciał szybciej bo nie mogę się doczekać
30
Ivan 90 minut Rakitić
0
Patrząc na te koszulki zastanawiam się czy my przypadkiem nie chcemy sprowadzić do Barçy jakiś Chorwatów