0

powołania fajne ale szkoda że Lenglet jedzie i nie ma Abela Ruiza

1

O nie nie mamy po co tam jechać skoro watford przegrał :( i to aż 5:0

0

Czy w tamtym meczu czerwonej też nie dostał Pinto bo coś mi się kojarzy ?

1

Czemu wszyscy tak bardzo chcą aby LFC nie wygrało PL w tym sezonie

0

Ja bym zrobił tak gdybyśmy awansowali do finału LM to Mats gra dwumecz z LFC finał LM i ligowe z Eibar natomiast Jasper gra z Levante Celtą i Getafe oraz z Valencią

1

Nie wiedziałem że jestem w wyjściowym składzie Radomiaka muszę szybko lecieć na mecz

5

Gdzie Dembele i Semedo panie Valverde ?

0

Z Celtikiem było 7-0 a nie 7-1

0

Ja nie byłem zwolennikiem sprowadzenia Jovica więc się cieszę chociaż czuje że trafi do Realu

0

Przepraszam za Marcelo nie gniewajcie się przepraszam że był gruby i grał bardzo źle

2

Żaden Pepe bo od zawsze kojarzyło mi się wiadomo z kim

1

Najfajniejszy skład według sportu

0

Dobrze że mecz w sobotę bo w poniedziałek matura

1

Ja lubię proste takie jak waniliowe

8

Vidal za busiego koniecznie

0

Nie wiem jak wy ale ja trzymam mocno kciuki za Getafe aby dostali się do LM fajnie byłoby zobaczyć taki egzotyczny zespół który w niej jeszcze nie grał pomimo tego że ten klub to przydupaski RM

1

Latem Barceloneta a także Park Guell

0

Dobre porównanie

0

Naprawde panie Simeone chyba poznaliśmy laureata tegorocznej nagrody Nobla

0

Niech się w spokoju wyleczy w jego miejsce zagra ktoś inny najlepiej jakby Malcom

2

Na United Vidal obowiązkowo w podstawie tym bardziej że odpoczywa w sobotę

0

Raczej cieniem Umtitiego z 2017 roku bo od czasu kontuzji w grudniu 2017 nie wszedł na ten mega poziom który prezentował przed nią

22

Tylko negocjacje zaczynamy od 60-70 mln

3

Ten coutinho w ataku i suarez w podstawie nie podobają mi się

0

To było do przewidzenia

0

Szczerze to już trochę zaczynam mieć problem z wyobrażeniem sobie Barçy bez Rakitića więc dobrze że zostanie :)))

0

Z Realu Asensio i Marcelo od nas Semedo Coutinho

1

Jeszcze tydzień do meczu Barçy oby ten czas leciał szybciej bo nie mogę się doczekać

30

Ivan 90 minut Rakitić

0

Patrząc na te koszulki zastanawiam się czy my przypadkiem nie chcemy sprowadzić do Barçy jakiś Chorwatów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?